за колко време се наконтвате

  • 2 261
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 164
Много съм бърза. Тренинг. Къпането ми отнема най-много, заради сушенето на косата и оформянето. Мога и за час да свърша всичко, ако бързам.
А къпане без коса: (15 мин.)
Обличане: 5 мин.
Грим: 10 мин. най-много (вкл. ФДТ, руж, молив, сенки, спирала... абе цялата "артилерия") Sunglasses

Мъжът ми казва, че се преобличам като манекенка. Mr. Green Толкова бързо. За 10 мин. мога да се преоблека 5 пъти сигурно Joy

Последна редакция: ср, 29 мар 2006, 16:07 от Misty

# 76
  • Мнения: 1 464
максимум час,винаги си мия косата иначе ми е неконфортно,все едно не съм се къпала Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 6 164
максимум час,винаги си мия косата иначе ми е неконфортно,все едно не съм се къпала Rolling Eyes

Всеки ден ли я миеш? Shocked

# 78
  • Мнения: 345
ами вписвам се в час 1и30  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 345
максимум час,винаги си мия косата иначе ми е неконфортно,все едно не съм се къпала Rolling Eyes

Всеки ден ли я миеш? Shocked
да кажа за портокола,че и аз всеки ден я мия,ползвам такъв шампуан-всекидневен  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 577
за 20 мин вкл.къпане

# 81
30-40 минути без миене на косата. И аз като повечето мами губя много време пред отворения гардероб

# 82
  • София
  • Мнения: 2 271
Колкото време имам, цялото го оползотворявам. Ако имам 5 часа, мога да ги уплътня  Mr. Green и няма и минутка да се чудя какво да правя. Най-много мразя, като трябва да ходя някъде да бързам, а мъжа ми да ми дава зор. Все му повтарям, че така няма да тръгнем по-бързо, напротив, но той пак...

# 83
  • Мнения: 175
За около час и половина два, душ+обличане+грим

# 84
  • Мнения: 4 734
За многоооооооооооооо Crazy Особено на гримирането мога да отделя часове стига да имам свободно време,защото честно казано ако се попретупам набързо в гримирането и обличането хич не се чувствам добре като изляза навън,както се казва "  като сдъвкана и изплюта "

# 85
  • София
  • Мнения: 723
Час и половина с къпането и сушенето.Понякога се отплесвам и мога да откарам и повече де  Flutter

# 86
  • Мнения: 5 577
Срамота е - колко време отделям за това.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт