Професионални серии за коса - тема 85

  • 56 317
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 10 858
Бубеее, хич не ми действаш добре на портмонето  newsm66 Добре, че имам по две мостри от въпросната серия  Mr. Green
 Hug
Дриймър, на моята коса Олео Релакс и Жълтата на Кюн (ползвам балсама, не маската) са наистина доста подобни и като продукти, и като ефект.  И двете ми дават страхотно хидратиране и блясък. Която и серия да избереш, мисля, че няма да сбъркаш  Heart Eyes

# 496
  • Мнения: 2 562
Вивче,ти си ми слабост и приемам критиката с огромна усмивка Hug

# 497
  • София
  • Мнения: 10 858
Бубче, моля те, за нищо на света не спирай!!! 
Скрит текст:
да ми действаш зле на портмонето  Hug

Ама въобще нИ тЪ критикувам  Hug

# 498
  • Мнения: 2 562
 Laughing Mr. Green Hug Доообре bouquet

# 499
  • Мнения: X
Е не се стърпях, цяла серия шампоан, балсам и крем от бамбуковата за блясък утре са при мен. Blush
С тях моя списък "желани" както казва Златето за момента ми е изпълнен. Mr. Green Heart Eyes

# 500
  • Мнения: 1 670
Eha, Линда, страхотни покупки тези дни  Crazy честито и дано няма разочарования  Heart Eyes

# 501
  • Мнения: 310
Хора, моля ви препоръчайте ми хидратираща серия.  Praynig Бях се спряла на Макадамия за тънка коса, но видях, че шампоана е безсулфатен - дали ще измива добре? Също се двуомя за Satin oil на Keune или някоя от сериите на Chi  newsm78
Satin oil е страхотна серия!Шампоана и балсама.Тях имам.Предполагам маската ще е прекрасна.Освен тази серия,за добра хидратация с две ръце препоръчвам шампоана и маската(нямам балсама) от серията на кюн care line за порьозна коса.Те са като магия за косата.Дори най-твърдата четина  Laughing ще стане мека и блестяща. http://www.arlen.bg/category/178/vital-nutrition-za-suha-shuples … vredena-kosa.html

Мисля да поръчам Satin oil - шампоан, маска и балсам. Дано не утежняват много  Simple Smile

# 502
  • Мнения: 265
Линде, хубави са отзивите за тази серия, дано да си паснете!

Заподозирам те в РД  Thinking  Laughing.

# 503
  • София
  • Мнения: 10 858
Линде, супер си, кефиш ме  Mr. Green

Сис, мисля, че няма да ти утежнява. И аз съм на един клик разстояние да поръчам маската  ooooh!

Бубе, мислиш ли, че сметаната на Милкшейк ще се съчетае добре с противокосопадния на Напура и балсама с авокадо?

# 504
  • София
  • Мнения: 3 271
Влизам да споделя за хидратиращите шампоан и балсам на SACHAJUAN. Моето усещане за тях е, че са балансирана серия, с превес на хидратацията. Напоследък се прибирам късно от работа и се къпя по нощите и лягам с влажна коса. Вчера измих с шампоана, излазох от банята, сложих балсам и си направих маска на лицето /Мезо маск на Филорга, която открих, че седи забутана навътре в шкафа -забравена  Blush/ Тъй като с нея обикновено стоя поне 30 мин реших да постоя и с балсама на главата. После само изплакнах и сложих от http://www.arlen.bg/product/2705/podhranvashto-arganovo-maslo-za … air-oil-50ml.html

Сега малко отклонение, лирическо така да се каже Wink Получих това олио от Арлен, като мостра, заедно с тази възстановяваща грижа за уморена и стресирана коса.
http://www.arlen.bg/product/2690/grizha-za-uvredena-i-stresirana … repair-250ml.html
Съответно в 1 часа през нощта без да съм чела описанието на продукта -арганово олио- ливнах  Mr. Green  доста от олиото в шепа /някъде колкото три големи лешника/.  Намазах обилно косата и усетих веднага, че съм прекалила яко. Но реших да си легна така, а ако утре косата е мазна да я измия.
Сега се връщам на основния разказ /на който не му се чете да пропуска  Joy/
При първото шампониране сложих доста от шампоана и той не се разпени добре,  та трябваше още да сложа. Реших, че е безсулфатен, ама тц - има СЛС.  Изплакнах, а усещането беше наистина за хидратация.  Косата се усещаше мека и глафка, но плътна - като след маска.  Реших да сложа втори път най-вече, защото останах с впечатлението, че навярно косата не е чиста, макар да я бях мила в събота. И втория път разпени малко, но реших да не слагам по-голямо количество. Отново при изплакване се усещаше силна хидратация. След изплакване на балсама косата беше като напоена, но не лигава, а по-скоро като след маска Дисциплин на Керастас. За маслото писах вече.
Днес сутринта маслото беше напълно поето от косата, което значи, че не утежнява въобще. Косата обаче не беше като след типична хидратираща серия. Усещах я леко остра, но не и суха, по-скоро жилава. Имах обаче и фризита. Последното не е заради продуктите,  просто косата ми в момента се променя отново и започва да се начупва и лко стои бухнала. Това, което ми направи впечатление, обаче е че нямаше мазно усещане след прекаляването с маслото. Което ми говори, че на тънка коса нормално количество от няколко капки /както е по упътване / няма да утежни.
Аромата е лек, морски и се задържа в косата, без да е натрапчив.
Сутринта без да слагам допълнително термозащита /голям грях/  hahaha Навих на едрия варел на машата. Стана много приятно, фризитата се прибраха. Ако има кой да ме щракне отзад ще пудна снимка.
Сега извинявам се за дългото описание и дано не съм досадила.  Blush

__________________
Линди,

Инициалиста е по-скоро за укрепване на фоликулите за да расте косата здрава. Въпреки това на мен ми стимулира растежи на нова коса, т.в. действше ми и сгъстяващо, но наистина ефекта се вижда чак след около два месеца. Това е защото се слага само на измиване, а аз си мия през три-четри дни косата. Денсифик са наистина много хубави. Стимулират спящите фоликули и косата се сгъстява. Но не расте по-бързо, ако това ти е целта. Аз съм много доволна от тях, защото от почти година заради независещи от мен неща имах непрекъснат косопад, който макар да не беше драстичен беше постоянен. Ако не ми се беше сгъстила косата от продуктите които ползвах, в това число и Денсифик сега щях да съм с много оредяла грива. Но не съм.  chef
Инициалист бих го купила пак. Когато го ползвах имаше раьлични мнения дали да се смесва с използването на ампулите Денсифик с Инициалист.  От официалния сайт на Керастаз бяха отговорили, че не е нужно да се ползват заедно. Аз, обаче бях на мнение, че са с различно предназначение и ги ползвах заедно. При измиване Инициалиста,  а другите дни Денсифик ампулите.
Ти искаш бърз разтеж за ти стане пак дълга косата. Ползвай Анаген ампулите на Напура при измиване, а ако искаш в останалото време Денсифик ампулите. Сматам, че са с различна насоченост.  bouquet

# 505
  • София
  • Мнения: 10 858
Магнолийка, отново страхотен пост  Heart Eyes Много обичам да те чета  Hug

Оставам с впечатлението, че втриваш ампулите Денсифик с скалпа, така ли е?

# 506
  • Мнения: X
Момичета моля препоръчайте ми боя за коса.Гледам на вела .За предпочитане без амонячна но искам да е пепелно кестеняво.Гледам ги в ензото нищо не им разбирам на тези означения .Копирам и търся в гугъл и нищо не ми излиза  newsm78 Thinking и няма как да се ориентирам.


За бамбуковата серия на Алтерна и аз мисля да се поглезя , но за съжаление чак след нова година.Че наближава рождения ден на свекъра после моя  , после празници /подаръци за децата, мъжа, роднините/ и след НГ ще мога да си я позволя Simple Smile .

# 507
  • София
  • Мнения: 4 761
Боите за коса и каталозите с цветовете ги има в сайта на златна рибка и арлен, може да погледнеш под всяка боя. Аз безамонячни харесвам dia боите на Лореал Проф.

# 508
  • Мнения: X
Боите за коса и каталозите с цветовете ги има в сайта на златна рибка и арлен, може да погледнеш под всяка боя. Аз безамонячни харесвам dia боите на Лореал Проф.
Благодаря за отговора.Обаче в златна рибка има само WELLA KOLESTON а аз искам да е без амонячна.В арлен изобщо нямат такава боя на Wella .Гледах ги в ензо но нищо не разбирам на кодовете им .

# 509
  • Мнения: 4 734
Аз напоследък съм в затишие и от покупки и от писане тук, но пък ви чета редовно... Mr. Green
Да похваля последната ми комбинация от неделя - шампоан Митик ойл и маска Макадамия... Като чудо косата ми днес не е с омазнени корени, стои доста добре, витална, обемна, никаква сухота и заплетеност в краищата...  Странно, защото от много време съм само на хидратиращи продукти, но в някои от тях косата ми долавя и малко протеин и става суха и ужасна... Иначе за да не е съвсем и без протеини, правя милк шейк терапията понякога или включвам някоя балансирана серия... Peace

DqVoLsKi_ChArOvNa, от скоро ползвам Вела Color touch и съм доволна...Безамонячна, трайност на корените не много, но по дължините до 4 седмици... Peace Купувам от Ензо...

Общи условия

Активация на акаунт