Професионални серии за коса - тема 85

  • 56 329
  • 751
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 419
Линде, да кажеш за Кенди олиото на Алтерна Simple Smile

# 481
  • Мнения: 2 562
И на мен пратиха кенди олиото на Алтерна на мостра,също масла 10мл на Мароканойл и мини масло от зелената серия на Кюн.От трите вида най-хубаво според мен е на Мароканойл  Peace

# 482
  • Мнения: X
Аз установих, че изобщо не се разбирам с финиши тип олио, предпочитам кремове и сега ме сърбят ръчичките за крема за блясък на Алтерна бамбук заедно с цялата серия. Mr. Green ooooh! Но олиото с кенди много го исках. Като го пробвам ще пиша.

Момичета, има ли някоя която е ползвала бамбуковата серия за блясък? Чела съм ревюто от стр.1 на Магнолиа, но поне още едно мнение да видя. Praynig

# 483
  • Мнения: 2 562
Линди,ако вземеш кремчето на Алтерна за блясък,моля те сподели.От месеци все му се каня и след изчитане на всички ревюта за него в нета,се разколебавам  Confused Иначе най-хубавите масла/олиа според мен са на Вела Луксойл,на ШП с роза и Мароканойл.Линди,ще ми е интересно мнението ти за кенди олиото.Нещо не ми допадна  Thinking

# 484
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Момичетата ползвали Инициалист в старите теми обсъждате, че имал ефект и върху растежа на косата, ако не се лъжа. Ще ми припомните ли дали има и такова действие, или той си е за подсилване и укрепване на корена (или пък едното следва от другото)?

Защо и върху растежа на косата? Той Инициалист си е серум баш за растеж.

При мен имаше ефект, но доста бавен, изисква сериозно натрупване във времето. Усетих го чак след като бях изхабила около 2/3 от шишето и бях готова да го оплюя подобаващо  Laughing

Мишелче, ще ти я метна на ЛС, че не искам да я размятам из форума  Laughing

Да се похваля - спечелих награда от играта Бестселъри на Керастас, но още не знам с какъв продукт ще ме възнаградят  hahaha

# 485
  • Мнения: 2 562
Лу,честито  Hug Дано е нещо хубаво  Flutter

# 486
  • Мнения: X
Бубка, като пробвам ще пиша.  Peace
Лу, благодаря ти! Понеже в описанието четох за укрепване, сила, плътност на корените, но баш растеж не видях май и затова питах. Аз съм страшно доволна от Напура, но обмислям малко разнообразие. Whistling

# 487
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси, bubka Simple Smile

Обаче 10 дена се мотат докато разпратят наградите и не ти дават да си избереш продукт според твоя тип коса (наградите са техните най-продавани продукти). То не че на харизан кон зъбите се гледат, ама все пак.

Ако е нещо не за моята коса, ще го метна в Размените  Laughing

Хм, Линде, не знам на мен лично Инициалист не ми е топ продукт. А и щом си доволна от Напура  Laughing
Но ако искаш да опиташ твърдо нещо ново, по-добре ампулите Денсифик (ако не си ги пробвала вече де, не помня  Blush)

# 488
  • Мнения: X
Не съм ги пробвала, може би ще взема. Иначе само проучвам, от Напурата за растеж няма да се откажа. Mr. Green
Благодаря ти пак Hug

# 489
# 490
  • Мнения: X
velli.pя тъй като вече знам какъв ти е косъма бих предпочела втората термозащита.  Peace

# 491
  • Мнения: 310
Хора, моля ви препоръчайте ми хидратираща серия.  Praynig Бях се спряла на Макадамия за тънка коса, но видях, че шампоана е безсулфатен - дали ще измива добре? Също се двуомя за Satin oil на Keune или някоя от сериите на Chi  newsm78

# 492
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 336
Аз от Инициалиста не видях никакъв ефект, но пък имаше дами на коити им беше харесал.

# 493
  • Мнения: 265
Кенди олиото пробвах от мостра.На мен ми е лекичко, подобно е на Лукс олиото на Вела.Ако се ползва самостоятелно, няма кой знае какъв ефект за фризита и омекотяване.

Чакам го заедно с протеиновия и бамбуковия крем  Heart Eyes.Първия съм пробвала от мостра и ми хареса,за  втория само съм чела ревюта.

Най-добре ми понася комбинация от кремообразен + олио финиш.Протеиновият крем и Кенди олиото чудесно си пасват при мен  Peace.

От олио финишите, които съм ползвала, най-малко харесвам Макадамия.След 3 по 30мл, които са предостатъчни за тест, не разбрах с какъв акъл си поръчах  бутилка от 125мл  ooooh!.

Ако някой не си харесва коприната на Чи, разменям Макадамията (извинявам се, че пиша тук  Blush).


Лу, честито  Hug!Дано да е нещо хубаво!
Аз на твое място щях да си пожелая маска Хроноложист, само тя ми остана в списъка "желани"  Laughing.

Последна редакция: вт, 13 окт 2015, 09:15 от ZlatE®

# 494
  • Мнения: 2 562
Хора, моля ви препоръчайте ми хидратираща серия.  Praynig Бях се спряла на Макадамия за тънка коса, но видях, че шампоана е безсулфатен - дали ще измива добре? Също се двуомя за Satin oil на Keune или някоя от сериите на Chi  newsm78
Satin oil е страхотна серия!Шампоана и балсама.Тях имам.Предполагам маската ще е прекрасна.Освен тази серия,за добра хидратация с две ръце препоръчвам шампоана и маската(нямам балсама) от серията на кюн care line за порьозна коса.Те са като магия за косата.Дори най-твърдата четина  Laughing ще стане мека и блестяща. http://www.arlen.bg/category/178/vital-nutrition-za-suha-shuples … vredena-kosa.html

Общи условия

Активация на акаунт