Забравяме ли историята?

  • 9 999
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 031
Който народ забравя историята си, е осъден да я повтори! Това ли искат германците?[/b]
Кое да повторят бе, Полинке? Не виждаш ли колко са толерантни в последните месеци? И дали няма нищо общо с миналото им?

# 31
  • Мнения: 3 031
Но пък за разлика от тях нашите комунисти НЕ изпитват никаква.
Важното е, че няма басейн до Белене.

# 32
  • Мнения: 14 478
Но пък за разлика от тях нашите комунисти НЕ изпитват никаква.
Важното е, че няма басейн до Белене.
И че в Белене не е имало крематориум и газ. Там са ги убивали с лопатата по главата. Къде-къде по-хуманно.

# 33
  • Мнения: 14 478


А в ГУЛАГ не е имало пологоловно избиване на хора в газови камери, нито са пращали деца там. Stop[/b]
В Гулаг са ги връзвали голи на дървета, за да ги изядат комарите.
Нищо общо няма с Бухенвалд, нали Полинче? Били са просто на санаториум.
А децата в Украйна просто са ги уморили от глад. Няколко милиона ...

# 34
  • Мнения: 14 840
Да не говорим за Румъния
преди доста години четох книгата" Тайните дневници на Елена Чаушеску"
Дни наред бях потресена,ужасена
Но днешните румънци виновни ли са за това
трябва ли и ние съвременните българи да се чувстваме виновни за Беле ,Ловеч и др лагери
(Не мисля.така че не мога да упреквам и германците

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Вместо да го оставят за "бежанците"- те басейни правят. У, проста нация бе!

# 36
  • Мнения: 3 031
преди доста години четох книгата "Тайните дневници на Елена Чаушеску"
Дни наред бях потресена,ужасена
Не знаех за тази книга. Открих това http://dk-caramella.blogspot.de/2012/01/blog-post_7109.html
Наистина ли това са цитати от книгата?

Извинявам се за офф-а, но ме заинтригува.

# 37
  • Мнения: 14 840
преди доста години четох книгата "Тайните дневници на Елена Чаушеску"
Дни наред бях потресена,ужасена
Не знаех за тази книга. Открих това http://dk-caramella.blogspot.de/2012/01/blog-post_7109.html
Наистина ли това са цитати от книгата?

Извинявам се за офф-а, но ме заинтригува.

Да това е книгата и цитатите са от нея
Ако я намериш я прочети.дори 50% от написаното да е вярно е ужасяващо

# 38
  • Мнения: 537
Който народ забравя историята си, е осъден да я повтори! Това ли искат германците?[/b]
Кое да повторят бе, Полинке? Не виждаш ли колко са толерантни в последните месеци? И дали няма нищо общо с миналото им?



Аха, а ПЕГИДА какво е? Настаняването на бежанци в "Бухенвалд"? Откъде съвременните гераманци знаят нацистките песни? Thinking newsm78 Rolling Eyes

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Че то и Сашка Васева знае нацистки песни, кво.

# 40
  • Мнения: 3 031
Аз ако съм бежанец и бягам от война, ще спя с кеф в Бухенвалд. Или да ги настанят в розовата ти стая? Места знаеш, няма. А колкото до ПЕГИДА, такива организации и настроения има доста в Европа. Или са само нацитата с Кока Колите и Фолксвагените Thinking

# 41
  • Мнения: 14 840
Който народ забравя историята си, е осъден да я повтори! Това ли искат германците?[/b]
Кое да повторят бе, Полинке? Не виждаш ли колко са толерантни в последните месеци? И дали няма нищо общо с миналото им?



Аха, а ПЕГИДА какво е? Настаняването на бежанци в "Бухенвалд"? Откъде съвременните гераманци знаят нацистките песни? Thinking newsm78 Rolling Eyes
Ами погледнато реално и самите песни са част от историята им
Нали ти самата не искаш да забравят историята си

# 42
  • Мнения: 14 478
Аз ако съм бежанец и бягам от война, ще спя с кеф в Бухенвалд. Или да ги настанят в розовата ти стая? Места знаеш, няма. А колкото до ПЕГИДА, такива организации и настроения има доста в Европа. Или са само нацитата с Кока Колите и Фолксвагените Thinking
Хитлер е създал марката Фолксваген. Даже калинката е с негов дизайн. Хората които са карали калинката кво-нацисти ли са???

# 43
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Хитлер е създал марката Фолксваген. Даже калинката е с негов дизайн. Хората които са карали калинката кво-нацисти ли са???


Е, това  за ,,калинката не го знаех,значи имах един познат който караше калинката си докато не се саморазпадна.Ама че работа, пък аз да не зная че бил  прикрит нацист Joy Joy Joy Пък на колко кротък се правеше Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 14 478
Хитлер е създал марката Фолксваген. Даже калинката е с негов дизайн. Хората които са карали калинката кво-нацисти ли са???


Е, това  за ,,калинката не го знаех,значи имах един познат който караше калинката си докато не се саморазпадна.Ама че работа, пък аз да не зная че бил  прикрит нацист Joy Joy Joy Пък на колко кротък се правеше Mr. Green Mr. Green

Дизайна реално е на Порш, но Хитлер го е коригирал и под негово ръководство е във вида си, в който го знаем. Оригиналът на Порш е доста по-различен.

Това реално е "колата на Хитлер" Нацистките униформи също са с дизайн на Хитлер.

Абе ето ви какво става като си объркаш професията-----т р а г е ди я ... Mr. Green
Трябвало е да го оставят да стане архитект!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт