Лотария "Зелена карта" 2017

  • 288 006
  • 2 215
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 80
Здравейте! Има ли някой заминал, без да знае езика на достатъчно добро ниво и без да има конкретна визия какво би правил там?

Абсолютно, да. Голяма част от кандидатите пускат просто ей така, имат си някакви мечти как отиват в Америка, взимат по 10-12 долара/ч и за 3-5 години правят състояние. Но има, и такива с много познати и роднини и само чакат да получат разрешителното. Но при положение, че заминават всякакви млади, стари, среднисти, висшисти, чистачи, инженери...просто няма как всички да знаят езика и да си изградили ясен план, който да следват.

# 2 206
  • Мнения: 558

Със сигурност има всякакъв тип хора, които са заминали с най-различни мотиви и нива на владеене на езика. Език, по принцип, се учи доста бързо в средата, в която се говори, така че дори и английският да не е на много добро ниво, ако човек е мотивиран и учи бързо, то това не е голям проблем.

Дори и идеята да отидеш "само за да си опиташ късмета", без план или уредена работа, е също някакъв вид визия и дава определена насока.

# 2 207
  • Мнения: 23

Благодаря ти Simple Smile И аз това му казах, че ще трябва да кандидатстваме по отделно, но се записваме в заявлението на другия. И ще трябва да се снимаме и тримата Simple Smile
А ти вече замина ли?
[/quote]



Тъп въпрос,но тримата на една снимка ли трябва да сме? Или имаш предвид всеки поотделно да си направи нова снимка  Grinning

# 2 208
  • Мнения: 2 266
Всеки по отделно.

# 2 209
  • Down south
  • Мнения: 7 685
Идеята за трима на една снимка е много хммм, интересна Simple Smile
Обикновено има инструкции на български, потърсете ги и внимателно го прочетете.

# 2 210
  • Мнения: 473
Ще има ли нова тема ?

# 2 211
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Ще има. Само дето не разбирам какъв е зорът, все едно нещо друго ще се пише там.

# 2 212
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Ще има. Само дето не разбирам какъв е зорът, все едно нещо друго ще се пише там.

Доколкото чета и промени няма някакви  Peace

# 2 213
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Аз имах предвид мненията по темата, защото първият пост почти никой не го чете, а там е най- важната информация.
Днес ще направя нова тема.

# 2 214
  • Мнения: 338
Ще има. Само дето не разбирам какъв е зорът, все едно нещо друго ще се пише там.


https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Ins … 018-BULGARIAN.pdf

Ето линк с инструкции за DV 2018, всичко е описано добре и разбираемо. Някой има ли усещания, че ще бъде изтеглен?  Grinning
Аз за Dv2016 бях убеден, че ще съм сред изтеглените, не знам, някакво вътрешно чувство - но греда.
За DV2017 нямах усещания, дори забравих за тая лотария и проверих чак след средата на Юни, те пък взели, че ме изтеглили тоя път.

Успех на всички, които мечтаят за това.  Hug  Party

# 2 215
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Заповядайте в новата тема. Успех на всички кандидатстващи.

Лотария "Зелена карта" 2018

Общи условия

Активация на акаунт