прегнил

  • 10 726
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 80
При фоликул 21 мм и направен прегнил на 12 ден дали ще се спука?Все още тестовете за овулация показват отрицателно.Има ли вероятност 5000 единици да не са достатъчни?

# 1
  • Мнения: 1 320
Би трябвало да се спука.
А защо само 5000 ти сложиха?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
спокойно и моя беше 21мм и се спука с 5000 единица.Успех с бебеправенето!

# 3
  • Мнения: 80
спокойно и моя беше 21мм и се спука с 5000 единица.Успех с бебеправенето!
Да но днес е вече 14 ден а тестовете нищо CryЛекарката ми каза 5000 и аз изпълнявам.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123
а друг път отчита ли ли са ти вярно тестовете.
 Аз ходих да ми го бие док прегнила и след това ходих при него да установи дали се е спукал,не съм ползвала тестове.Като ми го би,ми каза секс чак на другия ден и така.Аз забременях тогава(за съжаление неуспешно).

# 5
  • Мнения: 80
а друг път отчита ли ли са ти вярно тестовете.
 Аз ходих да ми го бие док прегнила и след това ходих при него да установи дали се е спукал,не съм ползвала тестове.Като ми го би,ми каза секс чак на другия ден и така.Аз забременях тогава(за съжаление неуспешно).

Ами с тестовете винаги отрицателни.Сега втората линия е бледа,но това пак означава отрицателно.В петък ме вика да види как е.Май няма време вече да се спука щом днес ми е 14 ден.

# 6
  • Мнения: 856
Здравей,

При първата ми инсеминация фоликула не се спука с 5000 единици прегнил. А преди това ми следиха овулацията 5 месеца и никога не е имало проблем с пукането на фоликулите самостоятелно. За втората инсеминация ми сложиха 10 000 единици и всичко беше наред.

# 7
  • Мнения: 80
Здравей,

При първата ми инсеминация фоликула не се спука с 5000 единици прегнил. А преди това ми следиха овулацията 5 месеца и никога не е имало проблем с пукането на фоликулите самостоятелно. За втората инсеминация ми сложиха 10 000 единици и всичко беше наред.
Аз не правя инсеминация, ами стимулиране с клостил,но е все едно.Значи мислиш,че дозата ми е малко.

# 8
  • Мнения: 856
Доколкото следя информацията касаеща прегнила, в много случаи 5000 единици прегнил са достатъчни. За мен обаче не беше, може и за теб да е така. Ако не настъпи овулация, вероятно следващия път ще увеличите дозата.

# 9
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
При фоликул 21 мм и направен прегнил на 12 ден дали ще се спука?Все още тестовете за овулация показват отрицателно.Има ли вероятност 5000 единици да не са достатъчни?
А защо правиш тестове за овулация? Незнам когато фоликула се пука с прегнил, дали изобщо ЛХ има значение дали достига или не пик. Фоликула се пука от ЧХГто.  newsm78 така че какво значение има ЛХ дали е достигнал пик.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 363
При фоликул 21 мм и направен прегнил на 12 ден дали ще се спука?Все още тестовете за овулация показват отрицателно.Има ли вероятност 5000 единици да не са достатъчни?
А защо правиш тестове за овулация? Незнам когато фоликула се пука с прегнил, дали изобщо ЛХ има значение дали достига или не пик. Фоликула се пука от ЧХГто.  newsm78 така че какво значение има ЛХ дали е достигнал пик.

абсолютно правилно! манго, както винаги, стреля точно в десетката...

вие нали си правихте кекса, какво го мислиш? като идеш при доктора, ще разбереш дали се е спукал.

# 11
  • Мнения: 80
При фоликул 21 мм и направен прегнил на 12 ден дали ще се спука?Все още тестовете за овулация показват отрицателно.Има ли вероятност 5000 единици да не са достатъчни?
А защо правиш тестове за овулация? Незнам когато фоликула се пука с прегнил, дали изобщо ЛХ има значение дали достига или не пик. Фоликула се пука от ЧХГто.  newsm78 така че какво значение има ЛХ дали е достигнал пик.

абсолютно правилно! манго, както винаги, стреля точно в десетката...

вие нали си правихте кекса, какво го мислиш? като идеш при доктора, ще разбереш дали се е спукал.
Да кекса от неделя го месим всеки ден. Heart EyesДоколкото разбрах при поставен прегнил не се отбелязва овулацията на теста.Дано сте прави момичета Grinning

# 12
  • Мнения: 856
Златимира, ти от кой ден на цикъла си правиш тест за ову?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А мен малко ме притесняват тези 21 мм newsm78 Когато аз си правих стимулацията първият път и ми бяха станали толкова фоликулите не ми биха Прегнил. Казаха, че няма смисъл...Следващият месец ми започнаха стимулацията от 3-ти ден/не от 5-ти както е по указание/. Тогава имах фоликул 17 мм и тогава ми биха Прегнил-а...Аз знам, че 17-18 мм е добре, но не гарантирам, че съм много осведомена...Факт е, че имам бебка от този втори опит с Клостилбегит.
 Аз първият много-много не го броя, защото и хормоните ми не бяха много в ред, и  всъщност, когато всичко си беше ОК се получи от раз...
  Успех ти пожелавам! А забравих-и при мен бяха 5000 единиците на Прегнил-а Laughing

# 14
  • Мнения: 80
Златимира, ти от кой ден на цикъла си правиш тест за ову?
Правя тестове от 14 ден и до сега нищо.

# 15
  • Мнения: 7 716
Ами защото си изпуснала влакчето. По всяка вероятност фоликулът се е спукал на 13-я ден - от прегнила.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ами защото си изпуснала влакчето. По всяка вероятност фоликулът се е спукал на 13-я ден - от прегнила.

И аз си помислих същото...При мен беше на 12-ти ден...

# 17
  • Мнения: 80
Ами защото си изпуснала влакчето. По всяка вероятност фоликулът се е спукал на 13-я ден - от прегнила.

И аз си помислих същото...При мен беше на 12-ти ден...
Да обаче аз направих прегнил на 12 ден,така че толкова бързо не се е спукал.Нали му дават 36 часа най-малко.

# 18
  • Мнения: 195
Да обаче аз направих прегнил на 12 ден,така че толкова бързо не се е спукал.Нали му дават 36 часа най-малко.
[/quote]

Въпреки това е трябвало да започнеш от същият ден с тестовете за да проследиш как се променя интензивността на втората черта. А пък и може прегнила да влияе на тестовете и да се са достоверни?

# 19
  • Мнения: 80
Момичета сега се връщам от лекар и фоликула се е спукал и е имало овулация.Остава да чекаме и този месец.Интересното, е че не видях никаква цервикална слуз Thinking и тия плувци дали са останали живи.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Хайде, успех!  Laughing

# 21
  • Мнения: 80
Мерси,дано ти да ми заразиш с най-хубавото Heart Eyes GrinningИмаш си голяма красавица Laughing

# 22
  • Мнения: 19
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?


# 23
  • Мнения: 2 249
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?



според мен ОГРОМНА Party-при мен се спука тоно с толкова-и мога да ви кажа ,че нито тестове отчетоха овулация,нито аз я усетих по някакви други признаци(дори и цервикална слуз не открих Embarassed)и съвсем я бях отписала-.....а после се изненадах приятно Wink
така ,че несе отчайвайте момичета-стискам палци Praynig Hug

# 24
  • Мнения: 80
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?



според мен ОГРОМНА Party-при мен се спука тоно с толкова-и мога да ви кажа ,че нито тестове отчетоха овулация,нито аз я усетих по някакви други признаци(дори и цервикална слуз не открих Embarassed)и съвсем я бях отписала-.....а после се изненадах приятно Wink
така ,че несе отчайвайте момичета-стискам палци Praynig Hug
Благодаря ти, вдъхна ми много надежди Heart EyesДано се получи.

# 25
  • Мнения: 80
Здравейте, понеже става въпрос за прегнила реших да попитам тук.
Направиха ми прегнил на 14 ден с фоликул 20мм. Това беше неделя и в понеделник трябва да е била овулацията. Въпросът ми е, има ли ли сте болки ниско долу в деня на Ову, защото при мен ги имаше дори и на следващия ден?
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегн


Голяма вероятност да се е спукал.При мен също имаше болки дори когато правихме кекса Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
Каква е вероятността да се е спукал фоликула от 5000 ед. прегнил?

по книжките пише, че Прегнилът води до спукване на зрелия фоликул при 96% от жените, на които е бил прилаган.

# 27
Здравейте, мами!
Аз съм нова! Няколко дена разглеждах и се ослушвах! Трябва да ви кажа, че много ви се радвам как се отзовавате и си отговаряте на въпросите!
Днес и на мен ми биха Прегнил 2 капсули, всяка от тях по 5000, ако се не лъжа. Фоликулът ми е 18 мм. Обвзело ме е невероятно вълнение, но не смея да разкажа на мъжа ми, за да не го стресирам излишно. Още повече, че имах чувство, че доктора ме подготвя за неуспех - ..."Ако не стане до есента, ще направим снимка на тръбите..."
Пожелайте ми успех! Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 841
При поставянето на прегнил е безсмислено да се правят тестове за овулация, чхг-то оказва влияние, по какъв начин не мога да кажа, но имаше тема по въпроса, който се интересува, може да се поразтърси

# 29
  • Мнения: 59
Моля Джам да каже какви са тези книжки, в които е чела за Прегнила

# 30
  • Мнения: 7 716
Ами, дебели Wink
Иначе потвърждавам Laughing

# 31
  • Мнения: 2 249
Здравейте, мами!
Аз съм нова! Няколко дена разглеждах и се ослушвах! Трябва да ви кажа, че много ви се радвам как се отзовавате и си отговаряте на въпросите!
Днес и на мен ми биха Прегнил 2 капсули, всяка от тях по 5000, ако се не лъжа. Фоликулът ми е 18 мм. Обвзело ме е невероятно вълнение, но не смея да разкажа на мъжа ми, за да не го стресирам излишно. Още повече, че имах чувство, че доктора ме подготвя за неуспех - ..."Ако не стане до есента, ще направим снимка на тръбите..."
Пожелайте ми успех! Simple Smile
не съм от най-компетентните но си мисля newsm78-тва изследване на тръбите не трябва ли да се направи преди да се тъпчеш с хормони и да се бие прегнил-ако има запушени тръби-прегнил не помага Stop
Лали,така ли е?или се бъркам-просто да помогнем на момичето Praynig

# 32
Мерелин, и аз така си помислих, но светилото, при което ходя ме увери, че не се забелязват никакви възпаления в тръбите. Това оба4е не означава, че са проходими... Sad
Моля, прибавете ме в списъка с хората, на които трябва да им се стискат палци! Имам нужда! Praynig

# 33
  • Мнения: 1 320
С обикновен гинекологичен преглед не може да се установи състоянието на тръбите. Прави се цветна снимка или хидротубация.
Мерелин е права-ако има проблем с тръбите и да те натъпчат с хормони е все тая. Овулацията ти по принцип редовна ли е?

# 34
Здравей, момиче!
Как така съм пропуснала, че имам отговор?!?
Последните 2-3 месеца не съм имала "нормална овулация", каквото и да значи това. За това и ми бе направена следната програма:
Клостилбегит, прегнил, утрогестан

# 35
  • Мнения: 95
Здравейте
и аз искам да попитам за прегнила, биха ми на 14 ден прегнил 5000 и след него почнах да пия дуфастон и лекарката ме предопреди че ако е станало бебе сте трябва да продълж да го пия. мисля на 11 ден от прегнила да си направя тест, но съм чела че той повлиява на тестовете. Вярно ли е това и ако е така как да постъпя?
ПП. Лекарката ми каза, че невлияе прегнила върху тестовете и да си направя стокойно теста. Confused

# 36
  • Мнения: 1 320
ЗЛАТОМИРА,
не зная при какво светило ходиш, но обичайната програма в твоя случай е изследване на хормони, проследяване на овулацията чрез фоликулометрия и тогава стимулация. Аз бих искала и  проверка на тръбите преди хормоналната терапия. Факт е, че много лекари обаче направо предписват клостила.

МАКЧЕ,
прегнилът всъщност е хормонът на бременността /ЧХГ/ и няма начин да не даде отражение на теста за бременност, ако се направи по-рано от 10-я ден след последната инжекция.

# 37
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
mak4e`, Прегнила дава отражение, но до известен период. При 5000 единици до седмица някъде беше, трябва да не дава отражение. Но така или иначе не виджам смисъл да правиш тест преди 14-и ден от поставянето на Прегнила.

# 38
  • Мнения: 95
Здравейте,
трябва да знам дали има бременост, зада не спирам дуфастона, а утре ми е последния ден да го пия, ако продължа да го пия и няма бебе, ще ми дойде ли М.

# 39
  • Мнения: 7 716
Златомира, беж далеч от това светило.

Общи условия

Активация на акаунт