Отговори
# 720
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Терка, стига си се дописвала, че трябва по 2 пъти да те цитирам  Joy Joy Joy Joy Joy
Нали знаеш, че съм Габа-бързата hahaha hahaha hahaha


Айййй, ма кацнахме на 49-та smile3506 Аз отивам да похапна Party Party Party

# 721
  • Мнения: 33 400
Те по-добре да го бяха вкарали за по-дълго.  Joy
Да се завърти някаква интрига, нещо Дефо у Трамба това онова  Laughing

# 722
  • Мнения: 33 400
Терка, стига си се дописвала, че трябва по 2 пъти да те цитирам  Joy Joy Joy Joy Joy
Нали знаеш, че съм Габа-бързата hahaha hahaha hahaha


Еми опитвам се да се отуча от гадния си навик да пускам пост след пост  Mr. Green

# 723
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Терка, стига си се дописвала, че трябва по 2 пъти да те цитирам  Joy Joy Joy Joy Joy
Нали знаеш, че съм Габа-бързата hahaha hahaha hahaha


Еми опитвам се да се отуча от гадния си навик да пускам пост след пост  Mr. Green

Ся пък ти ме изпревари  Joy Joy Joy Че и аз се дописвах  Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 18 785
Дур малко с писането да видиме дека е Началничката и кой ще пуска тема  Naughty

# 725
  • Мнения: 13 725


Ето я тая  Joy Joy Joy Ама е гиест стар.  Mr. Green Ай сиктир, не ни требваш  #2gunfire #Cussing out
 Joy Joy Joy Joy


Еййй, гадняри  #Cussing out #Cussing out #Cussing out На Йомко къв козел му сложили за ревност Whistling Whistling А на Дефнето хубавица Crossing Arms Crossing Arms Хубу, че е само на гости Mr. Green

На гости, на гости..........колко да е на гости  newsm78 Колкото да сварят Дафинка съвсем....пък и нас  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Разправям ви аз, че е време Дефне да направи малко номера, та да влезе Йо в пътя, стига се е дул като пуяк  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 885
Ей красавици, подхванали сте пак красавците Дефо и Йо. Heart Eyes Как ще я изкараме до петък вечер, не ми се мисли newsm78. Ще ни подлудят тези хора, защо не ни дадат още малко фрагманче

# 727
  • Мнения: 16 938
Първо Дефне трябва да накара Йо да си свали стената и после да го вкарва в пътя.
Ама тя Дефнето ще има да ревнува.

# 728
# 729
  • Мнения: 33 400
Обаче Йо как каза на Шукрю да докара Дафинка  Mr. Green


 hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 16 938
Ще умекни Йомер бей.А пък и Йо знае,че Дефне ревнува.

# 731
  • Мнения: 33 400
Дефнето па кво вика, че красотата й била само в очите на Синан. ooooh! Joy Айде бе  Joy Joy Joy

# 732
# 733
# 734
  • Мнения: 16 079
Привет сладурчета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ко нищите сега  Laughing ..... това инфо вярно ли е за Чачовата партньорка  щот ако е вярно то рускините са изпуснали инфото  Mr. Green

и зумнати Борко и Елка  Party един до друг  Heart Eyes




а тука Борко липсва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт