За лотариите и печалбите

  • 206 473
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 586
И аз познавам един, спечелил 200 000 лв. от малко населено място.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 951
Една съгражданка /малко населено място/ спечели апартамент.  Peace

# 122
  • някъде
  • Мнения: 979
Най-близката ми приятелка е абсолютно запалена по тези търкащи билетчета.Събрала е в една кутия около 300 броя,от които най-голямата печалба е 100лева.Всички са регистрирани за участие в предаване,но ...

# 123
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Преди години брат ми спечели 20 000 лева от Еврошанс. Баща ми спечели 5-ца от тото 5 от 35. Колежка спечели от тези игри със sms, пак преди години-не помня точно колко, но сумата беше петцифрена. Е, вярно, че се набута доста, но късметът ѝ се усмихна. А наскоро на друга колежка мъжът ѝ спечели 20 000 от Националната Лотария и го даваха по тв. Все различни игри с реални печалби. Далече съм от мисълта, обаче, че всички са такива, особено по-големите. Само аз не печеля. Sad

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 12:57 от BlackHole

# 124
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дядо ми навремето спечели хубава сума от тотото. Моя приятелка спечели мезонет от Държавната лотария преди около 15 години мисля, ако не и малко отгоре. Сестра ми спечели от лотария в чужбина над 10 хиляди евро преди 15 години.

# 125
  • Мнения: 15 216
Естествено, че има реално спечелили хора, то остава при милионни тиражи да няма. Въпросът е нормално ли е да има толкова много лотарийни игри на глава от населението. Нормално ли е в радиус от 100 метра /и то в центъра на града/ да има 6-7 игрални зали. Нормално ли е да се вменява на хората, че само срещу една монета ще се сдобият с килограм злато. Нормално ли е да може се играе под път и над път хазарт.

Не изключвам, аз да съм в грешка, затова питам.

# 126
  • Мнения: 54 445
Преди малко минах покрай една Лафка, двама младежи на около 30 г. търкаха билети.
После в магазина, на касата, една баба купи на внучката си пак търкащи билети.
И бабата, и младежите бяха доста простовати на вид.
Явно това е таргет-групата на желаещите бързи печалби - ниско интелигентни. Crazy

# 127
  • Мнения: 15 216
Явно това е таргет-групата на желаещите бързи печалби - ниско интелигентни. Crazy
Доста голяма ще е тази група.  Thinking

# 128
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Преди малко минах покрай една Лафка, двама младежи на около 30 г. търкаха билети.
После в магазина, на касата, една баба купи на внучката си пак търкащи билети.
И бабата, и младежите бяха доста простовати на вид.
Явно това е таргет-групата на желаещите бързи печалби - ниско интелигентни. Crazy

Как ги различи? Не бяха с очила ли?  Joy Joy Joy

# 129
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Снощи в предаването на Нац.Лотария даваха един г-н които вее няколко пъти печели. 100 000 лв от сделка или не, вчера взе 25 000 лв, и каза е доста често печели. Е на това късмет му кажи. Много ме зарадва, хубави е е има и такива хора,без усилия да изкарват лесни пари

# 130
  • Русе
  • Мнения: 2 605
В наше село има семейство с печалба кола от нацииналната лотария, даваха ги и по тв. Като цяло смятам, че в моменти на беднотия хората повече се ориентират към такива игри, нормално е. Надяват се, и по добре така отколкото всеки ден да се стресиеаш, че нямаш пари.

# 131
  • Мнения: 6 417
Аз самата съм печелила 5-цифрена сума. Играя периодично и вярвам, че птичката не каца само веднъж на рамото. Скептична съм, че някой ей така подарява милиони, но се надявам да спечеля пак.

# 132
  • Мнения: 958
Трябва да се играе редовно и то с големи суми!
Даже още по-добре е, ако давате дори и малкото си оскъдни парични средства за билетчета! Така печалбата е гарантирана! Печалбата на Божков!
Успех, участници!

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Да,така си е. Joy

# 134
  • Мнения: X
Трябва да се играе редовно и то с големи суми!
Даже още по-добре е, ако давате дори и малкото си оскъдни парични средства за билетчета! Така печалбата е гарантирана! Печалбата на Божков!
Успех, участници!

Какъв Божков? Лотарията не е ли на Пеевски?

Общи условия

Активация на акаунт