За лотариите и печалбите

  • 206 545
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 1
аз много се чудя каква е цаката цяла кутия билети имам все се чудя каква игра играе серийния номер

# 1 201
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Никаква.
 Имам  1800 билета рег. и нито лев от седмичния вип клуб!
За месечния вип клуб - кола - всеки месец по около 850 участия - някой път и над 1000 участия и пак нищо от 2 години и половина.

Пълна лъжа е всичко!  
  И лъжат за милионите! 
 Няма милионери от лотарията!  

Крият и от сайта че печалби над 500 000 лева се изплащат за 25 години по 1 вноска веднъж годишно на рож.ден на печелившият  по около 50 000 лв. годишно!  

1 милион печалба го изплащат  30 години!

# 1 202
  • Мнения: 3
Някой знае ли какъв е чалъма на тези билети...

# 1 203
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Никаква.
 Имам  1800 билета рег. и нито лев от седмичния вип клуб!
За месечния вип клуб - кола - всеки месец по около 850 участия - някой път и над 1000 участия и пак нищо от 2 години и половина.

Пълна лъжа е всичко!  
  И лъжат за милионите! 
 Няма милионери от лотарията!  

Крият и от сайта че печалби над 500 000 лева се изплащат за 25 години по 1 вноска веднъж годишно на рож.ден на печелившият  по около 50 000 лв. годишно!  

1 милион печалба го изплащат  30 години!
Аз мислех, че всеки месец изплащат големите печалби в течение на години.
Иначе имам приятелка, която често печели малки суми и всичко и изплащат коректно. Аз все печеля участие в конкурс за телевизионни игри  Mr. Green не че съм отишла някога де.

# 1 204
  • София
  • Мнения: 9 562
Аз като човек, продаващ билети съм забелязала, че наистина има клиенти, които печелят често и други, които все не печелят. За жалост за две години работа не съм продала нито един билет с печалба повече от 100 лв и по тази причина не мога да дам информация как точно изплащат големите печалби, но съм чувала от клиенти, че наистина не ги дават накуп.
Чувала съм и, че хората по телевизията с големите печалби всъщност не са спечелили 100 000 лв например, а са им платили, за да кажат, че са спечелили толкова. Но не вярвам чак до там да са стигнали, защото все някой ще се изпусне пред близък човек, че не е спечелил толкова пари и ще им отиде на кино цялата далавера на Нац. лотария.
Като цяло най-омразната част от работата ми е именно продажбата на билети от лотарията, защото съм длъжна да ги предложа на всеки клиент, а лично аз съм на мнение, че не си струва човек да си дава парите за тях. Самата аз купувах от време на време преди години, а сега купувам 2-3 пъти в годината колкото да си затвърдя мнението, че има и доза късмет в печеленето от лотария, а аз късмет на хазарт нямам.

# 1 205
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Наскоро лично видях съобщение за 100 000 лева,в телефона на мой братовчед.После видях и парите в банката,и самата бележка,коята му предоставят от банката.Парите са истински,дават ги-поне  разбрах до 200 000 хиляди ги дават на веднъж,за 500 000  не знам  как е.Това,че давали на хората разни 50-100 лева,за да ги снимат за реклама е пълна лъжа. Аз поне се уверих,че парите са истински.

# 1 206
  • Мнения: 2 721
Жена от моя квартал уж спечели 100 000лв, обаче мина една година от тогава и тя все още ходи така мръсна и раздърпана както до преди това. Кофти е , че го казвам по този начин, но не мога да и повярвам , че ги има тези пари.

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 14:14 от __MM’s

# 1 207
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Аз за себе си съм сигурна,че ги видях черно на бяло.Пък и момчето доста обилна "софра" направи по случая. Simple Smile

# 1 208
  • Мнения: 2 721
Разбира се, аз не казвам , че не печелят, имам колежка която спечели същата сума и знам, че са и ги изплатили. С писаното по горе имах впредвид, че според мен не всички показани по ТВ са реално спечелили. 🙂

# 1 209
  • Мнения: 272
Аз съм мнителна и  подозрителна към тези печалби,но лице от нашия край ,което спечели  200 000 лв. в момента строи къща.Така че  не знаем.Аз не купувам билети, мм чат пат.

# 1 210
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Наскоро лично видях съобщение за 100 000 лева,в телефона на мой братовчед.После видях и парите в банката,и самата бележка,коята му предоставят от банката.Парите са истински,дават ги-поне  разбрах до 200 000 хиляди ги дават на веднъж,за 500 000  не знам  как е.Това,че давали на хората разни 50-100 лева,за да ги снимат за реклама е пълна лъжа. Аз поне се уверих,че парите са истински.

Печалбите се изплащат стриктно винаги!
 - НО! над 499 000 лв. са за 30 години на 30 вноски -
 само по веднъж годишно!
-  без значение че често печелившият на 500 000+ лева е над 70 годишен!

Печалбите от 100 000 - 200 000 и дори 250 000 лева за щастие  се изплащат накуп  "36 часа"  след излъчване на предаването събота от 19.30ч.  -  в понеделник сутрин/или вторник ако понеделника се падне офиц.празник/
 по сметката на печелившият са преведени всички пари.

Свръх тъпотията е че крият огромният срок - 30 години  на изплащане и то само по веднъж годишно!
 на големи печалби по 1 - 2- 3 милиона!

И още по тъпото е че горките ги набеждават за милионери - а те реално виждат по  около 70 000 лв. веднъж годишно накуп максимум!!!!



Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 18:06 от Печикамъков

# 1 211
  • Мнения: X
Пред кой крият "свръх тъпотията", че големите печалби се изплащат за 30 години, когато вече целия свят знае? Човек, който всекидневно си дава парите за билети от лотарията, би следвало да прочете условията и наградите, за които се бори.

Единственото жалко нещо в цялата история е че рекламите на тази лотария ни заливат от всякъде и бедните хора отделят от парите си за храна, за да купуват билети. Пред мен масово билети купуват хора, които правят сметки по-малки от цената на билета. Въпрос на приоритети, какво да се прави.

# 1 212
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не знае целият свят!  
Нито ги има условията - точно описани  на сайта и където и да е за вида  на изплащане на големите печалби над 500 000 лева.

Единственото точно описано е че суми до 100 лв. се изплащат в лафките и бенз.
  -  суми над 100 лева до 4 000 лв. само на каса на изи пей!

За суми над 4 000 лв. позвънете на еди кой си тел. - и това е официалното от лотарията!

Като позвъниш тел. за печалбите с въпрос как се изплащат 1 милион - ти искат кода на печеливш биллет....докато не кажеш кода - нула информация!!!

# 1 213
  • Мнения: 10 874
Пише го на гърба на билета:
Скрит текст:

# 1 214
  • Мнения: X
Ти откъде знаеш, получи информацията свише ли? Дори аз, която не съм купувала лотариен билет знам, че печалбата се получава на части, а другите не знаели.

То го пишело на билета, ЖДНБ, страшна тайна е наистина.

Общи условия

Активация на акаунт