За лотариите и печалбите

  • 206 427
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 36 484
И аз имах предвид по-скоро заеми за такива неща, с които човек си прави кефа защото "заслужава", а не такива, които се купуват наистина по необходимост. И точно тези хора после страдат, защото кредиторите ги "тормозят" и са много лоши. Имам няколко такива познати и роднини. Не само за неща като абитуриентска, ами и за обикновени подаръци влизат в преразход. Да кажеш, че у тях всичко е луксозно, а то по-скоро обратното и изведнъж - някакъв часовник за 1000 лв или детско колело за 500...А, впрочем не си личи да са станали по-щастливи след това, нито е особено престижно - хората, които ги познават са по-скоро озадачени (но поне си вземат бележка наум занапред да не им дават заеми, ако им поискат - не защото няма да ги върнат, а защото щом имат пари за глупости, значи не би трябвало да искат дребни суми за насъщния от приятелите и роднините) Laughing ).

# 586
  • Мнения: 2 721
Не мислех , че са реални печалбите и хората които дават, но моя колежда спечели 100 000 и си и ги преведоха парите. Но при усповие, че се дъгласява да нанправят интервю и да я дават по Тв.

# 587
  • Мнения: 36
При печалба от билет задължително ли е да ме снимат. Мога ли да откажа снимки?

# 588
  • Мнения: 11 567
При печалба от билет задължително ли е да ме снимат. Мога ли да откажа снимки?
Не мога да отговоря, но като една клюкарка да попитам- голяма сума ли спечели?

Вчера гледах че са пуснали билети по 10 и 25 лв. #Crazy

# 589
  • Мнения: 4 303
При печалба от билет задължително ли е да ме снимат. Мога ли да откажа снимки?
Зависи сигурно от сумата или билета. За 300 лв едва ли. Моя позната спечели 3 пъти по 500 лв, не е споменавала да са я снимали.

# 590
  • Мнения: 15 212
Вчера гледах че са пуснали билети по 10 и 25 лв. #Crazy
И имат печалба "Участие в ТВ жребий", ако това не е подигравка ....

# 591
  • Мнения: 36 484
Мисля, че за над 1000 лв ги снимат, а при по-големите суми (над 50 000) правят и клипче. Пишеше подробно на сайта.
Миналата година също имаше билети по 10 лв - те са с няколко игри по 2 лв без отстъпка, не си струва. Като правят такъв билет, би трябвало да са примерно 6 игри по 2 лв с обща цена 10 лв, а не 5 игри по 2 лв, защото ако е вторият вариант, аз си предпочитам традиционните билети, а не някакви непознати (т.е. такива, каквито не купувам по принцип).

# 592
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Бяха ми подарили такъв за 10лв, спечелих 10 лв  Laughing Аз лично не бих дала 10лв

# 593
  • Мнения: 36 484
И на мен ми подариха и не спечелих нищо. Предпочитам детелинките и пирамидите - най-хубавото нещо на Златните пирамиди е, че не може да се спечели участие в тв жребий  Laughing .

# 594
  • Мнения: 223
А защо го "замразиха" тоя джакпот на 12 милиона? С тоя прогресивен темп досега щеше да е станал минимум 20 милиона!

# 595
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Защото така или иначе има шарани, които да продължават да си купуват билети. Това е болест, зависимост като хазарта. Забелязвам, че зависимите участват в какви ли не лотарии и томболи и трупат боклуци от тях, само заради идеята, че нещо са спечелили.

# 596
  • Мнения: 36 484
След като така смяташ, защо коментираш тук? Надяваш се някой като мен да ти се върже и да започнеш спор ли?  Laughing

# 597
  • Мнения: 19 012
Подозирам, че джакпота го пазят за Коледа

# 598
  • Мнения: 36 484
И аз мисля така, но ще е много подозрително, ако се спечели точно преди Коледа или скоро след празниците. Не знам защо го замразиха - явно нямат повече парички?

# 599
  • Мнения: 19 012
Ми помня, че веднъж голямата награда в Стани Богат я спечелиха баш за Коледа / НГ, случайност?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт