За лотариите и печалбите

  • 206 410
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 19 010
Крайният срок за получаване на печалби е 40 дни считано от деня на преустановяване на продажбата на съответния вид билети.

Това намерих на сайта, но скоро ще е

# 856
  • Мнения: 2 208
Вчера един чужденец си купи пред мен 16 билета. Изтрещяването придобива световни мащаби!
Бях стана свидетел преди около два месеца, как в кварталното ни магазинче възрастен човек си купи 10 билета. Понеже хората се познават помежду си, магазинерката и дядото се бяха заговорили, че "днес е взел пенсия" и покупката му е заради това. Не е моя работа, разбира се, за какво си дават парите хората, въпреки че в случая бях вътрешно леко възмутена.. Rolling Eyes Съжалявам, но като видя подобно нещо, си представям как буквално някой си хвърля 2-та лв. на вятъра. Иначе на някои им върви, съдя и от коментарите в темата.

# 857
  • Мнения: 5 903
Но какъв е проблемът, че хората купуват билети? В крайна сметка, всеки харчи за нещо- цигари, кафе, обувки, яхти...
След като парите са си техни...

# 858
  • Мнения: X
Ако дядото си е дал половината пенсия за билети, аз виждам проблем. Като цяло най-дразнещото в цялата работа е агресивната реклама, която ни залива отвсякъде. Еми не е нормално...

# 859
  • Мнения: 5 903
Ако дядото си е дал половината пенсия за билети, аз виждам проблем. Като цяло най-дразнещото в цялата работа е агресивната реклама, която ни залива отвсякъде. Еми не е нормално...
Е, да, но не знаеш. Също така не знаеш колко му е пенсията. Купуването на билетите е въпрос на добра воля.

# 860
  • Мнения: 54 413
Ако дядото си е дал половината пенсия за билети, аз виждам проблем. Като цяло най-дразнещото в цялата работа е агресивната реклама, която ни залива отвсякъде. Еми не е нормално...

Точно!
Какво са ги наслагали по касите на повечето магазини? Twisted Evil
Да си има определени хора, продавачи, както беше преди с лотарията.
Няма нужда да ги навират навсякъде.
Хората са прости и се лъжат.
Точно както с телефонните измамници.
Ама те на това разчитат, де.

# 861
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Почти - не във всеки магазин са  Tired

# 862
  • Мнения: 4 303
Ако дядото си е дал половината пенсия за билети, аз виждам проблем. Като цяло най-дразнещото в цялата работа е агресивната реклама, която ни залива отвсякъде. Еми не е нормално...
Баща ми вземаше по едно време от тото пункта уж по един на седмица. После започна всеки ден по 1 и един ден се прибира с шест броя. Като го поразпитах, разбрах, че и жената зад касата има дял в това, освен рекламите по тв. Имаме такива, от тези се падат такива печалби, ала бала. Преди това спечели един два пъти по 2 лв. От тези 6 имаше пак само 2лв и много близки числа. Обеща и го изпълни да отиде да си вземе двата лева и повече да не се лъже така.
Добре, че това продължи около месец. Сега раздава и съвети, да не се изкушават да си купуват билети.

# 863
  • София
  • Мнения: 5 959
Ако дядото си е дал половината пенсия за билети, аз виждам проблем. Като цяло най-дразнещото в цялата работа е агресивната реклама, която ни залива отвсякъде. Еми не е нормално...

Тия дни във Фейсбук ми попадна извадка от Закона за хазарта, в който има член, че рекламата на хазартни игри е забранена. Въпросът към извадката беше: Къде блее СЕМ и защо не санкционира телевизиите за това законо нарушение?
Много съжалявам, че не си записах точно за кой член става дума. Това означава, че се извършва крупно закононарушение комбинирано с ограбване на народа, а институциите за кой ли път спят дълбок зимен сън или пък някой ги приспива.

# 864
  • Мнения: 19 010
Някой от СЕМ взима пари в куфарче и готово...аз се радвам, че поне спряха да го навират РЕКОРДНИЯ ДЖАКПОТ във всяка емисия новини и сутрешен блок...

Редовно излизат сигнали, че БТВ и НОВА излъчват повече реклами, отколкото имат право, но не ги глобяват!

# 865
  • Мнения: 54 413
Ако дядото си е дал половината пенсия за билети, аз виждам проблем. Като цяло най-дразнещото в цялата работа е агресивната реклама, която ни залива отвсякъде. Еми не е нормално...

Тия дни във Фейсбук ми попадна извадка от Закона за хазарта, в който има член, че рекламата на хазартни игри е забранена. Въпросът към извадката беше: Къде блее СЕМ и защо не санкционира телевизиите за това законо нарушение?
Много съжалявам, че не си записах точно за кой член става дума. Това означава, че се извършва крупно закононарушение комбинирано с ограбване на народа, а институциите за кой ли път спят дълбок зимен сън или пък някой ги приспива.

Явно и те са в схемата.

# 866
  • Мнения: 5 249
Тия дни във Фейсбук ми попадна извадка от Закона за хазарта, в който има член, че рекламата на хазартни игри е забранена. Въпросът към извадката беше: Къде блее СЕМ и защо не санкционира телевизиите за това законо нарушение?
Цитат
Реклама на хазартните игри
Чл. 10. (1) Забранява се прякото рекламиране на хазартни игри чрез средствата за масово осведомяване.
(2) Допуска се обявяване на реда и начина за участие и условията за провеждане на лотарийните, "Бинго" и "Кено", тото и лото игри, както и залаганията на резултати от спортни състезания, залагания върху случайни събития и с познаване на факти и събития и на резултатите от тях, както и излъчването на тегленията на тиражите по телевизията.
http://www.lex.bg/en/mobile/ldoc/2134665216

# 867
  • Мнения: 223
Aз рекламите за тези игри ги пропускам покрай ушите си,което не е толкова лесно, щото са през половин ас, но рекламодателите са си вързали гащите.
Спокойно ще се измъкнат с факта, че не рекламират хазартна игра, а показват как бай Пенчо от Горно Нанадолнище е спечелил еди колко си от еди- коя си игра. Просто искат да ни покажат щастливия човечец- това са позитивни новини- стига с тези грабежи и убийства.

# 868
  • Бургас
  • Мнения: 16 113
 newsm78 Има ли някой тук,който да играе на игрите в сайта им?
Или само търка билетчета?

# 869
  • Варна
  • Мнения: 54
newsm78 Има ли някой тук,който да играе на игрите в сайта им?
Или само търка билетчета?

Аз играех в сайта им. Имаше период, в който доста даваше .. за 1 месец около 1600 лв си бях направила, но след това спря да ми дава, сякаш нарочно. Усетих се навреме и спрях, прецених, че колкото и да съм вложила, съм си на голяма печалба и няма смисъл да го променям. Така че, на всички мога да кажа - умната! Трябва да знаете кога да спрете Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт