Представяли ли сте си, че ще имате точно такова дете/ деца?

  • 2 694
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Познах, че ще е момиче и със сини очи, но не успя да ми вземе русата коса. Но не очаквах, че ще е толкова красиво дете. 4470пък ние не сме първи убавци.

# 61
  • Мнения: 1 400
За голямата познах, че ще е момиче. Всички ми се смееха, още повече , че видеозона казваше друго. Аз не, та не- момиче ще е и познах. За малката обачееее - нищо не познах! До последно мислех и вярвах , че ще е момче ( и исках...) и понеже веднъж вече бях познал- никой не можеше да ме убеди, че може и да е момиче. И така от бебе Симеон се появи бебе Симона  Laughing Laughing А колкото до представите ми за тях като външност и характер - не , не съм си ги представяла, но пък и те така се менят...

# 62
  • Мнения: 1 410
Исках момиче, палаво, хубаво. Доста преди да забременея все си повтарях, че искам моето детет да е като едно познато момиченце, което много обичам. Преставях си го точно като него и такова си имам сега. Даже се улавям, че някои от чертите им съвпадат. Е, вече онова момиченце е първи клас и се промени много, но когато беше по-малко беше същото.

# 63
  • Мнения: 1 489
Не съм си ги представяла. Но съм доволна от резултата Grinning
И аз от моя резултат.

# 64
  • Мнения: 1 258
Не си спомням какво си представях преди да забременея първия път,но сега знам,че точно това си е моето дете и точно него съм искала.А както казва Leo и ние не сме първи убавци с таткото  Wink,пък си имаме истинска малка красавица.Даже си спомням,че разправях на една приятелка,че така като гледам и мен,пък и таткото,грозничко ще да е,ама ние пак ще си го обичаме Joy.До ден днешен ми го напомня. Laughing

# 65
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не.
И за двамата знаех абсолютно точно какъв е пола, но сина ми си го представях (и исках да е) съвсем различен - едро, самоуверено, палаво и подвижно момче. А той е един отнесен фантазьор, дребен и кльощав и далеч от всичко атлетично - което изобщо не ми пречи да го обожавам такъв, какъвто е Grinning
Дребната я сънувах още докато бях бременна, че ще е руса, бяла и синеока - и тя е точно такава, много далеч от чернокосото момиченце, за което бленувах някога Laughing Иначе като натура засега напълно отговаря на най-идеалните ми представи Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 059
Още като разбрах че съм бременна бях сигурна че ще е момче. И момче излезе. НА кого ще прилича не сме  се замисляли и и двамата сме доволни от резултата.

# 67
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за големия и каката изобщо не съм си представяла как да са, просто исках да вземат най-доброто от нас и да са здрави.е трите са с еднакви коси цвят и букли и светла кожа, но о4ите за жалост не са ме4тата ми само на каката са сиви Peace.на другите са пъстри и шоколад.ами както каза свекито, трябвало да гледам някой синеок, а не да се захласвам по мъжа ми, все ме подиграваше,  :bad-words:4е заради мене ще прили4а на баща си, а аз й отоговарях, издирете ми един синеок хубавец и ми го дайте за модел хахахахаха Laughing(ние вси4ки в рода сме светлооки от син до зелен цвят) newsm78

# 68
  • Мнения: 4 668
Аз исках момченце и бях сигурна , че ще е момче , със сини очи и черна коса . Това го познах !  Hug Но не съм очаквала , че ще имам такова слънчево , усмихнато , красиво и добро детенце .  smile3520

# 69
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз много исках момче - даже го бях сънувала как ще изглежда. Да, ама не! Освен че се роди момиче, просто беше одрала кожата на баща си...нещо, което никак не ме въодушеви! Таткото ни напусна 2 месеца по-късно. А сега пък показва признаци на характера като баба си..... newsm78 newsm78 нищо общо няма туй дете с мен...дали не са ми го сменили в болницата? Wink

# 70
  • Мнения: 7 430
Не, никога не си го представях - не знам защо - исках да е здравичък само - сега с второто си мисля, как ще е по-хубаво и как ще го обичаме като Вики newsm78 но и него не си го представям на кого ще прилича, дали ще е добро или послушно и т.н. Wink

# 71
  • Мнения: 1 533
Свекърва ми често ми потаря "Абе, нито ти, нито мъжът ти сте хубави Laughing, пък гледай какво хубаво дете излезе, късмет!" Laughing /това за Янето, а мъжът ми е синът й/

Калоян като беше на 3-4-5 години, не помня вече, изтърси - Мамо, страхотен късмет си извадила, че си ме родила от втория път ... смятай иначе колко пъти трябваше да раждаш докато се родя hahaha

# 72
  • Мнения: 1 258

Калоян като беше на 3-4-5 години, не помня вече, изтърси - Мамо, страхотен късмет си извадила, че си ме родила от втория път ... смятай иначе колко пъти трябваше да раждаш докато се родя hahaha

Хей,това е супер сладурско.
 JoyАма и аз винаги съм си мислела,ако бях забременяла по друго време на друго място,пак ли същото дете щях да си го родя.Не мога да си представя да не е същото.За голямото говоря.Другото още е бебишор.

# 73
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
опитвах се да не мисля и ме беше яд, ако някой от родата се опитваше да изказва"предпочитания".
исках да е здраво.
а за "резултата"- няма какво повече да мечтая. да ни е жив и здрав!

Общи условия

Активация на акаунт