Сладкарничка за книги - тема 53

  • 31 936
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 508
И аз си изпратих гостенката и ще се отдам на заслужена почивка.
Ако успея да си задържа очите отворени,ще почета.
Дани,и аз не те помня... Rolling Eyes
Лис Блу,дано играта ти донесе много хубави емоции и да останеш!  Peace
Лека нощ,момичета!
 Hug

# 721
  • Мнения: 1 601
Добър вечер  Hug

Слив , за куркубинята : вземам две кори и всяка я мажа с олио , завивам ги както са една върху друга и ги пържа като преди това съм си ги нарязала на малки хапки. Като се изпържат до златисто веднага ги потапям в студен сироп от вода и захар 1:1 направен, за около 2-3 минути и ги вадя от сиропа . Това е цялата философия . А ако искам със шоколад , разтапям го 1 шоколад с едно големичко парче масло на водна баня и после украсявам отгоре куркубинчетата . Може да сложиш и малко лимонов сок във сиропа , но аз всеки път го забравям .  ooooh!  Hug Супер лесно и вкусно е .

Такаааа а сега да видя какви ги дирите вие : перете пари , а ? Охооооо бягам да сигнализирам аз в районното чичовците ви полицаи да идват да видят какво правите  Joy Перачки на пари си имаме  Hug Та така ..... ако имате малко в повече ...нали знаете .... към Бургас и морето изпращайте  Mr. Green

Гиговче , браво за твоите насаждения , трудолюбивка си , ще чакаме снимки след време .  Hug

Мижче , ами щом така си решила ....всеки има право сам да си преценя , както го почувстваш - така .  Hug

Деси , видях и аз за балотажа , вие сте нашата крайност тази вечер  Laughing  Hug

Хубава вечер , утре ще дойда пак като мога да се включа .  Hug

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 21:03 от nara86

# 722
  • Мнения: 1 107
Здравейте, другарчета!

След цялото мрънкане вчера, днес целия ден беше само мой. Изпратих ММ на работа, децата бяха със свекърите на кръщене, а аз сама вкъщи newsm68 Приключих набързо с дом. задължения (само гладенето ми отне малко повече време) и после се излегнах на дивана с Хари Хуле Wink Та така до преди час.

Титина искрено се смях със смърдящия куфар на приятеля ти.

Отдавна не съм прегръщала Авлига, а така ми се иска и на живо. Ти беше моето първо другарче и имам по-особен сантимент към теб Blush Hug Да нацелуваш момичетата.

Деска хич не се чуди, идвай. Наистина ще ти е забавно с маймунките, може да са грижа и умора, но е сладка умора Heart Eyes Тъкмо ще се оттърсиш малко от ... ситуацията и ще погледнеш с по-бистър ум на нея Peace

Сватинке все забравям, зло да ви забрави Hug Ако зетя се е паднал на баща си такъв романтичен, кавалер и изобщо мъж уважаващ жена си, щерката ще е щастливка. Да си го пазиш свакото и да го глезиш и ти Wink

Оу, Нези също е имала сладка умора днес Heart Eyes На колко стана? 10 месеца?


Моите като бяха бебета не понасях никой около мен, майка ми дойде за гледа единия докато бях в болница за раждането, после вече си се оправях сама, ама аз съм малко странен случай  Crazy
И аз така. И майка, и свекървището се натискаха да помагат, но набързо ги отпратих Mr. Green Добре, че си имаха работа, та не се налагаше много да се конфронтираме.

Ех, остарях и аз за среднощни купони, но от излизането семейно веднъж в седмицата, не се отказвам Wink

Вени изкъпа ли се? Не му се коси на оня роман, нали ся си убава 4470 с лъскава коса.

Прегръдки на неупоменатите по-горе Hug Аз се оттеглям, че Хари ме чака ...

# 723

Общи условия

Активация на акаунт