Арганът – мароканското злато от L'Erbolario. Участвайте и спечелете!

  • 10 297
  • 196
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 001
L'Erbolario е италианска марка, а фабриката се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Италианска марка,а фабриката е в Сан Грато,парк Ада Юг,Италия. Не съм ползвала марката,надявам се скоро и  това да се случи.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Италианска марка,а фабриката е в Сан Грато,парк Ада Юг,Италия.

# 48
  • Мнения: 3 020
Марката L'Erbolario е италианска, фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 602
L'Erbolario е италианска топ-марка, фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 50
  • Мнения: 163
Mарката L'Erbolario е италианска и фабриката ѝ се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 51
  • Мнения: 433
Марката е италианска, фабриката за производство се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 52
  • Мнения: 29 351
Марката L'Erbolario е италианска, фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.  bouquet

# 53
  • Мнения: 143
Марката L'Erbolario е италианска, а фабриката ѝ се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.
Късмет на участниците!

# 54
  • Мнения: 2 140
Марката L'Erbolario е италианска, фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 13 481
Като произход марката L'Erbolario е италианска и фабриката ѝ се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 56
  • Мнения: 343
Марката L'Erbolario е италианска, а фабриката ѝ се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 139
L'Erbolario е италианска марка.
Фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

# 58
  • Deutschland
  • Мнения: 5 419
Марката L'Erbolario е италианска, фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия. Ползвала съм продукти на марката,защото само аргана се справя със сухата ми и изтощена коса. Ще се радвам да изпробвам и други продукти на L'Erbolario

# 59
  • Мнения: 3 546
Марката L'Erbolario е италианска, фабриката и се намира в Сан Грато, парк Ада Юг, Италия.

Общи условия

Активация на акаунт