Дайте мнение за тези хапчета

  • 9 065
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 760
Някой пи ли Ремотив, Лайф 600 или Седатив ... кое има най бърз ефект то при всеки е различно но дайте мнение на вас кое ви подейства най добре ...

# 1
  • Мнения: 13 552
И трите лекарства не се препоръчват за употреба без предписание от лекар. При бременност не си позволявай сама да ги ползваш.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ремотив и седатив съм пила и аз, и на мъжа ми съм давала. И при двамата нямаше никакъв ефект.

# 3
  • Мнения: 760
При бременност не си позволявай сама да ги ползваш.

Препоръчани ми са от лекар просто не знам кое да избера ...  Cry

# 4
  • Мнения: 13 552
При бременност не си позволявай сама да ги ползваш.

Препоръчани ми са от лекар просто не знам кое да избера ...  Cry
Ти си преценяваш.

# 5
  • Мнения: 760
При бременност не си позволявай сама да ги ползваш.

Препоръчани ми са от лекар просто не знам кое да избера ...  Cry
Ти си преценяваш.


Нещо не мога да ти хвана логиката ... какво точно да си преценя дали да пия хомеопати или да пия антидепресанти ?

# 6
  • Мнения: 13 552
Не го приемай като заяждане, нямам такава цел. Успех.

# 7
  • Мнения: 8 527
Мис, ти пита в темата за хомеопатия и получи отговор за Седатиф. Какво неясно има? Вземи си билковите хапчета. Най-добре даже си вземи обикновен жълт кантарион и си прави чай от него.

# 8
  • Мнения: 760
Най-добре даже си вземи обикновен жълт кантарион и си прави чай от него.

Имам непоносимост към чай иначе досега да бях пробвала Благодаря ти все пак ...

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Приемала съм Седатив и ми действат,те са хомеопатични.

# 10
  • Мнения: 760
Приемала съм Седатив и ми действат,те са хомеопатични.

и мен така ме посъветваха че били най добре ....

# 11
  • Мнения: 1 037
Ремотив и Лайф 600 са..жълт кантарион, но е необходим продължителен прием от поне 1 месец, за да се усети ефект. В твоя случай от 3-те изброени най-добре Седатиф. И все пак, не споменаваш какво точно ще ги приемаш - депресия, тревожност..? Ако е второто, то тогава ти препоръчвам нещо напълно безвредно, но достатъчно ефикасно - Рескю Ремеди.

# 12
  • Мнения: 760
Ремотив и Лайф 600 са..жълт кантарион, но е необходим продължителен прием от поне 1 месец, за да се усети ефект. В твоя случай от 3-те изброени най-добре Седатиф. И все пак, не споменаваш какво точно ще ги приемаш - депресия, тревожност..? Ако е второто, то тогава ти препоръчвам нещо напълно безвредно, но достатъчно ефикасно - Рескю Ремеди.


да със силна тревожност и натрапчиви мисли съм

# 13
  • Мнения: 1 776
Пила съм Лайф 600 и Седатиф за депресия,но при мен нямаше никакъв ефект.

# 14
  • Мнения: X
При мен бърз и хубав ефект от изброените има Седатиф. Ползвам го периодично от години, когато имам нужда.

Много ефективно при мен е и Шуслерова сол 5, също рибено масло.

Пила съм и  Ремотив, по-скоро не ми действаше.

За Рескю Ремеди и изобщо капки на д-р Бах съм с две ръце ЗА!

Успех  , Miss_JT , всеки си препоръчва неговата терапия, това не значи, че неговия начин е и твой начин. Просто опитай и си прецени кое как ти се отразява лично на теб.  Peace За съжаление доста концепции за лекуване са силно ограничени и отхвърлящи различното (това по повод, че си питала в темата за класическа хомеопатия, която е чудесен метод, но не е за всеки подходящ, а там доколкото си спомням са много категорични, че само той помага. Поне когато аз питах там преди години беше така. ) Има много методи, просто човек трябва да си открие своя.

Сетих се и още нещо, но не съм го пробвала, билката Страшниче. Чела съм много хубави неща за нея.

Последна редакция: сб, 17 окт 2015, 12:23 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт