Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 263 143
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 294
Здравейте момичета,

И ние се сдобихме с AEG-то с термопомпа. Нетърпеливо чакам да минат 6 часа от монтажа и да я пускам, да видим как ще действа.

Дописвам с днешна дата. Очарована съм. Изпра, изсуши и извадихме дрехите сухи, топли, мекички, ухаещи и заминаха направо в гардероба YumSimple SmileSimple Smile
Ако продължава да се държи така Simple Smile, заслужава си всяка стотинка.

Честито , все така да ви радва . Пишете че ухаят хубаво , да попитам - от омекотителя ? Защото май само в моята пералня след сушенето  изчезва всякакъв аромат Sad

# 301
  • Мнения: 5 043
И в моята почти не се запазва, но не страдам особено от липсата му.

Иначе опитай с някой от концентратите на Ленор или Сано Максима, при мен те най-много миришат и след сушилня, но аз не харесвам силни аромати и ги подарих.

# 302
  • Мнения: 41 454
Какво му е толкова хубаво да ти миришат дрехите? newsm78 Все пак, каквото и да казват рекламите, миризмата на препарати и омекотители си е миризма на хигиенен продукт, а не на истински парфюм. И едва ли е и толкова полезно да я дишаш. На мен лично ми стига дрехите да миришат на чисто. Е, може да имат и съвсееем лекичък дъх на нещо, но не и да ме задушават с миризма.

# 303
  • Мнения: X
Здравейте момичета,

И ние се сдобихме с AEG-то с термопомпа. Нетърпеливо чакам да минат 6 часа от монтажа и да я пускам, да видим как ще действа.

Дописвам с днешна дата. Очарована съм. Изпра, изсуши и извадихме дрехите сухи, топли, мекички, ухаещи и заминаха направо в гардероба YumSimple SmileSimple Smile
Ако продължава да се държи така Simple Smile, заслужава си всяка стотинка.

Честито , все така да ви радва . Пишете че ухаят хубаво , да попитам - от омекотителя ? Защото май само в моята пералня след сушенето  изчезва всякакъв аромат Sad

Значи все пак комбинираните вършат работа Simple Smile Навсякъде ги плюят, но съм надъхан да си взема комбинирана.

# 304
  • Мнения: 41 454
И аз ще си вземам. Забелязала съм, че който си е купил от скъпите не се оплаква.

# 305
  • Мнения: 1 305
https://www.technomarket.bg/peralni/aeg-l-76680nwd-09145307

Някой да има такава пералня със сушилня? Доста добра е цената .

# 306
  • Мнения: X
Това е по-ниския клас, които са без термопомпа.

# 307
  • Мнения: 5 043
По-горе момичетата се оплакваха от нея. Освен, че няма термопомпа, което ще рече, че харчи повече, мачка дрехите и е по-малко щадяща към тъканите, няма и филтър за пуховете. Т.е. след всяко сушене трябва да чистиш барабана на ръка или да пускаш плакнене, а дори и тогава, доколкото разбирам, не може да пускаш светли дрехи след тъмни или обратното, защото полепват пухчета.

Иначе няма оплаквания от качеството на изпиране и самото изсушаване.

# 308
  • Мнения: 1 305
Благодаря за отговорите. В момента имам такава с точно такива "екстри", но Аристон. Искам да я сменя именно по тези причини и за това ,че мирише на гума като суши.
 Предложете АЕГ с термопомпа и с филтър за мъхчета.
Забравих най-важното-дълбочината трябва да е до 54см.

 

# 309
  • Мнения: 41 454
1. Предложете АЕГ с термопомпа и с филтър за мъхчета.
2. Забравих най-важното-дълбочината трябва да е до 54см.

Несъвместими условия според мен.

# 310
  • Мнения: 5 043
Благодаря за отговорите. В момента имам такава с точно такива "екстри", но Аристон. Искам да я сменя именно по тези причини и за това ,че мирише на гума като суши.
 Предложете АЕГ с термопомпа и с филтър за мъхчета.
Забравих най-важното-дълбочината трябва да е до 54см.

Няма такава. Единствените два комбинирани модела с термопомпа и филтър за мъхове са:
AEG L99484HWD
AEG L99696HWD

И двата са със стандартна дълбочина.

# 311
  • Мнения: 2 998
На каква програма си сушите пухените завивки и дрехи?

# 312
  • Мнения: 5 043
На вълнена. Не съм имала проблем и с пухени якета, и с пухени завивки. Само пускам по-високи от заложените обороти за центрофугата, примерно 1000 или 1200, защото поначало програмата за вълна и коприна е 600-800. След допълнителната центрофуга за 2-4 часа в сушилнята (в зависимост от големината), пухеното нещо е като ново и готово за ползване. Задължително слагам 4 броя силиконови топки, за да го разпухнат хубаво.

Такива от синтетична вата/пух пускам на synthetics, пак по гореописаната процедура.

# 313
  • Мнения: 2 998
Аз съм си купила такива, но са три. https://jysk.bg/dompotrebi/stoki-za-doma/pochistvashchi-produkti … roger3br-p-t-guma Защо точно 4 слагаш? Малко се притеснявам, защото моите са доста твърди. И силиконовите ли са такива?
Забравих да напиша, че и моята е АЕГ с термопомпа.

# 314
  • Мнения: 5 043
Слагам 4, защото ми се струва, че две са малко, а моите бяха в комплект 2. Blush Тези от Юск не знам как са, но не мисля, че има значение дали слагаш 3, 4 или 5, стига да са достатъчно да разпухнат прането и да не допуснат пухът да стане на топка.

Доволна ли си от топките на Юск? Ползваш ли ги и при прането, дрънчат ли много и как се държат при пране на 95 градуса? Моите ги пъхам в общия случай още при изпирането, защото не прекъсвам цикъла пране и сушене.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт