Лидл ::71::

  • 80 461
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
 Имам един малко кулинарен върос - за 500г кайма колко грама кори за лазаня са нужни - 500 ли - опаковката гледам е 250г и се чудя две ли да си купя?

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Не повече от 250г. Simple Smile

# 662
  • София
  • Мнения: 73
Италианската седмица нали беше от утре ? Преди малко бях в люлинския Лидл и всичко беше вече заредено ...Та забърсах аз рикота и моцарела на слайсове.
Утре обаче пак трябва да се ходи за котидж  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 1 794
Сушените домати много вървят към зелена салата с рукола и моцарела. Друга любима рецепта - питка арабски хляб, намазана с крем-сирене (не сирене Крема), отгоре се нарежда пушена сьомга, сушени домати, авокадо и перца пресен лук.  Завива се на руло и се реже на кръгчета, стават страааашни хапки, особено за гости!
Извинете за off-topic-a. ☺

# 664
  • Варна
  • Мнения: 246
здравейте, а някой може ли да сподели мнение за мъжките и дамските пижами? изглеждат добре и като че не са много тънки.  newsm78

# 665
  • Мнения: 69 051
Дамските пижами - долнището е бархетно, горнището е от тънко трико. Тоест за мен са средни Laughing не бих ги определила нито като дебели, нито като тънки Peace

# 666
  • Варна
  • Мнения: 246
Дамските пижами - долнището е бархетно, горнището е от тънко трико. Тоест за мен са средни Laughing не бих ги определила нито като дебели, нито като тънки Peace

нещо средно търся и аз. затова тези ми се харесаха. а дали се свиват при пране, да взема един размер по-голям?

# 667
  • Мнения: 69 051
Аз вземам М, иначе нося S. Леко се скъсява горнището.
Винаги вземам един размер по-голям. Първия път взех S, но след изпиране се сви леко. Освен това за пижама предпочитам да ми е по-свободно, а не да е по мен. Ти си прецени Peace

# 668
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Вчера си купих от каймата "Стара планина" и днес направих шницели. Е, често казано въобще не ми харесаха на вкус. Мирише ми на нещо гадно и стана много рядка сместа. А уж има месо. То май е по-добре да си вземам измислената "Народна" кайма.

# 669
  • Мнения: X
Ами щом може да се връща в рамките на месец -все си мисля ,че и прани дрехи връщат - ако се свие като рекламация .
 Аз не бих го сторила -ама просто си е опция.

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Поне от година вече готова кайма не купуваме, във ФФ купуваме месо и ни го смилат.

# 671
  • Мнения: 69 051
В интерес на истината, пижамите се свиват, но леко. Тази с бархетното долнище в момента ми е таман. А когато беше нова-ми беше широко дълго долнището..

Но откакто си купих една готина и скъпа пижама от друго място и след пране ми окъсяха крачолите и горнището ми хвръкна над д-то, вече винаги си вземам номер по-голям Peace

Този път ще взема на детето, гледам ще има от 122 номер...Биваше и горнището по-дебело да бъде по моите критерии, ама карай... Grinning

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Да пуснат и дехитратор в Лидл и да си изсуша малко  Joy
Тази година си изсуших във фурната  Wink Станаха разкошни и отдавна свършиха  Mr. Green
Пижама си взех миналата година и долнището ми много гадно се засука след пране  Peace

# 673
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
Момичета, разгледах сладките лакомства за Хелоуин. Тази година съм разочарована. Единственото, което ми хареса са едни шоколадови топчета, опаковани като тикви и очи. Обаче така и не видях информация колко бройки са в мрежичката. Някой може ли да ми каже?
От тази пижами има детето ми и не са лоши изобщо. Само че ми се искаше да са от еднаква материя и двете части, сега долнището е по-дебело. Сивите горнища седят малко изкуствени, тази година ще взема друг цвят. Бих взела 1 номер по-голяма. Така или иначе е пижама, дори да е малко голяма, на този тип дрехи не им пречи Simple Smile
Вижте в немския Лидъл колко повече дрехи ще пускат от 26-ти. И някакви доста симпатични боти мярнах:
http://www.lidl.de/de/damenmode-ab-26-10/c15618

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 21:15 от l'etrangere

# 674
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
Пускани ли са клиновете с жокейски мотиви ? Колко са дебели ? Материята каква е?

Общи условия

Активация на акаунт