Лидл ::71::

  • 80 457
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Доволни ли сте от ароматизаторите, които пуснаха тази седмица? Аз си взех и май май не миришат, т.е. не ароматизират стаята.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 103
Момичета, разгледах сладките лакомства за Хелоуин. Тази година съм разочарована. Единственото, което ми хареса са едни шоколадови топчета, опаковани като тикви и очи. Обаче така и не видях информация колко бройки са в мрежичката. Някой може ли да ми каже?
От тази пижами има детето ми и не са лоши изобщо. Само че ми се искаше да са от еднаква материя и двете части, сега долнището е по-дебело. Сивите горнища седят малко изкуствени, тази година ще взема друг цвят. Бих взела 1 номер по-голяма. Така или иначе е пижама, дори да е малко голяма, на този тип дрехи не им пречи Simple Smile
Вижте в немския Лидъл колко повече дрехи ще пускат от 26-ти. И някакви доста симпатични боти мярнах:
http://www.lidl.de/de/damenmode-ab-26-10/c15618
Интересно, че някой неща ги пускат първо тук и после в Германия. Ето например пижамите в немския Лидл са от 2 ноември, както и загряваща яка за рамена при нас вече мина , а там е чак от 5 ноември. И друг път е имало такива случаи.

# 677
  • Мнения: 4 841
Минах тази вечер за хляб и видях три вида дамски клинове. Жокейските най ми харесаха. Плътни изглеждаха. Едните ми грабнаха окото, но бяха само до Л размер. Имаше още едни клинове дето бяха без баркод, без опаковка, без нищо на тях. Сгънат клин и сложени много един до друг. Не бях виждала такава стока в Лидл. И размер нямаха. Бяха заредили и за Хелуин.  Харесаха ми хартиените неща за декорация, но цената им не ми хареса. Все пак си е цветна хартия макар и с щампи. Ако ги намалят на -30% може и да взема. Аз тази седмица патки не видях. Явно още в понеделник бяха свършили.

# 678
  • Мнения: X
Жокейските клинове - какво точно представляват - с кожени орнаменти ли !? И колко са плътни - например като коженият клин от предишната промоция ли ?
 Термоклиновете ме интересуват и чорапогащниците 50 DEN. И туниката - дали е като на снимката !?

# 679
  • Мнения: 69 051
Да кажа за туниките - миналата година взех от тази черната, с двете ципчета отдолу. Ужасно уголеменеа и удължена. Най-малкия номер ми седи като подарена. Вярно, че не съм от най-високите, 1.60 м съм, но на мен лично ми седи като торба. Нося я само вкъщи. Ужасно голямо нещо, казвам ви..
За останалите модели не мога да кажа нищо.

# 680
  • Мнения: 4 841
Туники не видях. Жокейските клинове бяха точно като клин. Не знам какви са били преди, аз клинове не нося. Не искам да подвеждам, само ги пипнах не съм оглеждала подробно. От всички клинове те най ми харесаха като материя и плътност.

# 681
  • Мнения: 328
Само да питам. Миналата година горе долу по това време бяха пуснали комплект детски прибори,с мечета на тях. Дали ще го пуснат пак  newsm78

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Добро утро,
искам да попитам телешкото прясно  месо от постоянния асортимент ли е?

# 683
  • Мнения: 48 023
От постоянния е
Скоро не е имало детски комплекти,  може и да пуснат.

# 684
  • Мнения: 2 200
Някой да има инфо (или да помни миналата година по кое време) кога ще пускат инхалатори и термометри?

# 685
  • Мнения: 69 051
Туники не видях. Жокейските клинове бяха точно като клин. Не знам какви са били преди, аз клинове не нося. Не искам да подвеждам, само ги пипнах не съм оглеждала подробно. От всички клинове те най ми харесаха като материя и плътност.

То са дълги плетени блузи всъщност, но са ги написали туники.. Peace

# 686
  • Мнения: 9 487
Единственото, което ми хареса са едни шоколадови топчета, опаковани като тикви и очи. Обаче така и не видях информация колко бройки са в мрежичката. Някой може ли да ми каже?


200гр -30бр Peace

Относно корите за лазаня-взимам 2опаковки от италианските в хл. витрина (не сухите в кутия), но си зависи от тавата и колко порции мислите да правите; моята тава е около 24/28см.

Някой някъде да е виждал останали лупи на стойка?


# 687
  • София
  • Мнения: 73
Така да кажа и аз за клиновете и туниките.Клиновете взех с жокейските елементи. Плътнички са,елементите не са кожени, а наподобяват велур.Много удобни,аз взех черен S номер от тях има и XS,има също и в сиво и кафяво /от тях са от S до L/.Сега го пробрах и ми идва обаче малко плитък между краката.Та се чудя дали да го връщам,М сигурно ще ми е огромен.Според Вас дали ще се отпусне,нали уж е стреч ?
От туниките взех S-ка червена...Е огромна ми е ....  Cry Ще я връщам най-вероятно.Какви са тези S-ки които стоят като чувал не знам.Вярно не съм много висока 164 см ,50тина килограма съм ...но имам чувството,че ги шият за шишкави германки  Laughing А на моделите по каталозите стоят перфектно,а уж и те са клощави.
П.С. И термоклиновете са много хубави,но пък в Люлин нямаше нито една S-ка в синьо и се отказах да взимам черен.

# 688
  • Мнения: 659
Здравейте. Много се извинявам , че нахълтвам в темата ви. Търся си нощна лампа която стои в контакта, снощи една приятелка ми каза, че ги има в лидъл в надежда 2, но аз бях дежурна и днес като отидох бяха махнали разпродажбата. Някой виждал ли ги е някъде или ако знаете дали няма някъде на друго място разпродажба в София.  Благодаря ви предварително и се извинявам ако е обсъждано някъде вече , но не съм видяла

# 689
  • Мнения: 69 051
От туниките взех S-ка червена...Е огромна ми е ....  Cry Ще я връщам най-вероятно.Какви са тези S-ки които стоят като чувал не знам.Вярно не съм много висока 164 см ,50тина килограма съм ...но имам чувството,че ги шият за шишкави германки  Laughing

Нали и аз това писах по-горе за туниките-че са като торби....много са големи Peace

Общи условия

Активация на акаунт