Моля за отзиви за лятна количка!

  • 4 169
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni, цветът да ти е проблема, само кажи и ще ти го направя с Фотошопа  Joy

Не ми обръщай внимание, нещо съм се разлигавила  Blush



 Joy Joy Joy
А Фотошопа върши чудеса Peace

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Е,направо се размазах от кеф,този форум крие отговорите на всичките ми въпроси,онзи ден се чудехме с татито в штъркела,харесах го това фламинго,обаче сега сме с принцес,та исках да се сгъва на чадър,по копактна да е някак си,иначе е самата истина че грабва отдалече,та мисълта ми беше като ползвам комбинирана принцес защо ми е да купувам лятна и все се надявах някой да ме убеди по-добре,обаче като ви чета май няма да стане,виждам се как вече летя към штъркела...обичам ви...

# 77
  • Мнения: 467
Ух и аз съм в голяма чуденка изпаднала:-((( Лошото е, че съм планувала до към 100 лв, обаче първата количка, която видях и ми покри всички изисквания е 165 - тазитази.... Като ходих в Пинокио гледах, гледах и всички ми се видяха все едно аз съм ги правила... Дайте акъл... нещо адекватно на този модел, ама по-евтино, но качествено?
Благодаря много!

# 78
  • Мнения: 953
Сави беше на 10м. когато металните връзки се счупиха.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 308
Сави беше на 10м. когато металните връзки се счупиха.
Всяка една количка може да се счупи.Имам позната с Бебе комфорт,но се счупи,а Фламингото на една приятелка и то е пред счупване.Тръбите са се огънали за няколко дни,но детето е тежко а и майката е над 100 кг.Е,при такава експлоатация няма как да не се счупи.Тя счупи и две други колички,но това не означава че вината е в количките.И аз вчера си представих как може да ми се счупи количката.Тя е 6 кг.Натоварила съм я с бебе над 10 кг,багаж,който тежи поне 3-4 кг.И аз на тротоарите като натисна да се качвам,ами има риск от счупване.

# 80
  • Мнения: 539
а тази на Маг Ингланд Калифорния не е ли по-хубава от Фламингото?И въобще,кое е по-добре за една количка-да е с цяла дръжка или с две,аз съм сега с цяла,но пък искам да си купя с две?

# 81
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Брях, много ме зарибихте по това Фламинго, ще ходя и аз да го гледам. Grinning

а тази на Маг Ингланд Калифорния не е ли по-хубава от Фламингото?И въобще,кое е по-добре за една количка-да е с цяла дръжка или с две,аз съм сега с цяла,но пък искам да си купя с две?
Според мен с цяла дръжка, така можеш да я буташ и с една ръка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт