На море в Турция - тема 40

  • 92 128
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • софия
  • Мнения: 506
Аз все още се мотая и двоумя къде  smile3511.Седя ,чета и пак чета и тъкмо реша и пак започвам.Проблема е седмокласника на който му предстои кандидатстване и ме бърка с датите.Исках за 01.07,но няма да ме огрее с класиранията и срокове за записване.За по сигурно трябва да съм тук до 15.07.16г ,а след началото на юли цените се повишават.Накрая отделих
1-EFTALIA VILLAGE - 5* Алания
2.AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* Дидим
3.NASHIRA RESORT-Сиде
Основното което гледам е да има аквапарк за да не  е скучно на малкия и разнообразна храна,но за първия има доста лоши отзиви в руските сайтове,вторият ще отвори тази година и няма отзиви,за третия не знам.
Много бях харесала CLUB JACARANDA IMPERIAL Сиде,но разликата от началото на юли както го бях замислила и следващата възможна дата е разлика почти 1000лв.
Просто вече се побърках ,моля ви помагайте  baby_neutral

# 691
  • Мнения: 1 030
Честно казано на мен след 15.07. ще ми е доста горещо в района на Анталия- не можете ли началото на септември /до 15/

# 692
  • софия
  • Мнения: 506
Нямам възможност по-късно.Мога или юли и то от 15 натам или август.Догодина вече ще е друго,но тази година освен малкия имам и още двама сина кандидат студенти и ми се е запалила главата. Wink

# 693
  • София
  • Мнения: 1 424
Моля за съвет. Понеже излезнаха ранните записвания за море 2016г. и оглеждам хотелите  в Кушадъсъ и Бодрум. През 2015 бяхме за първи път в Батихан Хотел в Кушадъсъ.Останахме доволни, като изключим ранното ставане на дъщеря ми , за да запази шезлонг на плажа.
Ще се радвам да препоръчате хотел, който да е на първа линия  и курорт  в който на тинейджърката, която е на 17 г. да не и е скучно.

Мойта тийнейджърка също е на 17, тая година кандърдиса приятеля си, гадже ли е и аз не знам, да дойде с нас....еми дойде и неговото семейство и си изкарахме супер в Сюрмели. Иначе е скука ако е сама. Аквафентъзи е с най-малка скука, поне има пързалки. Паломата в Йоздере също.

# 694
  • Мнения: 16
Благодаря за отговора.

За Палома клуб Султан може ли малко повече описание. Гледам оферти за 09.09.2016г.Има ли от почиващите и млади хора, та ако се наложи да се запознае там.Другото ми питане е много ли е разстоянието от хотела до плажа.Знаете, че макар и някои хотели да са обявени за 1-ва линия, от хотелската част до плажа растоянието е не малко.

# 695
  • Мнения: 1 030
Паломата има собствени два плажа. В Йойздере няма втора линия хотели. Забавленията са постоянно. Аниматорите бяха готини и ползваха английски, френски и немски. Забавлението на всеки тийн зависи от самия него, на моя примерно очите му не виждам и дори понякога /макар и да сме компания/ сам си се записва където му е интересно-водна топка, футбол и т.н.
Преди три години проблема беше единствено по-слабия нет, но в централната сграда има.

# 696
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Аз все още се мотая и двоумя къде  smile3511.Седя ,чета и пак чета и тъкмо реша и пак започвам.Проблема е седмокласника на който му предстои кандидатстване и ме бърка с датите.Исках за 01.07,но няма да ме огрее с класиранията и срокове за записване.За по сигурно трябва да съм тук до 15.07.16г ,а след началото на юли цените се повишават.Накрая отделих
1-EFTALIA VILLAGE - 5* Алания
2.AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* Дидим
3.NASHIRA RESORT-Сиде

Аз бих се пробвала с новия в Дидим. Би следвало да отвори май, т.е. теоретично до юли има време да изчистят разни дребни проблеми. Обикновено цените първата година са по-ниски, т.е. следващите години очаквам цената му да се повишава, особено ако изпълни, това което за сега обещава да е.

# 697
  • Мнения: 7 605
Нямам възможност по-късно.Мога или юли и то от 15 натам или август.Догодина вече ще е друго,но тази година освен малкия имам и още двама сина кандидат студенти и ми се е запалила главата. Wink

А края на август? Ние почивахме последните 2 години след 20ти август и си беше поносимо, сякаш по-поносимо от юли.

# 698
  • Мнения: 136
Благодаря за отговора.

За Палома клуб Султан може ли малко повече описание. Гледам оферти за 09.09.2016г.Има ли от почиващите и млади хора, та ако се наложи да се запознае там.Другото ми питане е много ли е разстоянието от хотела до плажа.Знаете, че макар и някои хотели да са обявени за 1-ва линия, от хотелската част до плажа растоянието е не малко.


Мога да бъде полезен за Паломата. Почиващите са от всички възрасти. Повече от половината са французи. Смея да твърдя, че това е може би единствения хотел, където не съм се натъквал на пияни почиващи (може би защото французите пият предимно вино). Нямало е и изпълнения, където съм ги виждал другаде (може би, защото нямаше и почти никакви руснаци). Иначе като развлечения, много ни хареса това, че хотелът разполага с 4 тенис-корта с изкуствена трева, като пособията за тях се дават безплатно (ракети и топки) само срещу номера на стаята.
А самото Йоздере не е нещо особено - малко, прашно градче.

# 699
  • Мнения: 164
Касов бон с договора не е ли достатъчен? /това получих от Емералд/ Фактура за какво ми е, ако не ми я осребрява някой?
Да, напълно достатъчен е.

# 700
  • Мнения: 146
Мога официално да се похваля с потвърдена резервация за Gural Premier Tekirova  newsm44

Новия хотел в Дидим AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* и аз го гледах, защото имаше вариант още едно семейство да идва с нас, а те имат младеж на 13г и той е един от хотелите, където децата са до 14.99г.
svedask, може да го погледнеш, малко над 2000лв ще ви струва за началото на Септември...

# 701
  • Мнения: 7 605
Мога официално да се похваля с потвърдена резервация за Gural Premier Tekirova  newsm44


Честито, страхотен избор!  bouquet

# 702
  • Мнения: 2 962
vanq_6119 , благодаря! Как мога да разбера кой хотели се предлагат от Тез тур?  Gural Premier Tekirova - коя ТА го предлага?

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
esstela, gergana R,, благодаря, че коментирахте поста ми. Не знаех, че има толкова голям избор Simple Smile Опорните точки са хотел ориентиран към деца на 4, 11 и 12 години. Т.е. 5 човека, поради което бих предпочела пътуване с кола, а не самолет, респективно по-близка дестинация. По същата причина търся и оптимално съотношение качество-цена. За първи път от години не съм ограничена в периода /досега почивах само август/ и мога да направя резервации в по-нисък сезон, стига да е достатъчно топло, така че децата да могат да бъдат по цял ден във водата. Идеята е да се напързалят и надивеят на атракции и анимация, така че извън аквапарка и цената, няма друг топ приоритет. Мисля да отделя на това мероприятие само 7 нощувки, така че бюджет нямам фиксиран, но и не искам крайната сума да ме откаже.

# 704
  • Мнения: 68
Здравейте. Ще пътуваме от  Истанбул за  Анталия с Турските  авиолиний-ОНУР. Имаме правото на 15 кг..Питанката  ми е,всеки  трябва  да   си  е  със  собствен куфар или може двама човека  да пътуват с един общ от  30 кг. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт