Професионални серии за коса - тема 86

  • 60 915
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 420
Аз отново преоткрих олио Макадамия/старото. Определено беше залипсвал на косата ми  Heart Eyes

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 770
Привет, мили дами  Hug ! Влизам да изкажа очарованието си от шампоанът с цинк на JMO/огромна благодарност на Белисима  Heart Eyes /! Определено за себе си открих най-сполучливата комбинация за детанглъра- и обем и плътност и блясък има косата ми!
И според мен тази комбинация е най-добра за детанглера  PeaceВечерната иглика не дава плътност и обем, но аз и него го  харесвам .

# 692
  • Мнения: X
Серията Еликсир ултим нещо от типа на Мароканойл ли трябва да е - маслени, подхранващи...?

# 693
  • Мнения: 3 420
Серията Еликсир ултим нещо от типа на Мароканойл ли трябва да е - маслени, подхранващи...?
Правеше косата ми пърхава и груба. Май това е серията,която не ми хареса. Бях взела и Рич шампоана-уж теък, с масла, а косата суха и премита. Маската също не ме беше впечатлила.
Имала съм и Зеления Елихир олио-нищо особено за тези пари.

# 694
  • Мнения: X
Мдаа, и по старите теми не са много тези, които са впечатлени. Значи си оставам на варианта Марокан за такъв тип подхранване. Благодаря  Hug

# 695
  • Мнения: 3 420
Мдаа, и по старите теми не са много тези, които са впечатлени. Значи си оставам на варианта Марокан за такъв тип подхранване. Благодаря  Hug
Как ти се отрази Матрикс Хидра?

# 696
  • Мнения: 5 500
Аз отново преоткрих олио Макадамия/старото. Определено беше залипсвал на косата ми  Heart Eyes
Как го ползваш? И има ли разлика между олиото и олиото-спрей ?  Hug

Линда -Цъ-не е маслен Еликсира-по-скоро силиконест при мен.Не е лоша серия-просто не е това което очаквах.

# 697
  • Мнения: 3 698
Мишел, не е към мен въпроса, но да ти споделя моите впечатления от олиото /старото имам/ и това в спрейче на Макадамия. Аз за дъщеря ми ги купувам, на нейната коса са супер. Използвам ги за лесно разресване, блясък, като финиш...Олиото http://www.zlatnaribka.com/olio-za-kosa-all/olio-za-kosa-all/oli … ing-oil-treatment е доста гъсто, но попива бързо, на влажна коса особено добре, а спрейчето-олио http://www.zlatnaribka.com/sprey-za-podhranvane-macadamia-healing-oil-spray-60-ml е с много рядка и водниста консистенция,направо си е като водичка, на длан оставя лек маслен филм, пулверизаторчето е хубаво и го разпръсква на съвсем фин облак от капчици, то е много лек финиш. И двете са с характерния силен аромат.

# 698
  • Мнения: 3 420
Аз отново преоткрих олио Макадамия/старото. Определено беше залипсвал на косата ми  Heart Eyes
Как го ползваш? И има ли разлика между олиото и олиото-спрей ?  Hug

Линда -Цъ-не е маслен Еликсира-по-скоро силиконест при мен.Не е лоша серия-просто не е това което очаквах.
Най-обичам на влажна коса. На суха предпочитам много лек финиш в краищата (митик ойл, например). Почти половин година изкарах с много леки олио-финиши (митик ойл, лис ънлимитед) и имах подозрения, че Мкадамия олиото ще ми дойде тежко. Да, ама не! Великолепно! Поръчх си голяма разфасовка  Heart Eyes
Спрея не съм ползвала  Peace


Момичета, в колебание съм за добра грижа за скалпа. Искам нещо за растеж, против косопад, може и грижа, която да влияе на дължините.
Насочих се към Инициалист серума, но поглеждам и към други подобни серуми(митик ойл, на Вела СП). Също и Напура за растеж. Обаче главно изискване ми е да няма остра/силна миризма. На къде ще ме насочите  Flutter

# 699
  • Мнения: 3 698
Инициалист е с много лек, ябълков, нежен аромат, попива веднага.Аромата, поне при мен не се задържа.
Вела СП серумчето също е с много лек и деликатен, но по-парфюмен аромат, малко по-силен от този на Инициалист и малко по-траен, също попива лесно.За разлика от Инициалест, Вела СП е безцветно.
И при двете аромата не е остър, при второто е малко по-силен.

# 700
  • Мнения: 992
Руса-мама, от къде поръча олиото макадамия? Ще е налично почти след месец в рибката, а ужасно ми харесва. Мъча се сега с разни други неща, но спешно ми трябва олиото макадамия. То си ми остава най-любимо.

# 701
  • Мнения: 3 420
Инициалист е с много лек, ябълков, нежен аромат, попива веднага.Аромата, поне при мен не се задържа.
Вела СП серумчето също е с много лек и деликатен, но по-парфюмен аромат, малко по-силен от този на Инициалист и малко по-траен, също попива лесно.За разлика от Инициалест, Вела СП е безцветно.
И при двете аромата не е остър, при второто е малко по-силен.

Кой смяташ е по-ефективен?

Мики, поръчах от Енцо.

# 702
  • Мнения: 5 500
Setony, Руса мама  Hug

Скрит текст:
Арленците са пуснали намаление на шампоани.Тъкмо си бях нагласила една кошница точно 60.00 (да е безплатна доставката) сега ми разместиха цифрите и преосмислям поръчката  Mr. Green

Руса мама-със сигурност няма да сгрешиш с Инициалиста-страхотен е  Peace

# 703
  • Мнения: 3 420
Setony, Руса мама  Hug

Скрит текст:
Арленците са пуснали намаление на шампоани.Тъкмо си бях нагласила една кошница точно 60.00 (да е безплатна доставката) сега ми разместиха цифрите и преосмислям поръчката  Mr. Green

Руса мама-със сигурност няма да сгрешиш с Инициалиста-страхотен е  Peace
Сега ако някой го пусне на промоция   Grinning
В Енцо е 52лв, но не е наличен Sad

# 704
  • Мнения: 5 500
Руса мама-ще го пуснат в енцо.Аз лятото взех на майка ми и дълго време си беше наличен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт