Май ще ходя ж Америка

  • 3 613
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте  писна в България , бачкам а парите стигат само до 10 ти а съм и затънал с заеми , мисля да отида на екскурзия в Америка и от да не върна , скарах се с приятелката си живея сам и едвам свързвам двата края , ям предимно чист хляб а съм на 22 години , от 4 живея сам (избягах от нас).
Какво бихте ме посъветвали , все  пак в америкаима толкова нелегални работници едва ли ще ме вкарат в лагер.

# 1
  • Мнения: 798
 Първо да заделиш някой лев за билета............после ще му мислиш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 25 765
Що, визи вече не искат ли?  Laughing

# 3
  • Мнения: 10 082
Ще ме умориш Joy Голям майтапчия си. Wink
И на 22 ли избяга от вас? newsm78

# 4
  • Мнения: 4
е на 18 избягах ,искат визи ама аз ще остана нелегално ,

# 5
# 6
  • Мнения: 4
Първо да заделиш някой лев за билета............после ще му мислиш Simple Smile
аз ще събера но имам опасения , примерно там има ли от къде да се намери храна без пари , (с изтекъл срок) ък за екскурзията ще гледам да е на топлло място където ншма зима ,

# 7
  • Мнения: 25 765
Е, нашият няма откъде да вземе амфибия, затова му остава само с плуване. Нито пари за билет, нито виза ще му трябват.

# 8
  • Мнения: 4 711
Ако правеха тест за грамотност на летището, нямаше да се притесняваш за тези неща.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 746
Бягай не го мисли,там мятат боб за такива като теб. Laughing

# 10
  • Мнения: 10 082
Абе, остави я тая Америка!
Тръгвай за Германия - безплатно е. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 18 746
Ходи на едно интервю за виза и ще видиш.,И не мисля ,че е добра идея да го споделяш тук,те американците всичко следят  да знаеш.

# 12
  • Мнения: 25 765
Да бе! Отиваш в Турция на еднодневна екскурзия, хвърляш паспорта, минаваш границата обратно с вдигнати ръце и се обявяваш за сириец.
Гаранция, че ще те пратят в Германия и рогът на изобилието ще се изсипе върху теб. Е, в най-лошия случай – в лагера в Харманли. Ама поне ще те хранят, а и ток няма да плащаш...

# 13
  • Мнения: 4
Да бе! Отиваш в Турция на еднодневна екскурзия, хвърляш паспорта, минаваш границата обратно с вдигнати ръце и се обявяваш за сириец.
Гаранция, че ще те пратят в Германия и рогът на изобилието ще се изсипе върху теб. Е, в най-лошия случай – в лагера в Харманли. Ама поне ще те хранят, а и ток няма да плащаш...
трудно ще стане като не знам сирийски

# 14
  • Мнения: 25 765
Можеш ли да плуваш, или с пояс мислиш да прекосиш океана?  newsm78

трудно ще стане като не знам сирийски

А защо мислиш, че нашите на границата знаят?
Хайде сега, дискриминация! Афганистанци, суданци и пакистанци могат да минат за сирийци, само българите не - така ли? А Хелзински комитет, де!  #Cussing out

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт