Отговори
# 15
  • Мнения: 1 822
naskomimi Браво на вас - а това с грамажите , да не те притеснява изобщо - малко и там са едни формули : Главата му на тая седмица отговаря, бедрената на друга, корем на 3-та ... моя до края го водиха 2-3 седмици назад, с тегло 2600-2700 макс , ами роди си се 49 см, 3100. А пък и не е казано че винаги толкова бурно ще се развива. Дано мине леко болничното преживяване , а ти си почивай повече bouquet
За тези които спят и си почиват - и за мен да дремнат малко, че направо заспивам права.

Freude - Комбинираният се гледа и ти са супер изследванията. Пап-а ти е супер ( под 0.35 и над 3 май е притеснителен)
За Jane- a една колежка много ми ги хвалеше - супер били , и даже като и се счупил някакъв механизъм ( или рамата където е заверена, не си спомням добре) им предложили оборотна , докато им я оправят...... Супер политика има ли  newsm78 newsm78 newsm78 Да бе - ама малко повече от година и на ремонт ... нещо не го разбирам аз. За прехвалените на времето Quenny (за модел от преди 5 години става въпрос) - не стига ще всичко трябва да си купуваш отделно( чанта, чувалче и т.н), не стига че 2в1 , че и специални адаптери за стол за кола - и най-накрая механизмът за вдигане на облегалката се скъса за няма и година, не знам кое си се разпори, зимния кош им отесня на 4-тия месец .... Знам ли , може моите приятелки да са паласпури, но пак ми се вижда тъпо.

# 16
  • Мнения: 1 256
karina31 мога да споделя аз коя съм си избрала, но съм много доволна и от чиполино перфекта.

Ето тази Jane си харесах, снимката е линк



Клео, готина е 🌸

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 344
naskomimi аз вчера бях и на мен ми казаха 178гр. Бебка сме и ние  Heart Eyes
Freude гледаш ВАШИЯТ КОМБИНИРАН РИСК, а за PAPP-A и Free-bCG те трябва да са малко под или малко над единица.
karina31 аз си харесвам много Чиполино Перфекта, така че ще им погледна първо новия модел и тогава ще реша. Отивам да меся тесто, че ще правим пица тази вечер с малкия Simple Smile

# 18
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
И аз мислих да гледам jane, но моята приятелка сподели, че нейна близка ще си продава Jane-a, та разпитах каква е причината - малък сенник, счупен механизъм, обемна с сгънато положение и за нея е била тежка  Peace Всичките ни багажници са големи, така че това не е проблем, ама чупенето, сенника и тежестта някак ме отказаха. Отделно и късия кош на Matrix-a. Много ги харесвам на външен вид, ама друга надделя , даже не й даде шанс на Jane да бъде пробвана  Mr. Green Относно политиката им, те и Чиполино имат такава политика, ама то явно е изградена, защото често се налага клиентите им да остават без колички.

naskomimi, да минават бързо болничните неприятности и дано намериш време да си починеш. Нашето бебе също е 170гр.  в 17 седмица, ама никой не ми каза да е дебело  Laughing

# 19
  • Мнения: 27
Мами да ви попитам възможно ли е гъделичкането,което усещам да е бебчето,все пак съм в 14 г.с.

# 20
  • Мнения: 2 516
Ей, браво за темата! Много добре се е получила Simple Smile)
Аз ви чета редовно, но не съм коментирала.
Сега влязох точно да кажа, че и аз имам едни пробождания и се шашкам, пък то всички сме били така  Mr. Green Вчера на работа цял ден имах чувството, че ще повърна, много ми беше кофти на корема.Сутринта кръвното ми беше ниско(80/50  ooooh!) и мислих изобщо да не ходя, ама се пооправих и реших да отида.Тая сутрин от 7ч съм закусила, че да не ми стане лошо пак  Crazy

Относно количките, аз вече бях казала, че съм си харесала CAM
- нещо такова, те са им подобни моделите. Само че не съм бутала такава, не ги знам изобщо бива ли ги, или не.Докато не се пробва, няма да стане Simple Smile) Нооо още е рано Simple Smile

Другата седмица съм на консултация, че ноември моя доктор ще е в отпуска и ме извика последната седмица на октомври да ме види.Не вярвам да ми каже пол, а така искам да знам вече...Но ще си чакам втората фетална. Мислих да си искам болнични, но май ще работя до края на този месец, че може и другия, само всичко да е наред.Иначе с тоя нищожен болничен, който взимам, майчинството ми накрая ще стига само за памперсите  Sad Аз едни сметки си правих за него, то с болничния съвсем друго идва, но пък здраве да е.Ако тръгнат много вируси и зарази, си се спирам в нас и няма да мърдам.Важното е аз и бебето да сме добре, пък пари накрая ще се намерят Simple Smile

# 21
  • Мнения: 203
Здравейте момичета. Благодаря, че сте гласували за моето заглавие на темичката Simple Smile Може ли да ме добавите в списъка с мамите: първа бременнност, на 27 години, термин на 4 април, живея в Дубай. Мерси предварително :*

Последна редакция: ср, 21 окт 2015, 09:31 от pariss

# 22
  • Мнения: 74
Момичета, благодаря ви много за отговорите за моето БХС, успокоих се.
naskomimi, дано бързо минат процедруите в болницата и всичко да е наред.
За Jane Muum и аз да кажа, че сенника наистина е малък, освен това позната с тази количка се оплакваше, че уж има напълно седнало положение, ама не е добър ъгъла и детето все полегнало седи.
CAM никога не съм бутала, но като са минавали покрай мен ми е правило впечатление, че тракат на пластмаса.

С добри впечатления съм от X-Lander, може да разгледате и тях.

# 23
  • Мнения: 18
Да се включа и аз малко днес . Гледам вие сте напред всички с  прегледи изследвания, но моя термин е 27 април и съм седмици назад от тези в началото на месеца . Другата седмица съм на ЖК и тогава и  стандартните изследвания, а по следващата ще си пусна биохимичния.  Между другото чух че в Пловдив са безплатни вече тези изследвания , но при нас се плащат още.
Засега сме си добре и с бебчето и с баткото. Само много ме е страх от болестите в градината и вируси  и шарки . Вече 2 вируса изкарахме, а зимата едва сега предстои.
Болничен и аз исках да взема, но моя шеф стиснатия ме осигурява на 4 часа и нито майчинство ще има като хората, нито болничен си заслужава да ползвам .Ако се наложи и имам проблеми тогава да, но засега ще се налага да си работя Sad
На никой на работа не казвам още че са големи гадове и никой няма да се зарадва , затова ще го крия от тях докато стана като мечка  Joy
Тази количка JANE и на мен ми харесва  между другото, но още е рано да ходя и да гледам колички. Предния път я избрах за 15 минути и една година тиках това голямо тежко чудо и  съжаалявах. Този път ще внимавам.
Освен това първата количка почти не я ползвахме - младежа обичаше да го носим   Rolling Eyes  лятната беше ползвана малко повече, но според мен всички летни са неудобни с тези малки странни гуми.

# 24
  • Мнения: 3 331
Между другото чух че в Пловдив са безплатни вече тези изследвания , но при нас се плащат още.
Засега сме си добре и с бебчето и с баткото.
В момента тече кампания и ще продължи до изчерпване на средствата. Но няма завинаги да са безплатни  Grinning

# 25
  • Мнения: 121
Като чуя за такива шефове и незнам какво ми става. Бременна жена на четери часа, срама нямат.

# 26
  • Мнения: 18
Между другото чух че в Пловдив са безплатни вече тези изследвания , но при нас се плащат още.
Засега сме си добре и с бебчето и с баткото.
В момента тече кампания и ще продължи до изчерпване на средствата. Но няма завинаги да са безплатни  Grinning
 
Разбира се , нали сме в България  как ще има нещо безплатно .... Но каквото такова  Simple Smile И пътвият път си плащах наред , дори за прегледи, че моя лекар нямаше договор тогава със здравната каса и сега пак.
Да са ни здрави априлчетата пък ще го оправим другото.
Между другото аз ако следвам предишния си пример и бебчо закъснее може да имаме 1во майче хахахаха  Точно за Великден  .
 А имам поне 4 поръчки да уцеля други дати  - 16 април свекървата, на 20 април сме аз и брат ми, на 29 е любимият ни прекрасен кум .... Голямо наддаване ще има .

# 27
  • Мнения: 121
Много се ядосвам, направо побеснявам само като чета. Аз имам разбран шеф и смятам  себе си също за разбрана. Никога не бих си позволила такава безочлива наглос. Да си правя грехове, та това е най-святото ти ще дадеш живот. Нагли управници, прост народ, слаба държава.

# 28
  • Мнения: 203
Да ви кажа честно тук в Дубай никак не е розово. Майчинството е 30 дни, а допълнителни майчинкси осигуровки няма. Така че всичко зависи от нас.

# 29
  • Мнения: 1 822
Относно политиката им, те и Чиполино имат такава политика, ама то явно е изградена, защото често се налага клиентите им да остават без колички.

naskomimi, да минават бързо болничните неприятности и дано намериш време да си починеш. Нашето бебе също е 170гр.  в 17 седмица, ама никой не ми каза да е дебело  Laughing
newsm62 newsm62 smile3507  Това за количките искрено ме разсмя и посъбуди.
Аз днес съм си официално вече много хремава и ми тече носа, но пък се скатавам на работа успешно Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт