Забременели след инвитро - тема 15

  • 51 071
  • 722
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 937
Две в едно, благодаря за разяснението Simple Smile Одеве гледах от телефон и не можах да видя много добре, но сега вече от компютъра е друго.

Витамин Б12 и аз си го пия профилактично когато се присетя, моя е течен. Но общо взето си слушам лекарката и взимам каквото тя ми е казала. Гледам да не се втелясвам много много, иначе ще се побъркам от притеснение.

# 691
  • Мнения: 426
Супер са нещата  Hug, лятото бутах едно такова  Stokke  Cruisi po пътеките при нас и се справи само в една много неравна не успя но по черен път и леки горски пътеки беше супер.
Амини единична е с два коша  Simple Smile
Шезлонга и аз съм го харесала, нали знаеш че може да се прикачва на новият стол на Стокке като бейби ситс.

Леглото и скирна не съм виждала при нас каква марка са и те ми харесват  Simple Smile

Честити покупки със здраве да се позлват bouquet

По темата с пропускането аз се чудя за шийката като няма да ме преглеждат повече лекари как ще разберат дали е ок Crazy .
Нашият модел е Trailz, не съм им гледала разликите с Cruzi, но първо се сещам за такава в гумите  Peace
Не сме взели столът степс, защото нямаме висока маса в трапезария, за да имаме нужда от него. Поне засега Simple Smile
Леглото и скрина са Икеа. Plqsmlqs е пуснала линк Simple Smile

Амини, единична е количката, просто подбрах снимка, на която са показани и двата коша  Peace

# 692
  • На остров
  • Мнения: 13 498
 Обърках се трайлз беше с надуваеми нали, точно нея бутах, ще останете доволни Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 655
Оооо това Стокке е съвсем друга бира!  И шезлонга е страхотен!  Heart Eyes
Много хубави неща сте взели. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 3 213
Момичета, аз пък да ви питам от коя седмица започнахте да се мажете за стрии ? Препоръчайте нещо ефикасно. Чух за някакъв Био-ойл или нещо подобно....

# 695
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз се мажа от началото. Всичко е въпрос на кожа според мен. Избери си мазило според възможностите и наличността в магазина. Няма вълшебно кремче според мен. Лично аз ползвах последно на Донна на Чико серума и ми харесва. Сега ще си взема отново палмерс или бъттер енд бии.

# 696
  • Мнения: 11 479
Като гледам какви суми хвърляте за колички, и свят ми се завива  Mr. Green Детето и досега си ползва количка за 350 лв., дай Боже и второ дете да изгледам с нея.
За стрии - направих си домашен крем от свинска мас и невен - една стрия нямам, продължих да се мажа и след раждането. Но съм съгласна, че голямо значение има кожата.

# 697
  • Мнения: 426
Момичета, аз пък да ви питам от коя седмица започнахте да се мажете за стрии ? Препоръчайте нещо ефикасно. Чух за някакъв Био-ойл или нещо подобно....
Мажа се от самото начало, но аз и преди това винаги съм се мазала след баня, защото кожата ми е доста суха. Сега използвам смес от бадемово масло и масло от пшеничен зародиш. Ако по друго време на деня усетя кожата на корема или гърдите суха, мажа с натурално кокосово масло. Взела съм си и маслото за бременни на Веледа. Него мисля да го включа след 7-я месец. Предразположена съм към стриите, имам доста от тийн годините, за момента нови нямам.

Момето*, аз тук количка под 750 лв. в магазин не съм намирала(изключвам лятна количка тип чадър). Цените на Стоке, например, нямат чак такава космическа разлика с останалите колички, както в България. Ние я взехме и с 25 % намаление, което я направи общо взето на цената на  Бейби Джогър, Емалиунга, Мутси и др. популярни тук марки.

# 698
  • Мнения: 4 954
В България стоке са над 2000лв, за сравнение евтините колички са около 400, нашата беше 700лв. Мутситата и други модни колички са към 1500.
За мазането, аз бях на Мустела или каквото хидратиращо докопам от Dove до натурални масла. Без стрии съм. Много хидратация и махнах сапуните, че ми изсушаваха кожата. Къпех се с биодерма за атопична

# 699
  • Мнения: 13 937
Аз съм харесала за 1500 немаркова количка, скъпи са си...

# 700
  • Мнения: 11 479
Далеч съм от мисълта, че някой трябва да се оправдава, просто исках да отбележа, че има и съвсем добри евтини колички. А колко други разходи има, и най-интересно става, когато бебето не иска да се вози в количка изобщо...

# 701
  • София
  • Мнения: 16 691
Близнашките колички са съвсем скъпи. Ние още си я ползваме и сме много доволни, беше бая скъпа де.
При близнаци няма опция "не иска в количката" просто,  защото нямаш 4 ръце Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 2 411
И ние си харесахме количка на Бебемания, дори я тествахме Simple Smile
http://baby.galix.bg/2105/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0-duo-galiani

Цената ни се вижда съвсем поносима, ММ много се изкефи на гумите и амортисъорите.

Може ли да ми обясните за женската консултация - кога се записва, как се избира?!

# 703
  • Мнения: 203
Ееее току що и аз я гледах тази количка в един сайт,но нямаше снимка как изглежда без чувалчето отпред,ще я търся на живо да я огледам, то има време де до май-юни Simple Smile
Колкото до ЖК се записва в 12 г.с  а за лекар по препоръка от някой, моята ще ми е води докторката която ми прави Инвитрото-тя най добре си ме познава.

# 704
  • София
  • Мнения: 2 411
Ееее току що и аз я гледах тази количка в един сайт,но нямаше снимка как изглежда без чувалчето отпред,ще я търся на живо да я огледам, то има време де до май-юни Simple Smile
Колкото до ЖК се записва в 12 г.с  а за лекар по препоръка от някой, моята ще ми е води докторката която ми прави Инвитрото-тя най добре си ме познава.

Има и видео за количката! И ние сме края на май-началото на юни Simple Smile
Предполагам, че и моите консултации тогава ще са си в клиниката, но пък болницата, към която сме се ореинтирали си има ДКЦ и се чудя дали не е по-добре да се прехвърлим направо там? Или може и вече в по-напреднал етап?

Общи условия

Активация на акаунт