ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - тема 22

  • 126 007
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 781
И на мен най-добре ми е сред природата, тогава нито атаки, нито тревожност. И поради тази причина в момента действаме да се сдобием с вила на село  Wink А защо е това виене на свят като мием чинии. И на мен тогава най-често ми се проявява и моя приятелка също  Grinning

# 706
  • Мнения: 491
Vesta, пожелавам ви го от сърце. И ние си мечтаем един ден да се сдобием с къщичка в някое селце близо до града.

А за миенето на чинии... дали отговора не е, че ни трябват миялни машини  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 707
  • Мнения: 2 165
Миличките ми другарки  Hug
Вчера бях добре през деня за първи път от месец се почувствах страхотно. Вечерта ми беше напрегнато и отнесено, но го преживях. Днес пък е ужасно, хихи, главоболие, ставам пъпчици по тялото та се стресирах, и като започнаха едни силни ПА, но ги преживях;) Взех си магнезии и б компкекс витамини. Но определено вчера бях супер за разлика от днес. Дано да се оправяме вече, че така не се живее щастливо Simple Smile)
Другата седмица приятеля ми иска да пътуваме до Шумен при родителите му малко, така ме е страх милички, дълъг път аз не съм пътувала отдавна пък и с тези па и постоянните лоши симптоми ще тръгна с мъка, ако ли не се и скараме и да си останеме тука.

# 708
  • Мнения: 4 406
Аз пък искам хижа на билото на планината Crossing Arms

Миличките, то точно това време и сезон подклаждат депресии, обостря стари психични проблеми. Докато се зароди пролетта. И малко повече. Поне на мен ми минава към юни.

Аз изкуфях с тази седмица, налегна ме грип, болнични, депресия, паника. Ясно е на всички ooooh!

Но ми помина и съм си приготвила бутилка винце за довечера Wink

# 709
  • Мнения: 781
Нелииии, страхотно. Така е миличка. Вчера си била добре, сега2-3 дни оак няма да е, после пък 2-3 ще си добре и така малко, по малко без да усетиш ще изчезнат един по един всички симптоми. Пъпчици и аз съм имала,това е от вътрешното парене - трябва да избие някъде. Минаха ли ти вече?

# 710
  • Мнения: 2 165
Нелииии, страхотно. Така е миличка. Вчера си била добре, сега2-3 дни оак няма да е, после пък 2-3 ще си добре и така малко, по малко без да усетиш ще изчезнат един по един всички симптоми. Пъпчици и аз съм имала,това е от вътрешното парене - трябва да избие някъде. Минаха ли ти вече?
Не са. Те днес се появиха. Наистина днес не беше добър ден. Паник атаки, главоболие, много неадекватна цял ден, като надрусана. Дано утре да е по добър ден Simple Smile) прегръщам ви. Как си ти?

# 711
  • Мнения: 781
Ами през деня на работа съм добре, но вечер ми е тревожно и парещо (ах как го мразя това парене). Чудя се дали да си върна дозата от преди 2 месеца или да се чуя с пси.

# 712
  • Мнения: 2 165
Ами през деня на работа съм добре, но вечер ми е тревожно и парещо (ах как го мразя това парене). Чудя се дали да си върна дозата от преди 2 месеца или да се чуя с пси.
Паренето и аз го имам. Анафранила иначе до 6-7 табл. го бях качила. Консултирай се той ще каже специалиста. Аз на моя като му звънна и знам отговора вече. На всяко звънене вдигане на дозата Simple Smile

# 713
  • Мнения: 781
Ако знам,че няма да се влоша, мога да изкарам така. Но притеснението ми е това да не е началото на ада...

# 714
  • Мнения: 5 459
По принцип промяната на времето също много влияе на тези страдания. Аз си увеличих стимулотона и си добавих хлорпротиксен.... newsm78 ще видим как ще е положението......

# 715
  • Мнения: 781
И аз си вдигнах дозата. Вчера се обадих и на пси, той беше на същото мнение..

# 716
  • Мнения: 5 459
Аз не се обадих, обаче, ще вдигна максимално и ако не се получи ще сменям АД. Просто ми се промениха симптомите и май е време да се простя със стария, любим стимулотон  Sad

# 717
  • Мнения: 491
Днес 4 часа бяхме на басейн, сауна и парна баня и нямаше и помен от тревожност и замаяност, а взех хапчетата си точно преди да влезнем в хотела. Направо се размазах от кеф. Ако можех щях всеки ден да вися там и да се лекувам така  Laughing
Единствено малко се паникьосах в парната баня защото ми беше за първи път (със сауната съм свикнала отдавна) и от цялата пара ми беше трудно дишането в началото, но после пулсът ми си възстанови ритъма.
Доказателството, че положителните емоции оказват огрооооооооомно влияние  Flutter Crazy
Сега очаквам след толкова плуване утре да не мога да стана от леглото от мускулна треска.  Joy hahaha

Успешна седмица ви желая без никакви паники и тревоги Simple Smile  bouquet

# 718
  • Мнения: 1 831
Мисля си и аз да си вдигна дозата.Миналия месец бях при пси и тя мислеше да ми намаля пролетта дозата,ама хич не съм добре. Cry СУпер много ми е нервно ,изкарвам си го на детето и ММ,стягат ме гърдите ,болят ме.Пак започнах да говоря да ходя на кардиолог,а личната вече не ми вярва и все ми казва ,че всичко ми е в главата и нищо ми нямало.Вече си мисля ,че не дай си Боже да имам наистина проблем и ...никой няма да ми обърне внимание.Снощи ми беше много зле - напрегнато ,нервно ,болки в гърдите ,направо щях да откача.

# 719
  • Мнения: 781
Има ли някой с БАР тук? А как сте днес момичета? А тези с рецидив?

Последна редакция: пн, 29 фев 2016, 19:04 от vesta_78

Общи условия

Активация на акаунт