Прахосмукачка Rainbow безплатно. Къде е уловката ?

  • 15 403
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 391
Здравейте. От известно време приятелките ми са полудели . Една през друга искат да идват вкъщи за да ми правят презентация на въпросната прахосмукачка. Има нова програма ,по която прахосмукачката илизала безплатно , ако започнеш да работиш за фирмата . Но аз се чудя как може някой да ти подари нещо ,което се продава за 5000 лв и къде точно е уловката , ако изобщо има такава.
Моля някой да сподели мнение ,ако има наблюдения за въпросната прахосмукачка.

# 1
  • Мнения: 3 724
и те ли не знаят къде е уловката  newsm78, не би ли трябвало да реализираш продажби някакви и тогава да се възползваш от това 'безплатно' чудо

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Прахосмукачката я имам от поне 5 години. Доволна съм като цяло. Но! Не си струва парите - лично мое мнение. Фирмата има отвратително нападателна агитация по време на "презентациите" си. И не, нищо безплатно няма. Ще те карат да правиш такива презентации, докато си спечелиш парите (може да минат и 2-3 години в обикаляне от къща на къща). Ние лично си я платихме кеш, но аз много се дърпах и се наложи какви ли не схеми да ни разказват, за да ме убедят. Накрая просто се отказах и оставих мъжа ми да се радва, че е инвестирал в такъв прекрасен уред. И сега честичко му се налага да си го ползва, сглобява/разглобява, почиства и прибира (последните дейности са далеч по-времеемки от почистването на апартамента).
А приятелките ти просто са длъжни да препоръчат някой за презентация, затова те атакуват толкова, а не защото Рейнбоу са супер оферта Wink

# 3
  • Мнения: 2 299
Схемата е такава, че някой те препоръчва, да дойдат у вас на презентация. Обаждат ти се по телефона, ако си съгласна идват промотират си уреда и искат да предложиш ти 5-10 човека, които евентуално биха се съгласили за презентация у дома им, а най - добре за покупка.
Ако ти не желаеш да си купиш машината се обаждат на контактите, които си дала с надежда там да не ударят на камък.
Ако ти искаш да я закупиш ти предлагат варианти - в кеш и на изплащане. Предлагат ти и да започнеш работа за фирмата, като ходиш на презентации(и семинари) с твоята си машина и при продажба получаваш определена сума с която можеш да си покриеш вноска за прахосмукачката (ако си я взела по този начин) или да си избиеш някаква част от парите дадени за уреда (ако си платила кеш). Има и разни подаръци, ако направиш еди си колко презентации на месец или еди си колко продажби, получаваш освежител примерно. След време, ако ти харесва да се занимаваш с това можеш да продадеш твоята прахосмукачка на някой клиент и да си закупиш по нов модел.

Нямам такава машина, това ми е разказано от позната, която има и ходи на презентации.
Дойде и вкъщи да видя за какво става въпрос, определено ми хареса как почиства, но сумата ми се струва безумна и не бих я дала дори на изплащане, пък и по скоро този тип прахосмукачка ми е за основно почистване 1-2 пъти годишно. Нито си пера диваните и матраците всяка седмица, нито килима, а това постоянно сменяне на водата за ежедневно почистване, би ме накарало да я „забравя” нарочно в някой ъгъл.

# 4
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
и аз както много други се възползвах от презентацията на прахосмукачката. Когато дойде едно момиче да обяснява колко е хубава и какви чудеса прави бях наистина впечатлена. Пере ароматизира, всякакъв прах улавя докато не стигнахме да ми демонстрират как ще изчисти матракът ми който закупих преди няколко месеца и за него се разделих с доста сериозна сума пари за които не мога да кажа, че съжалявам тъй като матрака е перфектен този модел: http://mattro.net/producti.html?page=shop.browse&category_id=3376
Та още при първото минаване върху повърхността му раздърпа и скъса конците които са използвани за капитонирането на калъфа. След като видяхме всички какво се случи, консултантката вдигна ръце и взе да примигва на парцали, разбира се веднага консултацията приключи и прахосмукачки, кашони всички други глупости бяха събрани. Добре, че от магазина от който купих матрака ми влезнаха в положение хората и ми отремонтираха матрака! Та аз така приключих с Рейбола.

# 5
  • Мнения: 2 485
Фирмата има отвратително нападателна агитация по време на "презентациите" си.
И аз така мисля. Също така нямат никаква гъвкавост и ориентираност към клиента - знаят си репертоара и си го рецитират Simple Smile Като бяха вкъщи, ми стана смешно по-едно време, като искаха да ме убедят да не си ползвам сегашната прахосмукачка  Grinning това им била целта, не нещо друго  ooooh!
Диди Ани, аз щях да искам да ми покрият щетите.
А при вас караха ли ви вие да чистите контейнера на прахосмукачката след презентацията? Мнооого лошо впечатление ми направи.

# 6
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
 Joy И аз си минах от реда с презентацията. Аз ги приех уж с уговорката, че ще ми изчистят с перящото устройство меката мебел, ама - нъцки. Само с тупалката я минаха и нея, и килима и матрака. Аз също неколкократно сменях водата при чистенето, но според мен оставят нас да вършим тази работа, за да видим каква е мръсотията.  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 7 277
И на мен се опитаха да ми продадат това нещо с коментар: "Имате възможност, трябва да си го купите - то е за децата ви". Това ми се струва нагло. Мразя този тип реклама. Може да си чисти уредчето, но сугестии от типа: "Вие два пъти в годината ли се къпете, трябва ли само два пъти да си чистите матрака от акари?" са меко казано неуважителни. 

Друг е въпросът, че сумата ми се струва космическа. Разбирам 1500 лв., но 5000 ??? Евала на хората, които ги дават - всеки решава за себе си. Още повече, ако си доволен, нали за тези неща живеем Simple Smile. Просто аз няма да си купя ...

# 8
  • Мнения: 6 529
Фирмата има отвратително нападателна агитация по време на "презентациите" си.
И аз така мисля. Също така нямат никаква гъвкавост и ориентираност към клиента - знаят си репертоара и си го рецитират Simple Smile Като бяха вкъщи, ми стана смешно по-едно време, като искаха да ме убедят да не си ползвам сегашната прахосмукачка  Grinning това им била целта, не нещо друго  ooooh!
Диди Ани, аз щях да искам да ми покрият щетите.
А при вас караха ли ви вие да чистите контейнера на прахосмукачката след презентацията? Мнооого лошо впечатление ми направи.

Освен, че са агресивни, явно са и мързеливи  Mr. Green

Хубаво ще е, да се информирате и на каква цена ги внасят в БГ и на каква цена се продават в Щатите. Защо винаги в най-бедните страни се продава най-скъпо  newsm78


# 9
  • Мнения: 2 485
Да, когато ми подадоха контейнера да го измия, аз директно попитах - "това сигурно е, за да видя сама прахоляка". Нищо не ми отговориха. Но пък настояха два пъти да съм го измиела с гъба!? Казах им, че няма! Grinning
И да, от чужбина може да си я купиш доста по-изгодно  Peace

# 10
  • Мнения: 1 223
И на мен ми оказаха честта да я измия. На всичкото отгоре младежа ме убеждаваше, че парцалчетата който плуват във водата трябва да ги изсипя заедно с водата в тоалетната. Категорично отказах и ги извадих с ръкавици (защото можело да получа алергична реакция, ако не ги изсипя в тоалетната, а ги пипам...).
Замислих се дали точно тези парцалчета не са обработени с нещо, от което се получава мазния слой във водата, който ме убеждаваха, че са акарите.

# 11
  • Мнения: 6 529
И на мен ми оказаха честта да я измия. На всичкото отгоре младежа ме убеждаваше, че парцалчетата който плуват във водата трябва да ги изсипя заедно с водата в тоалетната. Категорично отказах и ги извадих с ръкавици (защото можело да получа алергична реакция, ако не ги изсипя в тоалетната, а ги пипам...).
Замислих се дали точно тези парцалчета не са обработени с нещо, от което се получава мазния слой във водата, който ме убеждаваха, че са акарите.

А защо не си я изчисти младежа?  Thinking

# 12
  • Мнения: 2 485
Явно си им е практика да молят домакина  Grinning

# 13
  • Мнения: 6 529
Явно си им е практика да молят домакина  Grinning

За да види колко е мръсен резервоара, респективно къщата му  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт