Ползвате ли шезлонги люлки

  • 2 081
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Ползваме и то много. Имаме и кошница за кола и шезлонг, но шезлонга става до напълно легнало положение и бебето в началото спеше там. Сега все още се храни в шезлонга.

# 16
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ползваме шезлонг почти от раждането
сега го използваме и като столче за хранене, защото още нямаме такова

# 17
  • Мнения: 2 657
Ползвах от самото на4ало GrinningМного ми бе удобно с него,а и мал4о спеше пове4е в него от колкото в леглото.

# 18
  • Мнения: 513
Не съм ползвала шезлонг,  имам столче за кола на Чиполино което ползвам става и за сън,  и за хапване и за люлка също  Peace

# 19
  • Мнения: 364
Шезлонг ползвахме почти от самото начало, нашият имаше напълно легнало положение на облегалката-  голямо удобство. Там я приспивах, после служеше за столче за хранене. Повечето могат да се ползват до към 1 годинка.

и аз така и съм много  доволна, нашия беше на Бертони.

# 20
  • Мнения: 3 479
Ползвам шезлонг сега с третото си дете. Ако знаех колко е удобен и функционален щях да си купя още за второто. Има пълно легнало положение и бебето заспива на него буквално докато си играе, ако се наложи леко полюшквам. Освен това го разнасям с него из целия апартамент.

# 21
  • Мнения: 1 873
Да, ползвам люлка и съм много доволна.Използвам я засега за столче за хранене докато не стане по - стабилна, за да може да сяда сама.

Общи условия

Активация на акаунт