Резервирахте ли си вече лятната почивка?

  • 36 670
  • 247
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
На плажа чадърите се плащат , но всички си бяха със собствени чадъри , никой няма да ти направи проблем . Аз лично предпочитах да стоя на терасата на хотела , която както и по - горе казах е на 3-4 стъпала от плажа и там имаш безплатен чадър и шезлонг и може да си поръчваш каквото искаш . Другото много важно за мен беше климатик че има . Искам да кажа , че плажната ивица е малко тясна , но пък няма много хора !  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 159
мерси много  Hug

# 32
  • Мнения: 2 125
И ние умуваме още  newsm78. Искаме да ходим на планина в някоя вила, къща, хотел, бунгала или каквото и да е...селски туризъм малко..
Много голяма компания сме - 10 двойки без деца, а с децата ставаме 29 човека Mr. Green #Crazy
Иначе морето ще го караме на нова къща на кръстниците на малкия в Резово. Поне това е сигурно засега.

Ако някой има добри впечатления от селски туризъм през изминалите години да свирка Whistling

# 33
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Ние резервирахме още преди 1 месец, защото иначе няма да се вредим. Ще ходим на Ахелой - бунгала с кухня и баня. Взимам карта от службата - за четиримата за 8 нощувки 64,20лв. Ходим на плаж в Слънчев бряг - на 12км, а вечер кеф ти Несебър(6км), кеф ти Равда(3км), кеф ти Поморие(6-7км) И не, че готвя, а вечерно време салатките, мезетата, аперитива.....Разкош

# 34
  • София
  • Мнения: 160
Информация за тези, които са ориентирани към Синеморец :
Хотел Белла Виста /големия на плажа/ тази година предлага ползване на ол-инклузива и за външни хора. При интерес ще дам повече инфо на мейл. Ето и хотела :
http://www.bellavistabeachclub.com/

# 35
  • Мнения: 1 059
За морето е решено - Варна -сестрами живее там Wink . Мъжо иска тази година и на планина да ходим, ама това го умуваме още.

# 36
  • Мнения: 1 232
Информация за тези, които са ориентирани към Синеморец :
Хотел Белла Виста /големия на плажа/ тази година предлага ползване на ол-инклузива и за външни хора. При интерес ще дам повече инфо на мейл. Ето и хотела :
http://www.bellavistabeachclub.com/
Веселушка ,а нещо в Созопол да препоръчаш семеен хотел или частен дом 40-50 лева ама да е близо до Харманите,че чанта,чадър и....

# 37
  • Мнения: 1 113
Веселушка ,а нещо в Созопол да препоръчаш семеен хотел или частен дом 40-50 лева ама да е близо до Харманите,че чанта,чадър и....
Миналата година си бяхме резервирали стая в х-л Лола в Созопол. Не можахме да отидем, защото по пътя катастрофирахме и не мога да дам отзиви, но ако искаш разгледай сайта им: http://www.lolahotel.com/index_bg.htm
По телефона бяха казали, че е близо до Харманите и понеже нямат ресторант (само бар), клиентите им се хранели с 20 % отстъпка в ресторанта на плажа.

# 38
  • София
  • Мнения: 160
Големи сте сладури  Laughing Laughing Laughing
Каня ВСИЧКИ които търсят хотели и квартири по-близо до Харманите, да посетят офиса ми защото разполагам с над 100 контакта за Созопол. Значи  Wink на чашка кафе виждаме кой къде се намира и Ви давам телефоните да си звъните на воля  Grinningи да се уговаряте лично със собствениците. Ама така...... "по близо.....до" много ме затруднявате. Сериозно Ви каня - ЗАПОВЯДАЙТЕ. Тъкмо и ще се запознаем.....

# 39
  • Мнения: 1 232
Големи сте сладури  Laughing Laughing Laughing
Каня ВСИЧКИ които търсят хотели и квартири по-близо до Харманите, да посетят офиса ми защото разполагам с над 100 контакта за Созопол. Значи  Wink на чашка кафе виждаме кой къде се намира и Ви давам телефоните да си звъните на воля  Grinningи да се уговаряте лично със собствениците. Ама така...... "по близо.....до" много ме затруднявате. Сериозно Ви каня - ЗАПОВЯДАЙТЕ. Тъкмо и ще се запознаем.....
а-а-а ама аз ако дойда на кафе в София Grinning,то горе долу до Созопол ще стигна.Сега ще разгледам по-подробно сайта ви,то не че не съм го гледала де,имате доста оферти междудругото.После може ли на лични да те питам Simple Smile?

# 40
  • Мнения: 195
Веселушка, кажи за Дюни, беше споменала, че има някаква възможност да не се плати ДДС, ако не искаме фактура. Каква цена може да се постигне при ранно плащане?
 Бяхме там за седмица преди 4 години (още не беше толкова скъпо) и наистина е райско място. А дали с тези нови хотели които построиха не е станало и там пренаселено.

# 41
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Нищо още не сме резервирали. newsm78
Ние все в последният момент решаваме пък и нашата почивка е на почивки.
Мъжът ми не може да си позволи заради работата да почива повече от 3 дни.
Така,че примерно отиваме петък,събота и неделя за три дни и на следващата седмица пак така докато ни омръзне да се печем като раци. Laughing
Тази година ми се ходи като че ли към Созопол ама не знам.
Миналата година бяхме в Несебър, хотелчето беше супер, ама нещо плажа не ми хареса, всичко беше претъпкано на плажа като сърдели. Sad

П.П.Някой ходел ли е на хотел"Каваци"?Ако да какви са ви впечатленията?
Пояснявам не бунгалата на каваците(никога повече на бунгало)а хотела.

# 42
Момичета, предлагам ви почивка в Китен.  Звънях на един телефон 070017205. Все още правят резервации, но трябва да се внесе капаро, за да се запази стаята, но това е логично. Освен това предлагат да се сключи договор за кредит чрез Jet като има различни схеми за плащане. Звучи ми интересно. Довечера ще събера семейния съвет

# 43
  • Мнения: 7 106
Големи сте сладури  Laughing Laughing Laughing
Каня ВСИЧКИ които търсят хотели и квартири по-близо до Харманите, да посетят офиса ми защото разполагам с над 100 контакта за Созопол. Значи  Wink на чашка кафе виждаме кой къде се намира и Ви давам телефоните да си звъните на воля  Grinningи да се уговаряте лично със собствениците. Ама така...... "по близо.....до" много ме затруднявате. Сериозно Ви каня - ЗАПОВЯДАЙТЕ. Тъкмо и ще се запознаем.....
а-а-а ама аз ако дойда на кафе в София Grinning,то горе долу до Созопол ще стигна.Сега ще разгледам по-подробно сайта ви,то не че не съм го гледала де,имате доста оферти междудругото.После може ли на лични да те питам Simple Smile?

Виж и тук :
http://www.kvartiri.ltd.bg/28-sozopol.htm

# 44
  • Мнения: 1 232
Зори благодаря ти за линка,то какво ли не гледах вече но мисля,че намерх верния отговор.
http://kunevi.dir.bg/Много приятно местенце и не е скъпо 55 лева стая за трима и най-вече на две крачки от плажа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт