Третото дете е винаги същото по пол като второто??

  • 3 211
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Ха-ха Laughing  и това го казва доктор!

# 31
  • Мнения: 177
Един лекар казал на моя приятелка хич да не се хаби да ражда още веднъж,защото било известно,че третотото дете е винаги от същия пол като второто.Чували ли сте нещо подобно?

Хайде някоя от многодетните мами да обори,че не ми се четат всички лентички! Grinning
Егати и докторката. Майка ми е първо дете, след нея е леля, а третото дете е вуйчо.

# 32
  • Мнения: 1 258
Егати и докторката. Майка ми е първо дете, след нея е леля, а третото дете е вуйчо.
[/quote]

Доктор бе,не е докторка.Разбирач!

# 33
  • Мнения: 3 478
Ами тука имам няколко познати семейства с по 3 деца и на нито едно не им съвпада казаното от този доктор.

# 34
  • Мнения: 1 608
На този доктор трява да му се каже едно неоспоримо правило - детето приема винаги пола на единия родител. Joy

# 35
  • Мнения: 1 258
На този доктор трява да му се каже едно неоспоримо правило - детето приема винаги пола на единия родител. Joy

Абе то в наши дни и това вече не е много ясно. Joy

# 36
  • Мнения: 5 183
Един лекар казал на моя приятелка хич да не се хаби да ражда още веднъж,защото било известно,че третотото дете е винаги от същия пол като второто.

Какъв е тоя лекар?! Shocked
Първо, какво зна4и "да не се хаби да ражда"?! newsm78 Това си е ли4ен избор и голямо щастие, а не хабене, независимо от това какъв пол ще е бебето!!!  #Cussing out
Ина4е, искам да дам пример с наши семейни приятели, на които преди месец им се роди мом4енце - трето дете. Първото им е мом4е, второто - моми4е, третото - пак мом4е! А в градината на моя син има две сладки моми4ета с разлика около година и половина, на които преди година им се роди брат4е! Има и две мом4енца, на които се роди сестри4ка. Въобще тук средно имат по 3 деца, а познавам и семейства с по 5, така 4е имам наблюдения:) Е, имам и позната с 5 моми4ета! Mr. Green

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 00:18 от Maika

# 37
  • Мнения: 660
Вуйчо ми се реди на опашката след майка ми и леля ми.

Тоя доктор да не е учил генетиката от някое популярно женско списание? В едно такова веднъж четох, че децата винаги приличали на първия любовник на майката, независимо от физиката на биологичния баща Shocked Rolling Eyes Shocked. Обосноваваха се научно с някакъв ДНК-фантом (в официалните учебници нама такова понятие, някой да не се сбърка Stop), който оставал да витае там някъде в яйцеклетката /но не уточняваха коя!! hahaha/. Са да взема ли и аз да пусна едно такова допитване, че нещо се притесних... newsm78

# 38
  • Мнения: 46 511
... В едно такова веднъж четох, че децата винаги приличали на първия любовник на майката, независимо от физиката на биологичния баща Shocked Rolling Eyes Shocked ...

Без вина виновна  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 5 183
 hahaha
децата винаги приличали на първия любовник на майката, независимо от физиката на биологичния баща Shocked Rolling Eyes Shocked. Са да взема ли и аз да пусна едно такова допитване, че нещо се притесних... newsm78
  baby_neutralJoy

# 40
  • Мнения: 2 433
Ами и аз се притесних Joy
Чудя се само мирела или Яни не е от мен newsm78 щото определено са различен пол newsm62

# 41
  • Мнения: 1 608
На този доктор трява да му се каже едно неоспоримо правило - детето приема винаги пола на единия родител. Joy

Абе то в наши дни и това вече не е много ясно. Joy

Уточнявам - Към момента на раждането! hahaha

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 00:35 от =^._.^=

# 42
  • Мнения: 135
това виц ли е?

# 43
  • Мнения: 1 258


Тоя доктор да не е учил генетиката от някое популярно женско списание? В едно такова веднъж четох, че децата винаги приличали на първия любовник на майката, независимо от физиката на биологичния баща Shocked Rolling Eyes Shocked. Обосноваваха се научно с някакъв ДНК-фантом (в официалните учебници нама такова понятие, някой да не се сбърка Stop), който оставал да витае там някъде в яйцеклетката /но не уточняваха коя!! hahaha/. Са да взема ли и аз да пусна едно такова допитване, че нещо се притесних... newsm78

Опаа.Я оборете сега! Laughing Joy

# 44
  • Мнения: 2 433
ДНК фантом????Витаел в някоя яйциклетка????лелеееее... съвсем ме объркахте . Отивам да събудя големият син да го огледам на кого прилича Thinking

Общи условия

Активация на акаунт