Извинявай Ери, но критикуваш безпричинно,

Аз съм нова мама, раждала в Торакс и съм страшно доволна от екипа. Аз отидох там 12 дни преди термина със спукани води и без никакво разкритие, бях ходила на курса и познавах целия екип, те са страхотни. Аз също бях решила да раждам нормално с епидурална, но след цялата подготовка и системата с окситоцина, с едва забележими контракции, паднаха тоновете на бебчо. За 3 минути се събра целият екип - д-р Шехова, д-р Даскалов, д-р Герджиков, д-р Вълчев, д-р Колишев, д-р Крагьозов и аз се озовах в залата за секцио. В нито един момет не съм изпитвала някакъв страх, познавах всички, а те бяха невероятни в този момент. В 14.30 на 29.09 се появи моето най-прекрасно същество - Калоян. Таткото беше при мен през цялото време.
На следващия ден сутринта в 8 часа аз вече можех да се разхождам, след обяд си накърмих за пръв път бебчето, на третия ден бях готова да тичам, тъй че не е вярно че не можеш да се движиш 5 дни. Шевът се прави със резорбируеми конци и нищо не личи, след 24 часа от операцията бях в банята.
Сега се чувствам страхотно и знам, че колкото и пъти да раждам занапред, ще събера всички сили да си събера пак парички и да бъда при тях. Знам, че е непосилно за повечето жени да платят такава сума, и нас ни дръпна много назад, но си струва спокойствието.