♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 22

  • 60 133
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12 835
Патроня ще преспи в стаята на Дафа, може да не са в едно легло, но ще са в една стая и ще се гледат като котараци

Мисля,че Дефнето ще му предложи леглото на малката, но Йомер ще  поиска да е в нейното легло, Heart Eyes за да почувства аромата и. bowuu

Да припомня едно нещо.
Когато идваха италианците този същият пръстен беше сложен на ръката на Дефне.И  след като италианците са на бала и Дефне трябва да е с пръстена.
За в момента няма как да предложи брак на Дефне докато той не е сигурен в нея,че няма да избяга отново.
Заради това гледа пръстена.Все пак играта им на онази вечеря ще продължи тъй като Дефне я харесват.
Епизода е мисля 4.

Естествено,че пръстена трябва да се появи/ както се вижда от кадрите/ заради италианците,но сега вече между тях има чувства. Символиката на пръстена е  съвсем различна от 4 епизод.
Мисълта за брак ще го споходи сериозно. Да видим как ще го измисли новия екип зад камера

# 736
  • Мнения: 9 540
Темпи напълно подкрепям мислите ти Hug

Мислех че съм луда докато го пишех, ама явно не съм щом има и други на това мнение... Явно Дефне ще се разхожда с ново бижу... Twisted Evil Twisted Evil Интересно само защо Из я няма никаква.. Не че ми трябва де  Crazy Crazy

# 737
  • Мнения: 1 288
В 4 епизод беше много рано и нямаше такива силни чувства, сега е различно ще е трудно да се сложи този пръстен и още по трудно да се свали, направо не знам не мога да я мисля Дафина, хич няма да и е лесно, пък този Дениз кви ли ги мисли няма да са хубави #2gunfire
Темпи, Из гити към Марсилия Simple Smile

# 738
  • Мнения: 12 835
Из и да се появи, ще е да ни каже довиждане Mr. Green

Свърши си перфектно работата.




Вместо да отведе Йомер с нея, тя го ,,изпрати,, в прегръдките и стаята на Дефне Mr. Green

# 739
  • Мнения: 9 540
Из и да се появи, ще е да ни каже довиждане Mr. Green

Свърши си перфектно работата.
Вместо да отведе Йомер с нея, тя го ,,изпрати,, в прегръдките и стаята на Дефне Mr. Green

Най -  много да я видим в спомените на Йомер от по- рано вечерта, преди появата на разбеснялата се Дефне..  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт