голямо бебе

  • 1 484
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 678
На мен лекарката все ми повтаряше, че бебето било по-дребничко. А аз все и отговарях, че съм заченала по-късно, от колкото тя си мисли и за това е така. Но тя не вдяваше и продължаваше да повтаря, че бебето е дребно за възрастта си. Роди се 3,750 кг/ 52 см. - според мен хич не е дребничък  Thinking
И при мен беше така,а родих дъщеря си 3.700,52 см.КАЗВАХА МИ ЧЕ БЕБЕТО ЩЕ Е 3.300

# 31
Благодаря на всички сега съм по спокойна  вчера направо лошо ми ставаше но като гледам почти на всички са казвали че са големи а пък после са си съвсем нормални.Но като ти го кажат в първият момент ти става зле нали?

# 32
  • Мнения: 650
Не знам къде си? Според мен има значение дали си в БГ или навън и колко ти е добър лекаря. И не знам защо вярваш на форума а не на доктора? Тук всеки ще ти каже личния си опит, а през един опитен доктор минават хиляди. На мен доктора без да ме гледа на видеозон ми каза -бебето расте и е голямо-няма нужда да чакаш и в 39 седмица планирахме и нямаше нужда от секцио въпреки голямото бебе или че имам голям диоптър(-5.5). бебето беше 4300. Така че според мен ако имаш доверие в доктора си никои от нас няма да ти каже правилното решение. А и няма нищо страшно да го предизвикат и планират-така всичко е под контрол от самото начало. И няма разлика. Тъкмо няма да търчиш ако се наложи 2 часа през нощта. И също-това не е по темата но помага - аз искам да дадат нобелова награда на човека измислил епидуралната упойка Laughing

# 33
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ох тези лекари! И на снахата и казаха много голямо бебе, момиченце, трябва секцио, но те се ослушваха и като дойде момента роди момченце 2050гр  Crazy
Аз пък по нормален път родих 2 бебета, едното малко, 4 кила, другото 4600, но бях развила гестационен диабет последните месеци, явно затова.

# 34
  • Мнения: 2 952
На мен ми казаха 4 кг. и бяха прави ...Саги се роди 4,050.(без  гест.  диабет)..добре изчислиха ....Но имах леко раждане , не се плаши....Докторите са за това....ние не знаем повече от тях...просто даваме мнения и примери. Wink

Общи условия

Активация на акаунт