Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~68~

  • 24 767
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 22 236
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug

Рени  Hug Heart Eyes Ирче  Hug Heart Eyes Миметата  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Ани  Hug Heart Eyes Нерваче  Hug Heart Eyes Хапчо  Hug Heart Eyes Тери  Hug Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 15 884
Добро утро Party
Ренку Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Миме Hug Heart Eyes Ани Hug Heart Eyes Нервак Hug Heart Eyes Теро Hug Heart Eyes Еве Hug Heart Eyes
Миме, и аз си немам хал хабер от тия наименования, споко Laughing От снощния коментар на Васето разбрах само, 4е няма да ги ка4ват в датата ве4е, ама защо....те тва не го вденах Mr. Green
Нерва4е, някой  беше пуснал снимка в близък план и видяхме, 4е този който е по петите на Кемал, не е Туфан. Някакъв друг индивид беше Thinking
4естит празник на вси4ки bg и хубава неделя Party

# 692
  • Мнения: 22 236
Мичоно  Hug не се коркай бе  Laughing

За теб специално от извора ще има  Joy Joy Joy

И на мен ми се стори, че не е Туфан  Peace

# 693
  • Мнения: 1 872
Добро утро на все
само да уточня на Анито , че съм на сто процента сигурна ,че Туфан оня русия плебей няма нищо общо с убийството , друг е човека, Туфан е човека на светло , ама сега го замеси и в тъмно дело като му поръча убийство или сплашване на Кемал.
Сега войната на Емир срещу Кемал ще нахъса Кемал да се бори за Нихан галиба.

Първо това, че баща й говори с него ще го нахъса...
Второ, тя ако му каже нещо или докаже че го обича....
Трето върти ми се, че тая Асу бяха писали, че ще промени живота на Кемал... newsm78, как ли ще стане...само да не я женят за него

# 694
  • Мнения: 368
Добро утро на все
само да уточня на Анито , че съм на сто процента сигурна ,че Туфан оня русия плебей няма нищо общо с убийството , друг е човека, Туфан е човека на светло , ама сега го замеси и в тъмно дело като му поръча убийство или сплашване на Кемал.
Сега войната на Емир срещу Кемал ще нахъса Кемал да се бори за Нихан галиба.

Първо това, че баща й говори с него ще го нахъса...
Второ, тя ако му каже нещо или докаже че го обича....
Трето върти ми се, че тая Асу бяха писали, че ще промени живота на Кемал... newsm78, как ли ще стане...само да не я женят за него
Здравейте!
Набързо пресъздадена любов в първи епизод, в четвърти тайните вече падат. Не ми стана ясно защо са наложителни техните бизнес отношение, освен че Емир вдигна цената и спечели на "загуба". Ще продължи ли дълго този сериал, или ще е мини-сериал?

# 695
  • Мнения: 5 138
Лудетино , Еви не е Туфан то се вижда и да не е в близък план ,но това не пречи Емир да е възложил работата на Туфан, а той от своя страна да си наеме изпълнител.

Аз съм убедена ,че Асу ще се ожени за Кемал и ще стане за да успокои родителите си
още отсега виждам как оня се хваща за сърцето и както при Маджит от Фатиха си налага волята
или пък чичото на Асуто по някакъв начин да изнуди Кемал , той засега е уж добрия ама вижда че племенницата е влюбена и си мълчи ,но ще се намеси някога
но пък и с Емир ще омачка чаршафите Асуто и като нищо ще направи с него сделка , тя получава Кемал той Нихан

# 696
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Нерваче Heart Eyes HugмноУ станахме "лудетино"у темата Joy Joy Joyв първия момент се упулих-ма си отгорила на Терзи и Еви (викам не съм писала за тоз Туфан сякаш Joy Joy Joy)

# 697
  • Мнения: 5 138
Нерваче Heart Eyes HugмноУ станахме "лудетино"у темата Joy Joy Joyв първия момент се упулих-ма си отгорила на Терзи и Еви (викам не съм писала за тоз Туфан сякаш Joy Joy Joy)
опс сори , Бумич требеше да е не твое място Simple Smile
ама мноУ та обичам и само твойто име мълвя Simple Smile))))))

# 698
  • Мнения: 5 591
Добър ден,момичета !

Честит празник !


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички .




# 699
  • Мнения: 22 236
Лудетино , Еви не е Туфан то се вижда и да не е в близък план ,но това не пречи Емир да е възложил работата на Туфан, а той от своя страна да си наеме изпълнител.

Аз съм убедена ,че Асу ще се ожени за Кемал и ще стане за да успокои родителите си
още отсега виждам как оня се хваща за сърцето и както при Маджит от Фатиха си налага волята
или пък чичото на Асуто по някакъв начин да изнуди Кемал , той засега е уж добрия ама вижда че племенницата е влюбена и си мълчи ,но ще се намеси някога
но пък и с Емир ще омачка чаршафите Асуто и като нищо ще направи с него сделка , тя получава Кемал той Нихан
ooooh!

# 700
  • Мнения: 10 486
Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За ъповете и тракерите Laughing въпросът не е в това, че сериалите излизат на много места, а в това, че в тракера може да качва от ъп нагоре. За ъпове се кандидатства и екипът одобрява човека да бъде ли или не и собствениците държат като качват нещо, да е само в тракера. Сега той е бесен, че в групата освен ъпове от тракера има и двама членове на екипа, което за тях е напълно недопустимо и затова стана цялото мазало.

Последна редакция: нд, 01 ное 2015, 12:40 от savovas

# 701
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За ъповете и тракерите Laughing въпросът не е в това, че сериалите излизат на много места, а в това, че в тракера може да качва от ъп нагоре. За ъпове се кандидатства и екипът одобрява човека да бъде ли или не и собствениците държат като качват нещо, да е само в тракера. Сега той е бесен, че в групата освен ъпове от тракера има и двама членове на екипа и затова стана цялото мазало.


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Васе Heart Eyes Hug имаше желание да ни светнеш-ма при мен отново удари на камък Joy Joy Joy.ъпове,групи,членове-фърли ме на черешата-ма спирам,кат не вдявам.Сложно е положението-нема се морим-гюлим се,гюлим се Laughing

# 702
  • Мнения: 22 236
Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За ъповете и тракерите Laughing въпросът не е в това, че сериалите излизат на много места, а в това, че в тракера може да качва от ъп нагоре. За ъпове се кандидатства и екипът одобрява човека да бъде ли или не и собствениците държат като качват нещо, да е само в тракера. Сега той е бесен, че в групата освен ъпове от тракера има и двама членове на екипа и затова стана цялото мазало.


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Васе Heart Eyes Hug имаше желание да ни светнеш-ма при мен отново удари на камък Joy Joy Joy.ъпове,групи,членове-фърли ме на черешата-ма спирам,кат не вдявам.Сложно е положението-нема се морим-гюлим се,гюлим се Laughing

Тъъъййй с думи прости, ъпове /ъплоудъри/ са онези шматки, дето качват безвъзмездно торенти в тракера, трошат си комповете, та да правят оборот на собствениците  Peace
Така мисля че е по-лесно смилаемо  Peace

Права ли съм, Васе  Hug

# 703
  • Мнения: 15 884
Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За ъповете и тракерите Laughing въпросът не е в това, че сериалите излизат на много места, а в това, че в тракера може да качва от ъп нагоре. За ъпове се кандидатства и екипът одобрява човека да бъде ли или не и собствениците държат като качват нещо, да е само в тракера. Сега той е бесен, че в групата освен ъпове от тракера има и двама членове на екипа и затова стана цялото мазало.


Васе Hug Heart Eyes хи4 не се и опитвай да обясняваш, щото аз ли4но пак нищо не разбрах Joy Joy Joy гледам те така... Shocked после така... Rolling Eyes и накрая те така... Tired Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нерваче Heart Eyes HugмноУ станахме "лудетино"у темата Joy Joy Joyв първия момент се упулих-ма си отгорила на Терзи и Еви (викам не съм писала за тоз Туфан сякаш Joy Joy Joy)
опс сори , Бумич требеше да е не твое място Simple Smile
ама мноУ та обичам и само твойто име мълвя Simple Smile))))))
Joy Joy Joy  Абе аз си мисля, 4е Асу нема да стигне до леглото на Емир, ма ше видим Laughing

Мичоно  Hug не се коркай бе  Laughing

За теб специално от извора ще има  Joy Joy Joy

И на мен ми се стори, че не е Туфан  Peace
love001 love001 love001

Лаве Hug Heart Eyes Сбон4ева Hug Heart Eyes Терзи Hug Heart Eyes

# 704
  • София
  • Мнения: 13 719
Привет и от мен момичета  Hug

Тракери, ъпове и аз хич не ги вдявам, но по-важното за нас манячките по сериялите е да знаем дали ще се качват, къде точно и доколко можем да се докопаме за да ги гледаме. А затова че има такива хора дето все да пречат отдавна си го знаем.  Naughty

Като изгледах 2-ри трейлър и вече започват многото въпроси като например откъде Туфан е намерил първия портрет на Кемал нарисуван от Нихан. Нали нейните картини не са показвани и си седят в дома и  newsm78
Каква ще е ролята на Асу и дали няма да започне двойна игра и с Кемал и с Емир  newsm78
Да не пренебрегваме и любовницата на Емир - много добре знаем какво може да направи една неудовлетвореена жена  Naughty
Как ще реагира бащата на Нихан при предупреждението от жена му Емир да не разбере за Кемал  newsm78 Този баща ми се струва че седи някъде по периферията и не е в час с нищо  #Crazy няма ли малко да му размърдат ролята
Докъде ще стигнат усилията на Лейля да събере тези двамата влюбени инатчии  ooooh!
А за самата Лейля все още нищо не се казва и затова ми се струва че там тепърва ще се развиват много събития  Naughty
Чакам срядата с нетърпение  Hug

Общи условия

Активация на акаунт