петна от слънцеизгаряне

  • 645
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте! Пиша тук,за да ви помоля за съвет. Моята кожа е комбинирана и чувствителна. Септември месец изгорях след като реших,че това няма как да стане понеже ми беше трето море за лятото. Както и да е,цялото ми лице изгоря,включително и малките пъпчици,които имах по челото. След това се появиха корички и когато и те паднаха,остана бели петънца като малки белези. Бях наскоро на почистване на лицето и ми препоръчаха химически пилинг,за да може да ми се излющи горният слой на кожата. Не знам какво да правя. Дали да се подложа на него или има и друг начин,за да се излющи кожата ми и да изчезнат петънцата. Моля ви,дайте ми съвет ако някой е имал подобен проблем. И ако се е подлагал на някакви процедури нека сподели мястото и отзивите. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 300
Химическия пилинг е много добро средство при промяна на пигментацията на кожата, но  трябва да се прави от  дерматолог, а не от козметик, така че отиди задължително на преглед. В момента има много добра оферта за консултации
https://www.ofertomat.bg/Konsultatsia-pri-spetsialist-po-plastic … ystems-p4095.html   

Общи условия

Активация на акаунт