Професионални серии за коса - тема 87

  • 43 164
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 333
1.Как се справяте със заплитането и накъсването на косата на тила?- на тила нямам заплитане и накъсване.В краищата се накъсва и каквото и да направя няма оправия Sad
2.Какво си купихте последно? Как се отразява на косата ви? - Скоро май не съм си взимала нищо, макар че има нещо, което много ме изкушава в момента и незнам дали ще успея да се удържа.

# 16
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Със заплитането се справям със маслото на Макадамия или спрейчето.И двете много ми допадат.
Официално последно си купих шампоана на Напура против косопад,но след това си поръчах един непрофесионален конски шампоан против косопад,та сега се мия със него,зарязах Напура.Не искам да ги смесвам та да мога да отсея от кое ще има ефект.

# 17
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
1.Как се справяте със заплитането и накъсването на косата на тила?нямам заплитане ,което смятам,че се дължи на маслените финиши,които слагам
2.Какво си купихте последно? Как се отразява на косата ви?Серията Дисциплина-косата ми става някак по-жива,има блясък и пригладена.Днес поръчах Серум за коса Kerastase Initialiste,(след като имаше добри отзиви)  Hug  и шампоана Densifique,който беше балансиран,нали? newsm78

# 18
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Благодаря за чудесно оформената тема  bouquet

Заплитане на тила нямам. Косата ми цъфти и се къса около скулите. Справяне - няма.
Новите неща са детанглъра с цитрус и нероли - доволна; шампоана с вечерна иглика - не е пристигнал. Сега съм напълнила кошницата с шампоана Керастас терапист, шампоан и балсам Наши арган, а сега след поста на Феерия се чудя дали да не пробвам тази лилавата серия на Sexyhair, вместо аргана на Наши  Thinking Яд ме е, че кодът в Арлен не се хваща, пробвах през всички браузъри Crossing Arms Писах им, но не са на линия Tired
Феерия, каква е твоята коса?

# 19
  • Мнения: 767
Последните дни забелязах,че ми се заплита косата на тила и слагам съвсем мъничко кокосово масло само на най-долният пласт коса.
Последно взех ш-на редкен екстрийм,тази сутрин го съчетах със спрейчето екстрийм кат и хидратиращата маска на мароканойл,защото нямам протеинова.Явно трябва да поправя този пропуск,че косата ми май иска протеинчета.Бях си наумила да взема маската на керастаз денсифик,припомнете ми тя балсансирана ли е  newsm78 или по-добре да взема и маската на редкен.

# 20
  • Мнения: 483
Ментина, косата ми е дълга до кръста и много суха и заплитаща се, ако я изпусна и не полагам нужните грижи. По принцип е капризна, но има много продукти, които харесва Grinning За кода писахме в предишната тема - не важи. Лилавата серия на Секси Хеър е наистина разкошна. Между другото, вече и Арлен и Рибката я предлагат. Hug







# 21
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, косата ми е дълга до кръста и много суха и заплитаща се, ако я изпусна и не полагам нужните грижи. По принцип е капризна, но има много продукти, които харесва Grinning За кода писахме в предишната тема - не важи. Лилавата серия на Секси Хеър е наистина разкошна. Между другото, вече и Арлен и Рибката я предлагат. Hug

Благодаря ти, значи да не се тормозя за кода. Моята коса не е така суха, фин косъм, плътна, с много нов растеж. Искам освен хидратация и приглаждане, но не слепнала по скалпа коса. Добре й се отразява този шампоан на TIGI, имам за едно последно измиване и искам да пробвам нещо друго.

# 22
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Ще се самоцитирам от последната страница на старата тема:

Инициалистът е продукта, който промени моята коса. Ползвах продукти с подобно предназначение на много други фирми, но накрая отново си се завърнах към него. На мен направо ми растеше бебешко мъхче в корените. Ефекта се забелязва към средата на второто шишенце. Днес отново си го поръчах. Дано нещо не са го развалили.

И аз помолих за пробички на Про файбър и съответно ги тествам в момента. Може ли да ми пишете колко време се стои с маската?

И за друго нещо съм в дълбока размисъл. Засилих се да купувам шампоани с намаление, но като се замислих аз имам около 15 шишета до половината. При мен много бързо свършва маската. Шампоаните на различни серии ми стоят. Чудя се за някаква маска или балсам с който да използвам всички наличности. Вие какво ще ми препоръчате? Косата ми е гъста, тънък косъм, изрусявана в доста добро състояние. Като че ли нещо за обем с уау ефект искам. Шампоаните ми са от всички серии на Керастаз, Лореал Липидиум, Кюн и др.

На въпросите за запис:
1.Как се справяте със заплитането и накъсването на косата на тила?-нямам заплитане
2.Какво си купихте последно? Как се отразява на косата ви?- Последно си взех серия за обем на Марокан ойл, но не съм пробвала още. С нея получих и мостри на лилавия Про файбър с който се измих снощи. Много ми харесва резултатът. Разделих ги за два пъти и останах много доволна. Имам обемна, тежка коса без фризита. Като че ли и самият косъм е по-дебел. Ще се купува. Само чакам картите от Арлен и поръчвам.

# 23
  • Мнения: 483
Ментина, косата ми е дълга до кръста и много суха и заплитаща се, ако я изпусна и не полагам нужните грижи. По принцип е капризна, но има много продукти, които харесва Grinning За кода писахме в предишната тема - не важи. Лилавата серия на Секси Хеър е наистина разкошна. Между другото, вече и Арлен и Рибката я предлагат. Hug

Благодаря ти, значи да не се тормозя за кода. Моята коса не е така суха, фин косъм, плътна, с много нов растеж. Искам освен хидратация и приглаждане, но не слепнала по скалпа коса. Добре й се отразява този шампоан на TIGI, имам за едно последно измиване и искам да пробвам нещо друго.

Не, косата не се залепва по главата както от Лис Ънлимитед на Лореал примерно. Определено обаче има заглаждане. Не губи обема, но и не придава такъв. Ефектът откъм обем е близък до този на Дисциплин. Дано съм ти била полезна. Peace

# 24
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, косата ми е дълга до кръста и много суха и заплитаща се, ако я изпусна и не полагам нужните грижи. По принцип е капризна, но има много продукти, които харесва Grinning За кода писахме в предишната тема - не важи. Лилавата серия на Секси Хеър е наистина разкошна. Между другото, вече и Арлен и Рибката я предлагат. Hug

Благодаря ти, значи да не се тормозя за кода. Моята коса не е така суха, фин косъм, плътна, с много нов растеж. Искам освен хидратация и приглаждане, но не слепнала по скалпа коса. Добре й се отразява този шампоан на TIGI, имам за едно последно измиване и искам да пробвам нещо друго.

Не, косата не се залепва по главата както от Лис Ънлимитед на Лореал примерно. Определено обаче има заглаждане. Не губи обема, но и не придава такъв. Ефектът откъм обем е близък до този на Дисциплин. Дано съм ти била полезна. Peace

Ще се купува  Crazy Трябваше ми само малко побутване  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 73
1. По принцип нося косата си естествено, а тя е почти къдрава и си е заплетена не само на тила, а навсякъде! Simple Smile Просто не я реша. Само в банята разплитам с балсам или маска.
2. Най-новата ми покупка е комплект за домашна крижа ColorpHlex. Една съфорумка беше писала за тях, още преди, че е много доволна, а вече и аз подкрепям. Шампоана изобщо не ми заплита косата, което много ми харесва, а балсама ми хидратира добре. Детанглъра не мога много добре да го преценя. Разплита веднага, но ми трябва още време да усетя и другите му качества.

# 26
  • Мнения: 978
1. По принцип нося косата си естествено, а тя е почти къдрава и си е заплетена не само на тила, а навсякъде! Simple Smile Просто не я реша. Само в банята разплитам с балсам или маска.

Какви продукти ползваш за косата си ако мога да попитам ? Моята има нужда от доста грижи , но не знам с какво да започна  newsm78 

# 27
  • Мнения: X
1.Как се справяте със заплитането и накъсването на косата на тила? Не съм забелязала косата ми да сплита .Използвам хубава ,четка и пръскам със спрей или нанасям арганово олио.
2.Какво си купихте последно? Как се отразява на косата ви? Последното което си купих е Loreal vitamino color шампоан без сулфати , маска за коса и и Спрей 10 в 1.
Шампоана ми допада много измива и се пени доста.Икономичен ще е защото се слага много малко от него.Маската е по лека но се отразява добре на косата ми.С нея косата ми става мека.От спрея съм със смесени чувства .Придава ми блясък , но след като напръскам косата ми при сушене се втвърдява леко и не е толкова мека колкото когато не го използвам .
И да попитам за тези неща .Първото което ме интересува е този шампоан на напура ?
http://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha/napura … -na-kosata-200-ml някой използвал ли го е този шампоан .Израства ли допълнително коса наистина.
Другото за което искам да попитам е кой от двата спрея за блясък е по добър .
http://www.zlatnaribka.com/napura/napura-stilizanti/napura-nxt-l … len-blyasak-15-ml
или този ?
http://www.zlatnaribka.com/chi/miss-universe-za-blestyasht-stayl … hine-spray-150-ml спрея за блясък мисля да го използвам след термо защитния флуид на напура .Моля за мнения и отзиви за продуктите за които питам за да се ориентирам какво да си поръчам .

# 28
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Фрея, благодаря за новата тема!  bouquet

Косата ми почти не се заплита на тила, ползвам много и различни финиши. Имам проблем с накъсването, не спира и не спира...  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 310
Чудесна тема  bouquet

1.Как се справяте със заплитането и накъсването на косата на тила? - Все още никак  Laughing Косата ми там е вечно по-къса в сравнение с останалата част, заплита се и се къса (освен това и по дължините от време на време намирам косми, които са пречупени, а други направо се късат като се среша)
2.Какво си купихте последно? Как се отразява на косата ви? - Последно си купих шампоан, маска и балсам от серията Satin oil на Keune и съм много доволна от тях - хидратират, омекотяват и придават блясък  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт