Север-Юг и проектите на актьорите след него; С Русия в сърцето и др. - 43

  • 33 734
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 624
аз не го гледам онлайн в момента, по-сериозните сериали предпо4итам с превод Peace
за Кузей и Гюней и за другите двама си права Peace
вицът много готин hahaha hahaha
абе Роминка и тя ли се отказа от темата newsm78 , да мъцне поне, че е добре Peace

ей го моя сладур Heart Eyes Heart Eyes


# 46
  • Мнения: 4 642
една снимка на Азра

по скоро тя е по4нала да се сбръчква......



    Айрич, ми тя нали беше с 10 години по-голяма от Киво. Няма как да не започне да ѝ личи.

    Казах ли ви аз, че като ви чета няма да има нужда да се насилвам да гледам. Пък ако вметнете и някое фото или клип...


    Нещо по нашата си тематика:


   


     


    Олмаз, олмаз, ама заедно!


   


     И една хубава снимка на един от прословутите Истанбулски мостове.:


   

# 47
  • Мнения: 18 556
Орси  Heart Eyes ма как ще е по-голяма с 10 години Азра от Киво ? С три години е по-голяма, колкото Башак е.
Благодаря за красотите!
Едно е да гледаш, друго е да ни четеш  hahaha
Оф, а тая, която играеше айше в КСШ тук е същата скумрия, все едно гледам Айшето, само дето е с модерни дрехи  hahaha не става за актриса  Naughty

# 48
  • Мнения: 4 642


   От 6-7 години, от както знаем и, от както се пише за Киво съм останала с впечатление , че е с 10 години по-голяма. И  понеже Азра е изглеждала винаги перфектно, съм си казвала: Боже, как не им личи разликата. При това Къванч е светлоок, светлокос и си младееше. Не че е бил или е стар, де!
В такъв случай, при своите възможности, Азра, би трябвало по-дълго време да иглежда млада. Но зависи. Много хора като се усмихнат правят бръчици.


  Как ми се е разхилил Киво.
  А наздраве!

 

# 49
  • Мнения: 18 624
аз пък наскоро четох при нашите любимки рускинки, че Башак била 74 набор ooooh!
попитах я подругата откъде знае, ама отговор не получих Mr. Green

на Мелиса Памук, много й е пораснала косата!!

Орси, хареса ми това- Олмаз, олмаз, ама накрая заедно( в Амстердам Simple Smile Heart Eyes)

оставям вии Hug

# 50
  • Мнения: 18 556
Орси  Heart Eyes май я бъркаш с Мелтем  Laughing тя единствена беше с 13 години по-голяма от него.
Айре  Heart Eyes ако зависи от подругите, ще я изкарат Башак и 64 набор  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
И Башак и Азра са 35 годишни. Всеки като се усмихва му се образуват бръчици около очите, важното е след това да ги няма  Laughing
Азра винаги е била перфектна, така е, но в последно време  ooooh! а Башак покрай Киво се подмлади  Laughing
Пожелавам ви и аз лека и синеока!  smile3524 Лягам, че утре ще е напрегнат ден, започват ни проверки от Министерството  ooooh! Чудят се как да ни направят по-трудна работата, и без тези нелепици не е лесно ... за тези заплати трябва само да ги отглеждаме, с тези бройки, а те искат и резултати от обучението #Cussing out. И за тяхна изненада - и това правим, колкото и да е трудно. Но, нали сме извънземни  Joy Joy JoyНо, нека да дойдат, да видят как се работи в такава обстановка, едва ли ще издържат 2 седмици, както са казали, че ще продължи  hahaha

# 51
  • Мнения: 18 556
Добро утро!  Hug Hug Hug
Скрит текст:

Желая ви прекрасен ден!  bouquet

# 52
  • Мнения: 18 624
Привет ви Hug
Фенче Heart Eyes Hug



# 53
  • Мнения: 4 642




    Айрич, много сладко гифче!
    Фен, за Мелтем си знаех, че е хо-голяма от него с почти 1 4 години. Но за Азра до вчера, си мислех, че е по-голяма с 10 години. Нищо де, човек се учи или научава дорде е жив. Нали така!


   

 
    С малко закъснение по отношение на сутринта, но кафето винаги е добре дошло в хубава компания.


   

   

# 54
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Камелке, и аз ти желая успех на новата работа!
Бурканчето с дюлевия конфитюр вече съм го надписала "Камелка", така че си е твое Joy.
Каня се да гледам Х-фактор след малко, много ми харесват участниците.
На Фенчето й съчувствам от сърце - сигурно без комп. се чувства като без ръце Joy.

Аз трябва да се науча да си служа с ел. четец. Една добра и благородна душа, без дори да ме познава, ми е пратила линк за страхотната книга "Щиглецът", която аз търсех. Така че трябва да успея да си я кача.
Здравейте момичета
Честита нова тема bouquet
Орси, да ти е жива и здрава внучката... Party
Ками, успех на новото поприще...дано е за добро
Светле
Скрит текст:
успех в качването, че книгата е доста голяма....не съм знаела , че искаш да я четеш...какъв ти е четеца...моя -Pro-6, но "чете" pdf, fb2, txt, rtf, epub
Серенай не играеше ли в Лалетата....образа и беше гадничък..... Crossing Arms
Фенчето сигурна е в "траур" без лаптоп....
Хубав ден на всички в темата....
Скрит текст:
Кара Севда е супер за сега...

# 55
  • Мнения: 4 642


    Гости, благодаря!

    Серенай играеше в Лале деври ли е на турски. При нас се пусна със заглавие Сезони на любовта. Да, гадничък и е образът там, но момичето се справи добре, според мен.
    А бе, в тези техни сериали много психопатски образи!!! С едни маниакални чувства за собственост в любовта и не само! А този техния манталитет зотносно убийства за честта си е психопатско, че и престъпно от всякъде!

# 56
  • Мнения: 18 556
Хай, дружки! Айре, Орси  Heart Eyes Hug
Айрич  Heart Eyes много хубав колаж!
Орс, че да не би да няма такива ненормалници ? Навсякъде ги има, не само в техните сериали, такъв е живота, да се благодарим , че не сме се сблъсквали с такива  ooooh!
Гости  Heart Eyes от вчера съм добре с техниката, тъкмо си починах 2 дни  hahaha Но, наистина е гадно без лаптоп  Laughing И на мен за сега КС ми е чок шукюр, да видим как ще е по-нататък.






# 57
  • Мнения: 18 624
Според мен във всички сериали има психопати, не само в турските, ина4е няма да е интересно, вси4ки да са мили и добри Wink

Серка се справи блестящо в Сезоните на лалето, на нея и на Мерве й отиват гаднички роли Peace







ве4е съм в сатурнова дупка Confused
да пому4а , 4е още няма превод на Ашка newsm45

# 58
  • Мнения: 18 556
Айре  Heart Eyes ами мучи си  hahaha като го не щеш на руски  Joy Joy Joy
айде не изпадай в Сатурнова дупка, молим те, ще го преведат  Peace
малко колажчета






хади, аз отивам да потропкам малко  hahaha До после!

# 59
  • Мнения: 4 642

   Айре, кога излизаш от Сатурна?
  
   Е, не баш във всички има психопати в тази степен като в турските. Има особняци, има и убийци, но чисто убийци, без излишна психопатщина. Щото то и самото убийство като такова си е психясвяне. Но, да, прави си! Трябва да има интрижка. На масовия зрител да е интересно. Хеле пък този от Анадола, където това е почти като манталитет.

  

Общи условия

Активация на акаунт