На пазар в Лозенград и Одрин - 8

  • 191 712
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Марги - заслужава ли си или само на намаления. Никога не сме ходили там - може би този път? newsm78 Тип нашите молове ли е или има и стойностни неща?

# 211
  • Мнения: 8 301
Марги - заслужава ли си или само на намаления. Никога не сме ходили там - може би този път? newsm78 Тип нашите молове ли е или има и стойностни неща?
Ха сега де?! Какво значи стойностни неща? Марги е от типа на Странд-има магазини и заведения.Аз си пазарувам от там дори когато няма намаления.

# 212
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Ами примерно....да има магазин на Конвърс, или Дизел, или Мис 60, или Гес, а не един, като Hot spot примерно, в който има от всичко по-малко.... Не говоря за висша мода... Laughing

# 213
  • Мнения: 8 301
Ами примерно....да има магазин на Конвърс, или Дизел, или Мис 60, или Гес, а не един, като Hot spot примерно, в който има от всичко по-малко.... Не говоря за висша мода... Laughing

Марги аутлет - магазини

# 214
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Скрит текст:
Ами примерно....да има магазин на Конвърс, или Дизел, или Мис 60, или Гес, а не един, като Hot spot примерно, в който има от всичко по-малко.... Не говоря за висша мода... Laughing

Марги аутлет - магазини

Благодаря. Peace

# 215
  • Мнения: 89
Да от борсите в Одрин,Вернел не съм ползвала,но от АВС съм доволна.
Kъде са складовете в Одрин и колко отварят в събота.

# 216
  • Мнения: 185
Къде в Одрин има магазин за детски играчки?

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 40 874
Аз запазих за 5/12 да ходим с приятелка...дано всичко да е ок и да си направим приятна разходка Wink

# 218
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Не зная в колко отварят складовете,ние бяхме там в 11 часа.Голям магазин за играчки има на Марги аутлет,както и на базара под Селимие и на закрития базар на центъра.

# 219
  • Мнения: 31
Утре ще пътувам до Одрин. Последния път открихме Марги и мислим и този път да го посетим. Някой може ли да ме ориентира и къде се намира Кипа, и там само хранителни стоки ли има или и дрехи?
И едн последен въпрос и най важен. Някой знае ли маагазини за килими, защото искам да си купя, и дали на границата ще направят проблем?
Благодаря.
Магазин за килими има срещу Селим Джамия и на севтофара под нея

# 220
  • Мнения: 71
Здравейте, мислим да ходим до Одрин на разходка без да купувам нищо конкретно. Искам да разгледам центъра на града и  марги аутлет . Ще се оправим ли без предварително да съм разучила кое къде се намира? Колко пари в кеш могат да се пренасят? Има ли какво да се види , ако просто спреш някъде и разглеждаш ?  Да препоръчате хубав ресторант за ядене, по изискан.

# 221
  • Мнения: 4 214
Здравейте, мислим да ходим до Одрин на разходка без да купувам нищо конкретно. Искам да разгледам центъра на града и  марги аутлет . Ще се оправим ли без предварително да съм разучила кое къде се намира? Колко пари в кеш могат да се пренасят? Има ли какво да се види , ако просто спреш някъде и разглеждаш ?  Да препоръчате хубав ресторант за ядене, по изискан.

В такъв случай е най-добре да идете на екскурзия с агенция. Тогава няма да имате грижи с ориентацията и яденето.
Колко пари в кеш да носите? Нали не възнамерявате да пазарувате?
Колкото можете да носите, никой не проверява на границата с колко пари в джоба сте...

# 222
  • Мнения: 71
Ще ходим с кола. Не мога да пътувам с автобус и мразя организирани неща. За кеш питам , ако някой знае какво е ограничението 10000 ? Няма да купувам храни, лекарства ,тоест не отивам за нещо конкретно, ако си харесам нещо , тогава.

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ще ходим с кола. Не мога да пътувам с автобус и мразя организирани неща. За кеш питам , ако някой знае какво е ограничението 10000 ? Няма да купувам храни, лекарства ,тоест не отивам за нещо конкретно, ако си харесам нещо , тогава.
Вземете си към 100-200 лири кеш. Ако си харесаш нещо в магазин винаги може да платиш с карта. Така вероятността да се върнеш с неизхарчени лири е по-малка. Прилични заведения за хранене има в самия Марги Аутлет.
Ако няма да пазарувате особено няма за какво да се притесняваш за ограничения в парите.

# 224
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Ще ходим с кола. Не мога да пътувам с автобус и мразя организирани неща. За кеш питам , ако някой знае какво е ограничението 10000 ? Няма да купувам храни, лекарства ,тоест не отивам за нещо конкретно, ако си харесам нещо , тогава.
Вземете си към 100-200 лири кеш. Ако си харесаш нещо в магазин винаги може да платиш с карта. Така вероятността да се върнеш с неизхарчени лири е по-малка. Прилични заведения за хранене има в самия Марги Аутлет.
Ако няма да пазарувате особено няма за какво да се притесняваш за ограничения в парите.

Само за яденето в ресторанта няма да им стигнат 200 лири /пак зависи колко души са, какво ще хапват/.  Heart Eyes Аз съм на принципа по-добре повече, и ако останат значи са ти стигнали. Не че при мен остава нещо де  Heart Eyes Crazy Иначе Мiss july ти е казала за магазините.

Общи условия

Активация на акаунт