Лекари в БУРГАС

  • 210 138
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 67
Препоръчайте ми добър хирург в Бургас за премахване на киста на опашката.

# 241
  • Мнения: 5 175
Момичета, знаете ли д-р Бъчварова /педиатърката/ дали ще работи в кабинета си? Звъня й вече няколко пъти, но не отговаря. Извинявам се, малко съм извън темата  Peace

# 242
  • Мнения: 5 230
Препоръчайте ми добър хирург в Бургас за премахване на киста на опашката.
За хирург съм чувала добри отзиви за Евгени Гяуров, но нямам лични впечатления.

# 243
  • Мнения: 5 128
Препоръчайте ми добър хирург в Бургас за премахване на киста на опашката.
За хирург съм чувала добри отзиви за Евгени Гяуров, но нямам лични впечатления.

Личните ми впечатления точно от този доктор са крайно отрицателни и веднага се аргументирам. Отидох за проблем с пръста на ръката ми в Света София, без избор на определен хирург, а който беше на смяна. Оказа се, че е този доктор. Държа се неориентирано и непрофесионално, повече време отдели да си приказва сладки приказки със сестрата, която извика да му асистира. Тъй като и преди съм имала сходен проблем, ме питаше какво е правил предния хирург. В крайна сметка дори ми направи два шева, които в последствие се оказаха излишни. Усложни ми проблема в пъти, да не казвам колко болка изтърпях, и как се живее и гледа малко бебе с една ръка буквално, тъй като другата ми беше обездвижена и не трябваше да се мокри. Следващият хирург, който ме прегледа - д-р Димчева, ми помогна точно след две посещения и впрочем сама, без да вика сестра. Не искам и да чувам за този "доктор"  Stop

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Д-р Димчева е лекар със златни ръце и сърце! Heart Eyes
Къде обаче работи тя сега?
Още ли е в Девата и Св.София?Ще съм благодарна на актуално инфо. bouquet

# 245
  • Мнения: 5 128
Д-р Димчева е лекар със златни ръце и сърце! Heart Eyes
Къде обаче работи тя сега?
Още ли е в Девата и Св.София?Ще съм благодарна на актуално инфо. bouquet
Последно четох, че се е преместила в МБАЛ Бургасмед  Peace

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Д-р Димчева препоръчвам и аз, в Бургасмед е.

# 247
  • Мнения: 5 230
Мои познати се оперираха при него и бяха доволни, затова писах, че нямам лични впечатления. Като ти прочетох историята, аз не бих отишла при него. ooooh!

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 1 658
Някой да знае какво се случва с д-р Хрусанов ? От няколко седмици не мога да се свържа с него по телефона. Днес ходих до частния му кабинет и нямаше никой...

# 249
  • Мнения: 316
Някой да знае какво се случва с д-р Хрусанов ? От няколко седмици не мога да се свържа с него по телефона. Днес ходих до частния му кабинет и нямаше никой...
може да си е взел отпуска  newsm78, защо не пробвате да си запишете час в онкото или поне информация да получите?

# 250
  • Мнения: 397
Някой да знае какво се случва с д-р Хрусанов ? От няколко седмици не мога да се свържа с него по телефона. Днес ходих до частния му кабинет и нямаше никой...
Бил в отпуск до 20.06., от болницата ми казаха след тази дата да се търси на мобилния.

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 1 658
Някой да знае какво се случва с д-р Хрусанов ? От няколко седмици не мога да се свържа с него по телефона. Днес ходих до частния му кабинет и нямаше никой...
Бил в отпуск до 20.06., от болницата ми казаха след тази дата да се търси на мобилния.

Много благодаря. Утре щях да ходя до болницата да питам ... bouquet

# 252
  • Мнения: 316
Бил в отпуск до 20.06., от болницата ми казаха след тази дата да се търси на мобилния.

Много благодаря. Утре щях да ходя до болницата да питам ... bouquet
и той има нужда от почивка  Peace

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 204
Някой може ли да ми препоръча добър ендокринолог в Бургас.И някакво мнение за д-р Чавдарова?Извинявам се ако е коментирано по напред,но нямам време да чета всичко.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Някой може ли да ми препоръча добър ендокринолог в Бургас.И някакво мнение за д-р Чавдарова?Извинявам се ако е коментирано по напред,но нямам време да чета всичко.

Ако става дума за Д-р Чавдарова кардиоложката - с много положително мнение съм за нея, посетих я по препоръка на друг лекар, помогна ми.

Общи условия

Активация на акаунт