Лекари в БУРГАС

  • 209 274
  • 755
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 204
Марина Чавдарова,ендокринолог,препоръчаха ми я ,но събирам мнения.Мисля ,че става въпрос за различни,за кардиоложката четох и аз хубави мнения.Благодаря за отговора,ще се радвам и на други мнения ,че до понеделник трябва да реша при кого да ходя а ми е пълна мъгла.

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 361
Д-рЧавдарова вече работи и живее във Варна ,но май си е запазила и практиката в Бургас още.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Някой може ли да ми препоръча добър ендокринолог в Бургас.
По време на втората ми бременност ми поставиха диагноза Хашимото. Обиколих много ендокринолози, вкл и прочутия Начев в Сф.
Най-доволна съм от д-р Райков във Варна и проф. Йотова /детски ендокринолог, пак във Варна/.
В Бс не съм ходила само при д-р Димитрова, в поликлиниката срещу х-л Космос приема. Нямаше предварително запазени часове, а аз не можех много бременна да чакам 2-3 часа, за да вляза и затова не стигнах до нея. Иначе много я хвалят, дори и гинеколозите, при които ходех, нея ми препоръчваха по време на бременността.
В крайна сметка ходя при д-р Великова в Транспортна болница. За момента съм доволна, въпреки че от 1-2 години не съм ходила и си регулирам сама дозите. Време е скоро да я посетя, но покрай децата все няма време, а и сама се справям чудесно  Mr. Green
Там обаче в кабинета няма ехограф, на ехографско изследване на жлезата ходя другаде.
Изследвания сама си пускам.
Реално само за консултация ходех там.
Винаги обаче когато съм звъняла за нещо спешно по телефона е била много отзивчива и ме е изслушвала с голямо внимание.

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 02:28 от Мон...

# 258
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 За съжаление Великова вече не практикува, сигурно се е пенсионирала.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За съжаление Великова вече не практикува, сигурно се е пенсионирала.
Аууу, тъкмо смятах да ходя в близко време. А на нейно място в Транспортна кой е, знаеш ли?

# 260
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Д-р Великова има частен кабинет с ехограф на ул.Лермонтов до МВР-то, не се сещам за номера. Намира се под лабораторията на д-р Тошкина.

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Точно д-р Великова преди доста време така и не разбра, че имам Хашимото и ме лекува за базедова болест няколко години! Реши, че ме е излекувала, спряхме хормоните и след известно време като качих 30 кила за нула време, тогава друга лекарка установи реалната ми болест, както и че жлезата ми е пред блокаж. Та точно нея не я препоръчвам аз лично. Д-р Димитрова наистина си заслужава чакането, но е само за хора с време. Много бях доволна от нея - компетентна, изслушваща и обясняваща, помнеше пациентите си и на кого точно какво му има, каква терапия му е изписала, какви по-специфични неща има в дадения случай и пр. Но като дойдеше време за преглед при нея ме втрисаше - запазваше се час на домашния ѝ телефон един ден седмично в отрязък от един час и беше като уцелване на джакпот, да ти вдигне и даде час. После пък и с час пак се висеше пред кабинета по 2-3 часа. Редовно се случваше да ми изтече срока на направлението и да увисвам и накрая се отказах и започнах да посещавам Манолова. И досега съм при нея, следя се 2 пъти годишно, забременях, родих, все още съм си в норма. И така Peace

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Kъде работи д-р Манолова, за първи път я чувам? Координати може ли?
Аз бях диспансеризирана при д-р Великова, сега като тя на работи какво се случва с това, трябва ли да нося документи при друг  newsm78 Ако има някой запознат по въпроса, който да може да ме осветли бих била благодарна  Mr. Green

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Мон, от поне 8-9 години съм при нея, но не помня дали и кой ми я е препоръчал. С ръка на сърцето признавам, че не знам доколко добър специалист е, защото от тогава съм си в норма и контролираме дозите само, но хора при нея почти винаги има, обяснява, не е припряна и вече си се знаем с нея, та затова напълно ме устройва. Има кабинети в Изгрев (бл.126 - малката кооперацийка срещу Макдрайв, долу в сутерена) и в Меден Рудник (бл.185 поликлиниката к-т 6). Телефонът ѝ е 0887247372. Приема от понеделник до четвъртък по график, включително и по каса. Peace
За диспансеризацията не знам, аз така и не съм вече и ми казаха, че общо взето няма смисъл Rolling Eyes

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 bradata , благодаря ти много  Hug

# 265
  • Мнения: 5 152
Препоръчайте ми добър дерматолог  Peace

# 266
  • Мнения: 5 215
И аз със същото питане. Препоръчаха ни една жена в 3та поликлиника, но не съм доволна.

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 1 462
За дерматолог препоръчвам д-р Роси Денчева. Тя е от София и идва в Оксиком. Аз и детето ходихме при нея и сме много доволни. Звънете на рецепцията и питайте кога идва. Аз като разбрах се позачудих все пак там е за очи, но там тя дойде и преглеждаше предварително записани пациенти.

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Препоръчайте ми добър дерматолог  Peace
Досега сме ходили и аз, и децата ми при д-р Йотова, доволна съм за момента.

Последна редакция: вт, 21 юни 2016, 02:51 от Мон...

# 269
  • Мнения: 5 152
Благодаря ви за споделеното за дерматолозите  bouquet

Мон..., къде работи д-р Йотова?
rosi_030, д-р Денчева преглежда ли по ЗК след като идва от София?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт