Моля Ви за съвет - missed abortion ?

  • 4 989
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 091
Благодаря на всички, които ми отговориха и ме подкрепиха в този толкова труден за мен момент. Благодаря и на тези, които ме критикуваха - внесохте доза здрав разум в цялата паника на ситуацията.

Но в момент като този - когато има ОГРОМНА вероятност бебенцето да има проблем, да не е живо дори...всеки би постъпил като мен - би потърсил преглед и ехограф възможно най-скоро. Независимо, че реално погледнато състоянието ми не е непременно спешно и може да се изчака няколко дни.

Добрата новина е че бебето е живо, има сърце и е нормално развито за седмиците си. Трябва да пия лекарства и да полежа няколко седмици, но с бебето всичко е ОК, което е най-важното.

Огромно благодаря на всички ви!


Добре , че "огромната" вероятност не е толкова огромна все пак! Hug Wink Сега вече ще си малко по-спокойна и за друг път ако имаш пак такива съмнения. Както ти споменах вече най-лесния  и бърз(а и евтин) начин е с апаратчетата за baby sound или дори обикновена слушалка, за да не подлагаш и бебчето на такъв стрес, защото твоите притеснения се отразяват и на него все пак.
Лека бременност и раждане когато му дойде времето!  bouquet

# 31
  • Мнения: 664
Радвам се, че всичко е наред! Проработи ли идеята за частната клиника?

# 32
  • Мнения: 636
Браво! Много се радвам за хубавата новина  Grinning

# 33
  • Мнения: 934
Браво, много се радвам за вас!
Успех за по-нататък!

А какво е възможно да не е наред?

# 34
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4удесна новина!
Желая ти по-нататъшна безпроблемна бременност и едно сладко бебенце накрая!   bouquet

# 35
  • Мнения: 6 167
Еееееее, Слава Богу!
Мисля, че можеш ( а и ние) да си вземем поука от случката
Колко е спешно спешното, дали нещата трябва да ни се случват точно като в БГ, дали трябва да се обаждаме на доверени лекари в България.
При всички положения трябва да имаш лекар и достъп до ехограф, когато смяташ, че е необходимо,защото можеше да си спестиш тия нерви, ако имаше кой да те прегледа. Подсигури се добре и бременей щастлива! бейби саунд апаратче ми се струва гениална идея.   bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 269
Браво
4удесна новина
Сега пове4е по4ивка и положителни емоции
  bouquet

# 37
  • Мнения: 356
Браво, мила
Чудесна новина!!!!!!!!!!!!
Погелавам ти спокойна бременност и леко раждане Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 465
Страшно хубава новина Hug

сега ти пожелавам леко бременеене и за финал едно сладко усмихнато пухкаво бебе baloni newsm30

# 39
  • Мнения: 3 932
Лека и спокойна бременност оттук нататък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт