постигате ли ефект с кремовете за стягане?

  • 1 467
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Категорично не. С месеци съм ползвала какво ли не!

# 16
  • Мнения: 7 186
Стягане само с лосион е невъзможно да стане. Ако е комбинирано със спорт тогава може да има видим ефект. Иначе и аз съм най- доволна от Леокрема. Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Стягане само с лосион е невъзможно да стане. Ако е комбинирано със спорт тогава може да има видим ефект. Иначе и аз съм най- доволна от Леокрема. Peace
Мармаладке, може- може. Даже и без лосион може  Crazy, ама си е до ген, възраст, разтегливост на кожата и чак сега спарт, правилно хранене и лосиони  Peace

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Я кажете къв е тоя крем на Леокрема щото и аз сега се чудя къв да си взема . Една приятелка ме нави за ВИШИ в Гърция имало промоция два крема + душ гел за 39 Евро . Не е само до парите но каза че е много доволна от него .

# 19
  • Мнения: 2 584
Mr. Green аз пък пробвах стягащата серия на Дав, взех си 2 опаковки аз мажа и вместо да се стегне дупето ми ставаша по голямо пък то  EFP preggo  Joy hahaha, вече не го ползвам защото може пак  preggo без да разбера  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 2 584
наисти си е до ген и годинки, с първата бременост нямах никакви проблеми всичко си дойде на място без кремчета но и бях на 19г. а сега на 33 нещата са по различни, остаряваме колкото и да не ни се иска и няма как да стане кожата ми като на 19 годишна Cry

# 21
  • Мнения: 3 576
Взех си крема за стягане на Avon ANew, повлияна от мненията във форума - голям боклук, ефект никакъв.  Close

За тия пари щях един качествен антицелулитен да си взема, поне от целулита да се отърва, ако от друго не мога!!!

# 22
  • Мнения: 2 241
И аз съм най-доволна от Леокрема, този на Дав страшно ми лепне, не попива по никакъв начин и така си стои, не го ползвам Close

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 252
Отначало започнах с Леокрема. Доволна съм, но не ми се занимава, защото много лепне и сутрин като бързам за работа не ми се занимава. Затова си купих на Ейвън - сягащия. Почнах втора опаковка и има ефект.

# 24
  • Мнения: 5 647
Има, но се иска упоритост и постоянство.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 252
Всеки ден, сутрин и вечер.

Общи условия

Активация на акаунт