Светлината на моя живот - Тема 11

  • 47 719
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 628
Момичета newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря на всички за прекрасните неща, които сте споделили! smile3525 love001
Софи, Ени, Роси, благодаря ви за снимките, колажите, клипчетата и разказа на новия епизод в Индия! smile3525
Софи Hug, Роси Hug, докато Дипика се качи на Харлито ще мине доста време явно...Joy Joy Joy

На епизода в Индия Сурадж се скъса от рев, горкия smile3518 Сега гледам, че и стъклото ще счупи от чувство за вина! no no no И като и разказваше и после я връзваше...А тя наистина не се съпротивлява, можеше веднага да измъкне, но беше шокирана от това, което и се случва! Weary Когато беше отвън пред сладкарницата, както Роси Hug спомена, хвана катинара и се бореше със себе си дали да я освободи! cry cry cry
Сатя пък се чудеше какво е станало със Сандия, защо не му вдига телефона Peace

Съгласна съм с вас, аз също виждам любовта между Сурадж и Сандия във всеки един момент, като досега! smile3521 Просто сега около тях има толкова драми и не им остава време за друго hahaha Пък и решението на Сурадж да се предаде...ku-ku
Локеш хубаво разкара Лалка, да вземе да не се връща вече, барбар с него hahaha hahaha hahaha newsm17
Днес ще видим какво ще си кажат със Сурадж, дано да го осъдят утре или в събота, че да разберем най-сетне какво е станало и всички да се успокоят и да се разбере, че не е Сантош Praynig, пък после ако искат да търсят истинския убиец и пет месеца, все ми е тая smile3521 smile3533
Ани, много ти благодаря за прекрасната почерпка! smile3525 Аз с малко закъснение, но ти пожелавам много здраве, щастие и любов! love001
Тара, благодаря ти за поредните чудесни колажи! smile3525
Миме, благодаря за видеото! smile3525

# 737
  • Мнения: 2 592
Не ми се разказва новата серия Naughty тъжно като серията с ковчега на Сандия Cry всички ще я гледате  и всеки ще я приеме  различно smile3518 но искам пояснение Praynig с връзването на червения конец само на Сурадж изпускането на синдура и стичането/размазването на същия от челото на Сандия пак ли ни правят намек за предстояща дълга раздяла на двамата извън бесилото newsm12

# 738
  • Мнения: 628
Не ми се разказва новата серия Naughty тъжно като серията с ковчега на Сандия Cry всички ще я гледате  и всеки ще я приеме  различно smile3518 но искам пояснение Praynig с връзването на червения конец само на Сурадж изпускането на синдура и стичането/размазването на същия от челото на Сандия пак ли ни правят намек за предстояща дълга раздяла на двамата извън бесилото newsm12

Софи, първо и аз това си помислих! doh После реших, че става въпрос ЗА бесилото, тоест нали той уж ще се жертва (но ние знаем, че няма да е така Grinning) и все едно няма да са заедно вече и сега ни показват точно това smile3516 newsm10 Май го казах малко объркано hahaha
Във всеки случай дано да не ги разделят след бесилото! bishop bishop bishop bishop bishop bishop Иначе драмите ще станат прекалено много, както никога до сега! fight

# 739
  • Мнения: 2 592
Не ми се разказва новата серия Naughty тъжно като серията с ковчега на Сандия Cry всички ще я гледате  и всеки ще я приеме  различно smile3518 но искам пояснение Praynig с връзването на червения конец само на Сурадж изпускането на синдура и стичането/размазването на същия от челото на Сандия пак ли ни правят намек за предстояща дълга раздяла на двамата извън бесилото newsm12

Софи, първо и аз това си помислих! doh После реших, че става въпрос ЗА бесилото, тоест нали той уж ще се жертва (но ние знаем, че няма да е така Grinning) и все едно няма да са заедно вече и сега ни показват точно това smile3516 newsm10 Май го казах малко объркано hahaha
Във всеки случай дано да не ги разделят след бесилото! bishop bishop bishop bishop bishop bishop Иначе драмите ще станат прекалено много, както никога до сега! fight


РОБИН Hug  благодаря ти smile3525 дано да е само това Praynig Praynig Praynig..Сурадж щял да освободи Сандия като заминела Сантош защото не искал тя да го арестува пред нея doh затова я заключил doh doh doh doh как можаха сценаристите да вкарат такава глупост в устата на Сурадж #Crazy и съжалявам че Сандия не можа да изпрати Сантош Crossing Arms за другото да не говорим.. smile3512

# 740
  • Мнения: 628
Не ми се разказва новата серия Naughty тъжно като серията с ковчега на Сандия Cry всички ще я гледате  и всеки ще я приеме  различно smile3518 но искам пояснение Praynig с връзването на червения конец само на Сурадж изпускането на синдура и стичането/размазването на същия от челото на Сандия пак ли ни правят намек за предстояща дълга раздяла на двамата извън бесилото newsm12

Софи, първо и аз това си помислих! doh После реших, че става въпрос ЗА бесилото, тоест нали той уж ще се жертва (но ние знаем, че няма да е така Grinning) и все едно няма да са заедно вече и сега ни показват точно това smile3516 newsm10 Май го казах малко объркано hahaha
Във всеки случай дано да не ги разделят след бесилото! bishop bishop bishop bishop bishop bishop Иначе драмите ще станат прекалено много, както никога до сега! fight


РОБИН Hug  благодаря ти smile3525 дано да е само това Praynig Praynig Praynig..Сурадж щял да освободи Сандия като заминела Сантош защото не искал тя да го арестува пред нея doh затова я заключил doh doh doh doh как можаха сценаристите да вкарат такава глупост в устата на Сурадж #Crazy и съжалявам че Сандия не можа да изпрати Сантош Crossing Arms за другото да не говорим.. smile3512

Това наистина беше голяма глупост rotfImbo rotfImbo rotfImbo Може да влезе в класацията за "най-тъпа причина да заключиш някого"- ще вземе 1во място! Joy Joy Joy
Но пък после и той се измъчваше супер много- дори не можа да спи! no no no Това бяха много тежки моменти smile3518
Едно хубаво нещо- Лалка не я видяхме нито веднъж! hahaha

# 741
  • Мнения: 2 592
Не ми се разказва новата серия Naughty тъжно като серията с ковчега на Сандия Cry всички ще я гледате  и всеки ще я приеме  различно smile3518 но искам пояснение Praynig с връзването на червения конец само на Сурадж изпускането на синдура и стичането/размазването на същия от челото на Сандия пак ли ни правят намек за предстояща дълга раздяла на двамата извън бесилото newsm12

Софи, първо и аз това си помислих! doh После реших, че става въпрос ЗА бесилото, тоест нали той уж ще се жертва (но ние знаем, че няма да е така Grinning) и все едно няма да са заедно вече и сега ни показват точно това smile3516 newsm10 Май го казах малко объркано hahaha
Във всеки случай дано да не ги разделят след бесилото! bishop bishop bishop bishop bishop bishop Иначе драмите ще станат прекалено много, както никога до сега! fight


РОБИН Hug  благодаря ти smile3525 дано да е само това Praynig Praynig Praynig..Сурадж щял да освободи Сандия като заминела Сантош защото не искал тя да го арестува пред нея doh затова я заключил doh doh doh doh как можаха сценаристите да вкарат такава глупост в устата на Сурадж #Crazy и съжалявам че Сандия не можа да изпрати Сантош Crossing Arms за другото да не говорим.. smile3512

Това наистина беше голяма глупост rotfImbo rotfImbo rotfImbo Може да влезе в класацията за "най-тъпа причина да заключиш някого"- ще вземе 1во място! Joy Joy Joy
Но пък после и той се измъчваше супер много- дори не можа да спи! no no no Това бяха много тежки моменти smile3518
Едно хубаво нещо- Лалка не я видяхме нито веднъж! hahaha


Лалка не я видяхме #Silly но брат Локеш и отнесе червен конец от Сантош да я пази   newsm66 newsm29 ако тя е пак в основата на мъките на Сурадж и Сандия бухалките ще са и малко Laughing ще пратим Сандийка със снайпера да ни отърве от нея Laughing Laughing Laughing
а после малко и Сураджи да вразуми  Heart Eyes  Heart Eyes smile3521

# 742
  • Мнения: 628
Не ми се разказва новата серия Naughty тъжно като серията с ковчега на Сандия Cry всички ще я гледате  и всеки ще я приеме  различно smile3518 но искам пояснение Praynig с връзването на червения конец само на Сурадж изпускането на синдура и стичането/размазването на същия от челото на Сандия пак ли ни правят намек за предстояща дълга раздяла на двамата извън бесилото newsm12

Софи, първо и аз това си помислих! doh После реших, че става въпрос ЗА бесилото, тоест нали той уж ще се жертва (но ние знаем, че няма да е така Grinning) и все едно няма да са заедно вече и сега ни показват точно това smile3516 newsm10 Май го казах малко объркано hahaha
Във всеки случай дано да не ги разделят след бесилото! bishop bishop bishop bishop bishop bishop Иначе драмите ще станат прекалено много, както никога до сега! fight


РОБИН Hug  благодаря ти smile3525 дано да е само това Praynig Praynig Praynig..Сурадж щял да освободи Сандия като заминела Сантош защото не искал тя да го арестува пред нея doh затова я заключил doh doh doh doh как можаха сценаристите да вкарат такава глупост в устата на Сурадж #Crazy и съжалявам че Сандия не можа да изпрати Сантош Crossing Arms за другото да не говорим.. smile3512

Това наистина беше голяма глупост rotfImbo rotfImbo rotfImbo Може да влезе в класацията за "най-тъпа причина да заключиш някого"- ще вземе 1во място! Joy Joy Joy
Но пък после и той се измъчваше супер много- дори не можа да спи! no no no Това бяха много тежки моменти smile3518
Едно хубаво нещо- Лалка не я видяхме нито веднъж! hahaha


Лалка не я видяхме #Silly но брат Локеш и отнесе червен конец от Сантош да я пази   newsm66 newsm29 ако тя е пак в основата на мъките на Сурадж и Сандия бухалките ще са и малко Laughing ще пратим Сандийка със снайпера да ни отърве от нея Laughing Laughing Laughing
а после малко и Сураджи да вразуми  Heart Eyes  Heart Eyes smile3521


Еее, историите с Лалка вече се изчерпаха...Naughty
Но ако все пак на сценаристите отново ги е удрял високия волтаж и това стане Сандия със снайпера ще и е малко също- Сураджи да и центрира два шалтака, и на Сандия и снайпера и един топ още по-добре, пък ако трябва и аз ще се включа за подкрепа с една картечница! #Sniper #Sniper #Sniper Предполагам и другите момичета няма да имат нещо против да се присъединят с по един Калашников  hahaha hahaha hahaha love001

# 743
  • Мнения: 2 592
РОБИН Hug какви са сладки в спомените си Сураджи и Сандийка Heart Eyes Heart Eyes smile3521 и музиката която пускат в тези кадри е страхотна newsm51
каква нежност и докосване с трепет loveuuu а като се хлъзгаха в мазнината как се гледаха Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes хубави романтични серии бяха Scatter жалко че свършиха отдавна Heart Eyes

# 744
  • Мнения: 628
РОБИН Hug какви са сладки в спомените си Сураджи и Сандийка Heart Eyes Heart Eyes smile3521 и музиката която пускат в тези кадри е страхотна newsm51
каква нежност и докосване с трепет loveuuu а като се хлъзгаха в мазнината как се гледаха Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes хубави романтични серии бяха Scatter жалко че свършиха отдавна Heart Eyes


Да се надяваме на още много такива романтични моменти в бъдеще! newsm17 Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Аз доста време съм се заяла за едно момиченце, сестричка на Вед и Ванш! smile3504 Но като гледам тези епизоди много-много не ми се вярва! smile3516

# 745
  • Мнения: 2 592
РОБИН Hug какви са сладки в спомените си Сураджи и Сандийка Heart Eyes Heart Eyes smile3521 и музиката която пускат в тези кадри е страхотна newsm51
каква нежност и докосване с трепет loveuuu а като се хлъзгаха в мазнината как се гледаха Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes хубави романтични серии бяха Scatter жалко че свършиха отдавна Heart Eyes


Да се надяваме на още много такива романтични моменти в бъдеще! newsm17 Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Аз доста време съм се заяла за едно момиченце, сестричка на Вед и Ванш! smile3504 Но като гледам тези епизоди много-много не ми се вярва! smile3516


Даа  Praynig страхотно ще е Сураджи да си гушка една малка красива Сандийка stork-girl
 когато голямата People Cop преследва терористи далеч от него Kissing Heart и ул Хануман  smile3521

# 746
  • Мнения: 628
РОБИН Hug какви са сладки в спомените си Сураджи и Сандийка Heart Eyes Heart Eyes smile3521 и музиката която пускат в тези кадри е страхотна newsm51
каква нежност и докосване с трепет loveuuu а като се хлъзгаха в мазнината как се гледаха Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes хубави романтични серии бяха Scatter жалко че свършиха отдавна Heart Eyes


Да се надяваме на още много такива романтични моменти в бъдеще! newsm17 Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Аз доста време съм се заяла за едно момиченце, сестричка на Вед и Ванш! smile3504 Но като гледам тези епизоди много-много не ми се вярва! smile3516


Даа  Praynig страхотно ще е Сураджи да си гушка една малка красива Сандийка stork-girl
 когато голямата People Cop преследва терористи далеч от него Kissing Heart и ул Хануман  smile3521


Да бе, само това да прави! Naughty love001 Да си взема една почивка и да си стои при Сурадж, Вед и малката Сандия family newsm47 Стига с тея терористи, че и от тях почва да ми писва! Joy Joy Joy Нищо няма да им стане да си почнат малко hahaha

# 747
  • Мнения: 11 766

Мими, много ти благодаря за хубавото клипче зад кадър!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тази вечер видяхме сцената. Много силна и тъжна сцена ...  smile3518 Великолепна игра на Анас - Възхищавам му се!!!  smile3501 Two Hearts txtloves

Софи, Робин - много хубаво си обсъждате новият епизод! Аз ще си кажа мнението за него по-късно!  smile3503 А след малко ще пусна новата тема ...
newsm76 newsm76 newsm76

Ето и от мен няколко клипчета от сета - и тях ги даваха тази вечер в епизода, но тук е зад кадър!  smile3503 Момента, когато Сурадж иска да изпрати Сантош за Джейпур, а тя пита за Сандия!  Peace Зад кадър са много забавни Каника/ Менакши, Каран/ Викрам 2 и Нелу/ Сантош! Само как се смеят и си говорят ...  smile3533 Пуджа/ Емили пък по едно време си провераваше нещо в телефона!!!  Mr. Green А Анас си оправяше прическата - много е готин!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



https://www.youtube.com/watch?v=CwSQFD9vYSY

https://www.youtube.com/watch?v=zp58KV_Omfo

https://www.youtube.com/watch?v=ydjESuPNig0

# 748
  • Мнения: 11 766
Заповядайте в новата тема - надявам се да ви хареса и в нея да имаме още много поводи за радост с нашите любимци Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves smile3521 Oha!  Heart Eyes Praynig Praynig Praynig





http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=890697.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт