Дисниленд Париж - тема 2

  • 92 753
  • 751
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Цоп първа!
Благодаря за прекрасната тема!
 bouquet

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
 bouquet Радвам се, че имаме нова тема! Да я изпълним с чудесни емоции и много пътувания!

Сега е моментът да допълваме, каквото се сетим. И ако някоя снимка не ви харесва (или искате да сменим заглавната, че ще я гледаме по-дълго), казвайте. Имам много снимки, все нещо ще се намери.

# 3
  • Мнения: 6 031
 Mileto, благодаря за новата тема!

Тази година трябва да отидем и до Дисниленд, та ще следя за новостите тук.

За съжаление бях избрала период, който се оказа, че съвпада с Европейското първенство по футбол 2016, което ще се проведе във Франция, та май ще се наложи да измисля нови дати.  Laughing

# 4
  • Мнения: 31 172
Благодаря за новата тема. bouquet

# 5
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Запис  Mr. Green

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 362
Хайде и аз тук, малко информация в повече никога не е излишна  Hug
Използвам случая да благодаря на всички списващи в темата, благодарение на вас си изкарахме чудесно в Париж и Дисни без никакви проблеми  Hug голямо БЛАГОДАРЯ!

# 7
  • Мнения: 2 448
  Благодаря за темата, Миле! bouquet Както и за полезно-приятната страничка във Фейсбук! Тук вече има нови оферти:      http://holidays.disneylandparis.co.uk/offers/early-booker-offer.html                   

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 319
zapis

# 9
  • Мнения: 270
Записвам се. Догодина, живот и здраве, пътуване до Дисниленд ще е подарък за шестия рожден ден на сина ми. Аз съм била в Дисни и Юнивърсъл парковете във Флорида, макар и 24 годишна и беше страхотно. Искам детето ми да усети магията, докато още вярва в нея. Нищо, че няма да му стигнат сантиметри за някои от атракциите.

Mileto, благодаря за темата! Страшно полезна е!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Е, какво като не му стигнат! Ще си изкарате супер, моята нямаше 5 като я заведохме и се качихме на общо 7-10 неща, така се вълнуваше, тотално запленена от магията и на едно нещо да се беше качила то самата обиколка из парка, срещата с всякакви облечени животинки и герои, парадите - невероятно изживяване!
Мисля да я заведем скоро пак, само да мине 1 година и почвам плануване - хем друг сезон, друга атмосфера.. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 24 331
И аз искам да заведа детето някой ден

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 10:52 от Г-жа Рамацоти

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Не съм видяла досега, че има тема за Дисниленд и затова сега се връщам да чета. Със сигурност ще ми е много полезна, макар че вече два пъти съм ходила, но с най-голямо удоволствие бих отишла отново, дори вече го планирам  Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 506
Моите деца пораснаха докато намерим време и най-вече финанси да ги заведа  Blush
Но мисля, че на 7 и 13 пак ще им е интересно Simple Smile Планувам ноември догодина да отидем за това ще ви следя Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 829
запис и благодаря за темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт