ИЗМАМНИЦИ с пратки до НИГЕРИЯ, през OLX.BG

  • 7 408
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 230
Не изпращайте нищо без да ви е платено.

Аз сигнализирах олх.
И на мен ми писа kenedymaria504.

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 06:30 от Барелина

# 16
  • София
  • Мнения: 117
Не изпращайте нищо без да ви е платено.

Аз сигнализирах олх.
И на мен ми писа kenedymaria504.
Да и аз им писах името на потребителя, но ми даваше допреди 2 дни, че е неактивен... Браво! Party

# 17
  • Мнения: 5 972
Прочетох цялото въведение, но логическата нишка ми се изгуби. Rolling Eyes Как така авторката е пуснала пратката, преди да 'и преведат парите?! #Crazy newsm78 Нещо не разбрах, честно казано.

# 18
  • София
  • Мнения: 117
Прочетох цялото въведение, но логическата нишка ми се изгуби. Rolling Eyes Как така авторката е пуснала пратката, преди да 'и преведат парите?! #Crazy newsm78 Нещо не разбрах, честно казано.

Ами и аз това не мога да си обясня, честно казано. Ако беше някой друг щях да му се чудя на акъла (не че не си се чудя на моя в тази ситуация) и никога не съм се поддавала на подобни плоски номера, ама сега от бременността ли от що ли явно съм разсеяна, наивна и реших, че е възможно да е спешно... Ама така ще да е - обеца на ухото, малко по горчив начин, ама все пак урок  Confused

# 19
  • Мнения: 5 972
Не знам - позачудих се, защото аз май съм изцяло в другата крайност - супер предпазлива и мнителна съм (което също може би не е толкова добре), и даже да бях получила парите по сметката си, вероятно пак щях да се питам дали няма някаква уловка. Simple Smile Ама да пратя нещо ей-така, на юнашко доверие - никогаШШШ. Naughty

Нищо, де, всяка неволя е ценен опит, все пак. Hug Не се ядосвай!

# 20
  • София
  • Мнения: 117
Не знам - позачудих се, защото аз май съм изцяло в другата крайност - супер предпазлива и мнителна съм (което също може би не е толкова добре), и даже да бях получила парите по сметката си, вероятно пак щях да се питам дали няма някаква уловка. Simple Smile Ама да пратя нещо ей-така, на юнашко доверие - никогаШШШ. Naughty

Нищо, де, всяка неволя е ценен опит, все пак. Hug Не се ядосвай!
И аз, и аз съм много мнителна по принцип, ама а де... а то файда от ядосване няма. Научаваш си урока, правиш си изводите и с усмивка продължаваш. Нещо друго хубаво пък ще се случи Simple Smile Може да е за добро  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 710
Винаги е за добро Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 117
След дълго чакане, писане на e-mail-и до пощите тук и в Нигерия, телефонни разговори с различните отдели на БГ пощите, пускане на рекламация и един разговор с Нигерия, днес си получих фотоапарата обратно. Чак се учудих. Не ми взеха пари за връщането. Благодаря на всички по трасето макар и да не четат този пост. Явно човек трябва да е наистина настоятелен и да пробва всички възможни варианти, дори и да не среща особена подкрепа и съдействие.  Peace

# 23
  • Мнения: 5 972
Еха, страхотна развръзка, браво! Hug Наистина, звучи доста изненадващо, че така са се наредили нещата. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 117
Да, нали? Почти си връщаш вярата, че може да се разчита на Български пощи Party

# 25
  • Мнения: 5 309
Браво, страхотна новина  Hug
Дано се вземат мерки да не попадат и други в този капан  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт