Близалки за гърло-някой пробвал ли е?

  • 12 315
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 512
Вече има близалки за гърло,ще са ми от голямя полза ,ако са ефективни .Моята глезла хрупа всякакви  билкови таблетки,лукчета за гърло и се питам дали някой е пробвал близалките на Анги септ или Вива чупс-тях поне ще ги смуче.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Онзи ден синът ми се тръшка бая в aптеката за тях,но не му ги купих защото не го боли гърло  и да не дърпам дявола за опашката. Ако някой ги е пробвал вече ще се радвам и аз да чуя мнение за да знам да ги купувам ли.

# 2
  • София
  • Мнения: 16 079
Преди близо 20 г, ми носеха подобни близалки от Турция. Дъщерята беше малка, хапчета пиеше без проблем, но таблетките за смучене ги дъвчеше и гълтше. Та с близалки оправяхме червеното гърло, те са си лечебни. Не помня името на тогавашните, бяхме доволни, действаха.  Но покрай болестите  се зариби по близалките, започна и когато е здрава да си купува и да ближе. И до сега обича близалки, а последното не ми хареса.

# 3
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Пробвах преди няколко дни едни с натурални масла и билки - работят  Peace

# 4
  • Мнения: 512
Mrs Fiore Някои от посочените ли сте пробвали или други,пиши какви са?

# 5
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Хмх, хвърлих вече опаковката, тъй като ги употребих. Не помня как се казваха,но бяха в изцяло оранжева опаковка и като съдържание само екстракти от билки. Самите близалки бяха тъмно червени към кафяво. Уфф какви обяснения  ooooh!

# 6
  • Мнения: 512
http://apteka.framar.bg/30045986/%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D1%87 … 0-3-%D0%B3%D1%80-                                                Това ли са ,самите близалки ги има  в различен цвят и вкус.

# 7
  • Мнения: 39
Вива Чупс с вкус на малина бях взела на сина ми и му помогнаха. По 4 близалки на ден смука и за три дни му мина гърлото.

# 8
  • Мнения: 5 372
Интересно. Ще ги пробваме.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 626
Здравейте - пробвахме ги за съжаление, защото малкия загуби гласа си и кашля.
И познайте... първия ден изяде 4 близалки - тоест цялата кутия  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
И сега го ограничавам с по максимум по 1 или 2 на ден !!!
Казва, че му помагат, но аз си мисля, че на момента естествено облекчават и край... нямат по-дълго действие. Аз например смуча бонбоно Coflet с джинджифил и помагат много !

# 10
  • Мнения: 512
Здравейте - пробвахме ги за съжаление, защото малкия загуби гласа си и кашля.
И познайте... първия ден изяде 4 близалки - тоест цялата кутия  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
И сега го ограничавам с по максимум по 1 или 2 на ден !!!
Казва, че му помагат, но аз си мисля, че на момента естествено облекчават и край... нямат по-дълго действие. Аз например смуча бонбоно Coflet с джинджифил и помагат много !
И аз съм пробвала Кофлет и съм доволна и момчетата ги смучат,но "фъстъка" нещо не я виждам да ги смуче,каквато е трудна на лекарства.Затова ми се иска нещо хем сладко,хем лечебно.

# 11
  • Мнения: 31
Малкия не обича бонбони и близалки по принцип. Докато връстниците му постоянно кътат по някой бонбон или близалка, когато някой го черпи малкия ми го носи и казва че не го иска. Това е супер, докато не ни заболи гърлото, защото хапчетата за смучене моментално се сдъвкват, а близалката се ближе като сладолед и се изоставя... Иначе от майките около нас, а и от фармацефтите чувам само положителни отзиви.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 626
Щом не харесва значи си късметлийка...моят ако може да изяде по 2 кутии на ден ще е най-щастлив. Една кутия съдържа 4 близалки и струва към 4 лева зависи от аптеката, намирала съм ги за 4,90 лева и за 3,60 лева. Бая голяма е разликата.

Общи условия

Активация на акаунт