Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 136 886
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 220
Във Фантастико в момента има промоция на сирене Лакрима - 800 гр краве и 400 гр овче за 7.99. Според мен е много добре и се запасих. Сиренето е вкусно, опитах кравето, малко ми е солено,  но изкиснато е супер.

# 256
  • Мнения: 2 156
Във Фантастико бг.ккраставици на 1.50/в Лидл 2лв./
пъстърва - 7.99лв., хубавото е, че не е пакетирана по две и може да купиш и нечетен брой !

# 257
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Във Фантастико бг.ккраставици на 1.50/в Лидл 2лв./
А на пазара в нашия град, вчера си ги купих за 1,20 лв. от производители от Хисар. Забелязах им днес "промоцията" в ЛИДЛ ooooh!

# 258
  • Мнения: 1 338
И при нас на пазара днес имаше краставици за около 2лв, доста по-евтино от веригите наистина и нтересно как и в Била и в Лидл бананите намалени са на една и съща цена, до стотинка  Thinking .... като цяло последните седмици нищо не си харесвам от брошурите на Била.
Миналата седмица или не помня кога беше, нали имаше един ден с 25% намаление на кис. млека и взех аз Домлян няколко кофички и познайте, нищо общо с хубавият Домлян, който взимаме от пазара - много по-рядко и кисело, абе гадно, нищо общо  Tired.... не знам как може такава разлика, от производителя правят 2 вида качество мляко ли ?!?!?!

# 259
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Утре също ще има 25% намаление на млека. Кое кисело мляко става за подкваса? Насъбра ми се доста прясно мляко и искам да си направя с единия литър кисело. Отдавна не към правила и не знам какво кисело мляко да си купя. Преди знам, че Елена ставаше.

# 260
  • София
  • Мнения: 4 549
И аз съм ползвала Елена за целта.

# 261
  • Мнения: 5 462
Утре също ще има 25% намаление на млека. Кое кисело мляко става за подкваса? Насъбра ми се доста прясно мляко и искам да си направя с единия литър кисело. Отдавна не към правила и не знам какво кисело мляко да си купя. Преди знам, че Елена ставаше.
Боженци 4 %

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Вече няколко пъти вземам на Бор Чвор пробиотик-3,6 %.Доволна съм от резултата.

# 263
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 852
Ние квасим мляко с Обнова. Няма го обаче навсякъде.

# 264
  • Мнения: 2 156
Верея и Елби, но го откривам само във Фантастико.

# 265
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Реших да експериментирам. Ето, тези млека взех днес:
Скрит текст:
Разпределих 1 литър мляко в четирите буркана(нямам по-малки Blush )На вкус не знам как са, тъй като чак в неделя мога да ям кисело мляко, но след няколко часов престой в хладилника, единствено Верея се клати в буркана. А уж е 3,6% и е произведена по БДС. Всички други млека още преди хладилника бяха "стегнати".
Та, така - за друг път ще знам Верея да не си купувам.

По обяд имаше кисели млека в изобилие. Да се чуди човек пенсионерите как не са ги изкупили.

# 266
  • Мнения: 1 700
Реших да експериментирам. Ето, тези млека взех днес:
Скрит текст:
Разпределих 1 литър мляко в четирите буркана(нямам по-малки Blush )На вкус не знам как са, тъй като чак в неделя мога да ям кисело мляко, но след няколко часов престой в хладилника, единствено Верея се клати в буркана. А уж е 3,6% и е произведена по БДС. Всички други млека още преди хладилника бяха "стегнати".
Та, така - за друг път ще знам Верея да не си купувам.

По обяд имаше кисели млека в изобилие. Да се чуди човек пенсионерите как не са ги изкупили.
тъкмо коментрах в друга тема преди малко точно тази Верея давах на сина ми за следобедна закуска с бисквити.направо се потрисаше и правеше кисели физиономии,а когато го опитах от толкова кисело чак ми нагарчаше  Sick  ooooh!   Stop ще чакам да обявиш резултата след експеримента ти.интересно какво ще се получи от тази Верея  Thinking

# 267
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Скрит текст:
Реших да експериментирам. Ето, тези млека взех днес:
Скрит текст:
Разпределих 1 литър мляко в четирите буркана(нямам по-малки Blush )На вкус не знам как са, тъй като чак в неделя мога да ям кисело мляко, но след няколко часов престой в хладилника, единствено Верея се клати в буркана. А уж е 3,6% и е произведена по БДС. Всички други млека още преди хладилника бяха "стегнати".
Та, така - за друг път ще знам Верея да не си купувам.

По обяд имаше кисели млека в изобилие. Да се чуди човек пенсионерите как не са ги изкупили.
тъкмо коментрах в друга тема преди малко точно тази Верея давах на сина ми за следобедна закуска с бисквити.направо се потрисаше и правеше кисели физиономии,а когато го опитах от толкова кисело чак ми нагарчаше  Sick  ooooh!   Stop ще чакам да обявиш резултата след експеримента ти.интересно какво ще се получи от тази Верея  Thinking
Млякото е готово и от снощи е в хладилника, но аз ще го ям утре. Тогава ще кажа как е на вкус. Не съм опитвала и това в кофичката. А иначе и днес като разклатя буркана, Вереята си се мърда вътре.

# 268
  • Мнения: 1 700
Скрит текст:
Реших да експериментирам. Ето, тези млека взех днес:
Скрит текст:
Разпределих 1 литър мляко в четирите буркана(нямам по-малки Blush )На вкус не знам как са, тъй като чак в неделя мога да ям кисело мляко, но след няколко часов престой в хладилника, единствено Верея се клати в буркана. А уж е 3,6% и е произведена по БДС. Всички други млека още преди хладилника бяха "стегнати".
Та, така - за друг път ще знам Верея да не си купувам.

По обяд имаше кисели млека в изобилие. Да се чуди човек пенсионерите как не са ги изкупили.
тъкмо коментрах в друга тема преди малко точно тази Верея давах на сина ми за следобедна закуска с бисквити.направо се потрисаше и правеше кисели физиономии,а когато го опитах от толкова кисело чак ми нагарчаше  Sick  ooooh!   Stop ще чакам да обявиш резултата след експеримента ти.интересно какво ще се получи от тази Верея  Thinking
Млякото е готово и от снощи е в хладилника, но аз ще го ям утре. Тогава ще кажа как е на вкус. Не съм опитвала и това в кофичката. А иначе и днес като разклатя буркана, Вереята си се мърда вътре.
ако искаш пробвай ама не ти го препоръчвам. та ако пробваш все пак кажи как е на вкус в кофичката и как е в буркана.аз съм пас с тази марка кисело мляко  Stop

# 269
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
А когато правите така мляко как го квасите?Завивате ли го под някое одеало или не?Ние кефир си правихме със закваска на прах купена от един био магазин,завивахме го и го оставяхме завит поне за 12 часа да се стегне, а знам че мляко може със друго мляко,но незнам дали е по същия начин.Иначе у дома се взима или Верея 4,5% процента или ЕЛ БИ пак високия % по БДС.Взимам ги от Метро или Фантастико.

Общи условия

Активация на акаунт