Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 136 880
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 700
Пончо взел ли е някой от била? Дали е подходящо за дете на 2 год?
питаш за тия пончота на "Ядосаните пилета"?в книжката дето се лепят точките от Билла пише че пончотата са 116/122.92 номер е за 2 годинки,което значи поне за 3-4 години даже и повечко.

# 286
  • Мнения: 259
Пончо взел ли е някой от била? Дали е подходящо за дете на 2 год?
питаш за тия пончота на "Ядосаните пилета"?в книжката дето се лепят точките от Билла пише че пончотата са 116/122.92 номер е за 2 годинки,което значи поне за 3-4 години даже и повечко.

Леле, чак сега видях къде е написан размера, благодаря!

# 287
  • Мнения: 1 338
Можете ли да ми кажете как проверявате даден производител? Както на Била марката, нали си има определени производители за всяко нещо, та се чудех как става точно установяването им  Rolling Eyes

# 288
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Можете ли да ми кажете как проверявате даден производител? Както на Била марката, нали си има определени производители за всяко нещо, та се чудех как става точно установяването им  Rolling Eyes

За месо и мляко - по кода на производителя. За пакетираните стоки, ако не пише "произведено от...., за .... "  аз не знам как става.

# 289
  • Мнения: 1 338
По-скоро не знам къде се въвежда този код - някаква страница ли е ...
Редактирам се: ами нали имаме на първа страница линк  Mr. Green  ако някой знае и други методики да сподели Wink

# 290
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 858
За какъв продукт става въпрос?

# 291
# 292
  • Мнения: 1 338
За какъв продукт става въпрос?

Иска ми се да проверя например едно песто от Лидл, дали пък не е някоя друга марка производителя му, скрита зад лидълския бранд  Wink

# 293
  • In transit
  • Мнения: 11 959
За какъв продукт става въпрос?

Иска ми се да проверя например едно песто от Лидл, дали пък не е някоя друга марка производителя му, скрита зад лидълския бранд  Wink
със сигурност стои друга марка производител, Лидл е само поръчител, нямат собствени фабрики за производство на стоки.  Wink Покажи снимка на пестото да го видя, и ако имаш снимка с описанието където е(гърба).

# 294
  • Мнения: 2 156
Фантастико - чери домати - 2лв., корнишони -1.70лв. - вкусни !

# 295
  • Мнения: 171
Български розови домати в Билла - 1.99
много вкусни

# 296
  • София
  • Мнения: 3 611
Български розови домати в Билла - 1.99
много вкусни
Същите, на същата цена са и в Лидл, и в Кауфланд. Peace

# 297
  • Мнения: 20 209
Тези в Лидъл ми се видяха доста зелени, и в Билла ли са такива?

# 298
  • Мнения: 6 261
Незнам в Билла,ама доматите от Кауфланд са ужасни

# 299
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 852
Вчера взех розови домати от Кауфланд и си бяха хубави.

Общи условия

Активация на акаунт