Нощно хранене

  • 7 203
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 413
Нищо му няма на нощното хранене, дори и след годинката. Все някога спират. В нашия случай след 2 и половина. Живо, здраво, право дете, което въпреки постоянното ядене, на този етап е доста слаба, но пък висока.

# 31
  • Мнения: 520
А пък моето се буди с АМ  Whistling Whistling Whistling

# 32
  • Мнения: 13
Момичета, най-сетне разбрах какво му има.  Grinning Тормозел го е спалният чувал.

Една вечер забелязах, че си повдига крачетата нагоре и го дърпа. На следващия ден го оставих да спи без завивка и през цялата нощ спа без проблеми. Само измрънкваше, давах биберон и заспиваше пак. От тогава (да не чуе дявола) си спи все така добре. Не иска нито мляко, нито чай, нито вода.

# 33
  • Мнения: 794
И аз не мисля, че има някакъв проблем в нощното хранене, щом детето си иска. Много често точно към 9-10 мес. почва, очевидно, да не им достигат калориите и се будят през нощта за мляко, дори и да не са го правели преди.
Синът ми е на 1.7 мес и все още хапва мляко към 2 часа. Номера с вода и/или биба не минава - направо си казва, че иска мляко. Изпива си го и заспива сладко Simple Smile
Но мисля, че е на път да се откаже - напоследък се случва по 2-3-4-5 дни подред да не се буди за мляко. Или ако се събуди, да иска само малко водичка.

Спален чувал, за жалост Sad ,и ние не търпим.

# 34
  • Мнения: 794
Да ти кажа, не мисля, че проблемът е в двойката. Даже тя е по-калорийна от тройката. Може, просто, нещо го мъчеше мъника и беше неспокоен.

Не, и завивка не търпи. Само като я усети и почва ритане, ядосване, ставане,  ужас.. Дори и да е много тънка, пак я усеща някак си. Какви ли трикове не съм пробвала - и само кръстчето да завивам, без краката, че да не му стяга движенията; И намятах единия край върху кошарата, че пак крачетата да са свободни... почти без успех Sad
Засега спи с топла пижама и боди с дълъг ръкав отдолу и не завит. Но са схеми, понеже вечерта му е топло така, та го разкопчавам, подпъхвам някак си горнището, че да е по-отворена пижамата и да се охлажда, и после го закопчавам. Абе.. ужас е това с завиването. И ако се случи да заспя по-дълбоко, събуждам се, а той е студен Sad
Като е много топло в стаята, забелязах, че спи неспокойно, та и поддържане на 22-23 градуса не е вариант. Някъде около 20 е.

Общи условия

Активация на акаунт