Хайде пак на почивка в Сандански - 4

  • 129 556
  • 760
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 155
Имаше едно на центъра, Давидоф ли беше, там готвят прилично. Пицария - Ан Джи Ли или както там се пише.
Аз пък се оглеждам отсега за апартамент/студио с кухня. Искаме нещо евтино, но прилично/чисто и близо до парка. Тъй като ми се иска да останем да поне 8-9 дни и съответно не можем да си позволим повече от 25-28 лева на нощувка, а такива няма (поне не с нашите изисквания). Sad

# 526
  • Мнения: 4 077
Да споделя лично мнение. В Сандански е пълно с болни деца, съответно и по хотелите е така. Мисля, че е по-удачно да се нощува в апартамент, от колкото в хотел, за да се избегне събирането в затворено пространство с болни деца. Предния път отидохме здрави и се върнахме с болно дете. В хотела беше пълно с тичащи и кашлящи деца.

# 527
  • София
  • Мнения: 6 155
Съгласна съм, ние затова ходим на апартамент. То и в парка е пълно с болни деца, но ние повече се разхождаме, не стоим много по площадките.

# 528
  • Мнения: 4 077
Съгласна съм, ние затова ходим на апартамент. То и в парка е пълно с болни деца, но ние повече се разхождаме, не стоим много по площадките.
Така е, но по площадките поне са навън, не в затворено пространство.

# 529
  • София
  • Мнения: 6 155
Имаше едно на центъра, Давидоф ли беше, там готвят прилично. Пицария - Ан Джи Ли или както там се пише.
Аз пък се оглеждам отсега за апартамент/студио с кухня. Искаме нещо евтино, но прилично/чисто и близо до парка. Тъй като ми се иска да останем да поне 8-9 дни и съответно не можем да си позволим повече от 25-28 лева на нощувка, а такива няма (поне не с нашите изисквания). Sad
А, забравих, трябва и да е близо до парка. Моля. за препоръки, защото искам да резервирам по-отрано.

# 530
  • Мнения: 201
Здравейте, не сме ходили отдав на в Сандански и ми се иска да ми препоръчате хотел при възможност с вътрешен басейн - да не е Интерхотела и Св.Никола - за Панорама някакви впечатления, за Елит/не знам дали има басейн/, по принцип ме интересува със закуска и вечеря, но може и само закуска ...и тук искам да питам първо за обяд преди имаше заведения за бързо хранене с готвени неща, сега има ли и къде се намира и за вечеря нещо да ми препоръчате пицарии или някой ресторант ?Благодаря на отзовалите се
Хотел Елит са жилищна сграда с апартаменти под наем, не е типичен хотел. Вътрешен басейн има в хотел Пирин, който е в края на града и е скъпичък, не знам с какъв бюджет разполагате... За бързо хранене освем Давидоф, което за мен е малко мизерничко от към хигиена, има и едно ново заведение, доста прилично и с вкусна храна. Намира се под хотел "Елит". Хотел "Медиите" също има басейни, подходящ е за деца, но не е близо до парка. Аз първоначално исках хотел с басейн, но след това се отказах- децата ще искат само в басейна, за сметка на разходките в парка. Затова се спрях на апартамент под наем в близост до парка пък някой ден може и да ги заведем на басейн в Св. Никола или Интерхотела.

# 531
  • Мнения: 201
Имаше едно на центъра, Давидоф ли беше, там готвят прилично. Пицария - Ан Джи Ли или както там се пише.
Аз пък се оглеждам отсега за апартамент/студио с кухня. Искаме нещо евтино, но прилично/чисто и близо до парка. Тъй като ми се иска да останем да поне 8-9 дни и съответно не можем да си позволим повече от 25-28 лева на нощувка, а такива няма (поне не с нашите изисквания). Sad

Наистина е трудно да намерите с на такава цена, но пък може да опитате като изтъкнете по-дългият престой. Има хора, склонни на компромиси. Хотел "Бистрица" има двойни стаи на 30 лв, чисто и уютно е, но нямат кухня.Аз докато търсех харесах един апартамент, но цената е 40 лв на вечер. Ако искате звъннете и питайте за повече нощувки правят ли отстъпка. Ние резервирахме при този собственик, но по-голям апартамент-  за две семейства и така на вечер ни излиза 30 лв.
https://pochivka.bg/apartament-apartament-o33785

# 532
  • София
  • Мнения: 6 155
Мда, знам. Ние сме с две деца, но са малки, а навсякъде като чуят че сме четирима и директно  ни предлагат най-големите ( и съответно скъпи) апартаменти. Всъщност, като се замисля, не са ни вече толкова малки децата, май ще трябва да поувелича бюджета. Миналата година спяхме в студио, но сега май ще ни е тесничко.

# 533
  • Мнения: 201
Принципно може да се намери апартамент за 25-30 лв. На мен ми предлагаха някъде по баирите ... но с това компромис не правя. Преди няколко години бяхме в Керемедчиевата къща, условия прекрасни, цена също, но тези баири доста ни озориха Simple Smile

# 534
  • София
  • Мнения: 6 155
Ааааа, за баири не ща да чувам. Може да е малко по-скъпо, но искаам да ми е близо до парка и тн.

# 535
  • Мнения: 201
Ние миналата година бяхме две семейства в зеления апартамент "Попови", прекрасно място като локация и условия, но за съжаление вече е зает за желаните от нас дати. Хубавите места свършват бързо Simple Smile Тези собственици имат още два апартамента в други сгради, но са по-малки и цената им е 55-60 лв. Но пак казвам- условията са прекрасни- кухненски бокс с всичко необходимо, кафе машина, заредена с капсули, пералня, за която е подсиугрен прах за пране и т.н.

# 536
  • Мнения: 13 651
Бяхме в оранжевия апартамент на Попови. Да има всичко както в домовете ни. Но неприятно впечатление ми направи хигиената. Мръсно и захабени е всичко. Завивките бяха прани сигурно преди много време, кухнята беше мръсна, банята също. Писах впечатлението си в техния сайт, но коментара ми беше изтрит. Това е причината да напиша тук за хигиената на имота.

# 537
  • Мнения: 201
Бяхме в оранжевия апартамент на Попови. Да има всичко както в домовете ни. Но неприятно впечатление ми направи хигиената. Мръсно и захабени е всичко. Завивките бяха прани сигурно преди много време, кухнята беше мръсна, банята също. Писах впечатлението си в техния сайт, но коментара ми беше изтрит. Това е причината да напиша тук за хигиената на имота.
При нас нямаше такова нещо, останахме много доволни. Единствено като недостатък е, че по време на престоя не се почиства, ако сам не си го направиш, докато останалите апартаменти в сградата, в която бяхме имаха камериерки всеки ден.

# 538
  • Мнения: 13 651
Mi ni,
Написах коментар си, за да споделя впечатлението си от този апартамент. Не оспорвам нищо, няма да те апострофирам. За 55 лв. могат поне да изпират завивките и да почистват добре след всеки наемател. На входната врата имаше оставен дълъг списък какво ще се случи, ако оставим апартамента мръсен или повредим нещо. Този апартамент се намира на оживено място и беше много шумно и мръсно. След като ми отнеха правото да коментирам в сайта им сега тук всеки ще може да прочете.
Прах за 5-6 перални или 10 капсули за кафе не са нещо което може да направи мястото търсено.

# 539
  • Мнения: 201
И аз не споря- затова са форумите, всеки да сподели впечатления. Наистина сега и аз се сещам за този дълъг списък, който за момента ме впечатли. За целият си престой не се срещнахме с никой от собствениците, нито при посрещане, нито при напускане. Така, че не знам ако нещо не е било по техните изисквания от списъка как ще ни намерят. Поне до днес не са успели или пък всичко е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт