Лакове за нокти – 102

  • 88 005
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 498
Ето една мацаница от мен.

 
Не не нищо особено,но пък аз и без това не мога да рисувам. Но пък съм много доволна от серията Full Color на Flormar! Наистина много наситени цветове, дори на един пласт и са много дълготрайни. Имам 3 цвята. Пепел от рози, бонбонено розово, бяло и черно, като само последния е малко sheer и за рисунки не става, иначе за основен цвят си е идеален и на един пласт.

Бялото е на един пласт, а синьото на два(Flormar Neon).

Онзи ден си купих и два лака от серията на GR WOW да ги пробвам и поднових топ лака на Essence!


Сега мисля за някой заздравител за нокти, тъй като този на Евелин е на свършване и мисля да си купя някой нов, но не съм запозната кой е хубав. Четох за този на Essence от серията Studio Nails, ама и в него имало формалдехид и не знам дали да не го купя въпреки него... Та, така. Grinning

Ивче, чуден ти е маникюра! Simple Smile

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Благодаря. bouquet
Много е хубав този син крем. Обожавам такива ярки цветове. Heart Eyes

Относно заздравителя, ако са ти здрави ноктите, защо не вземеш някаква обикновена база? Аз също изразходих скоро Евелинския и имам чисто нова опаковка, но ми се ще да не го ползвам известно време. Та съм в чуденка като теб. Станаха доста твърди ноктите ми и сега в студа, някои се подвиват. Ползвам гел базата на Катрис, но тя е половина и вътре вече е на бучки като желе. Трябва да я изхвърля, само че не знам с какво да я сменя. newsm78 Топ лакове имам, но бази никакви. ooooh!

# 722
  • Мнения: 1 498
Благодаря. bouquet
Много е хубав този син крем. Обожавам такива ярки цветове. Heart Eyes

Относно заздравителя, ако са ти здрави ноктите, защо не вземеш някаква обикновена база? Аз също изразходих скоро Евелинския и имам чисто нова опаковка, но ми се ще да не го ползвам известно време. Та съм в чуденка като теб. Станаха доста твърди ноктите ми и сега в студа, някои се подвиват. Ползвам гел базата на Катрис, но тя е половина и вътре вече е на бучки като желе. Трябва да я изхвърля, само че не знам с какво да я сменя. newsm78 Топ лакове имам, но бази никакви. ooooh!

За базата на Есенс си мисля аз. Понеже ползвам и топ лака и мисля и базата да взема.

# 723
  • Мнения: 11
Зимно Настроение. 431 от  новата перлена серия на Флормар и топ на Sally Hansen

Последна редакция: нд, 24 яну 2016, 17:48 от zaharina

# 724
  • Мнения: 3 698
UNynaeve, благодаря ти за отговора  bouquet !
Леми, от тази прекрасна твоя снимка се бях влюбила в перфекта, прелест си!
А моят лилав, който показах онзи ден изобщо не е мръднал, но днес изненадващо ми се стори скучен, минах отгоре с глитър на Никс и разнообразих. Ето ме
лилавият е Флормар неон 09, бялото е Флормар мат м01, а отгоре е NYX NGP169 .

# 725
  • Germany
  • Мнения: 919
Сега съм с Gabrini 07 & Gabrini B18:



А от преди това KIKO 530:

# 726
  • София
  • Мнения: 589
Аз се зарибих по новата перлена серия на Флормар. Дотук си взех 2, мисля и още...
http://beautycosmetic.biz/images/product/Flormar-peraly-nail-enamel.jpg

Миналата седмица си взех червения, но не знаех, че са нова серия. Намерих го в купата, при другите лакове, които са си отпреди. Сега като гледам, може би ще взема още някой.

# 727
  • Мнения: 475
Ивче, ти беше пуснала линк кои точно са лепенките. Ако не ще следя в блога Wink А какво правиш с останалите за дригите пръсти?

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Намерих ги, че дори са и намалени - http://www.bornprettystore.com/sheetsset-feather-flower-nail-wat … etty-p-20699.html

Останалите мисля да ги ползвам пак, той този за показалеца ще стане и за безименния мисля. Ще си сложа  на кутрето, напоследък експериментирам и не ми пречи да съм с декорация на тези 2 пръсти. А за палеца ще го стесня малко и ползвам за среден/безименен. Laughing

# 729
  • Мнения: 1 306
Намерих ги, че дори са и намалени - http://www.bornprettystore.com/sheetsset-feather-flower-nail-wat … etty-p-20699.html

Останалите мисля да ги ползвам пак, той този за показалеца ще стане и за безименния мисля. Ще си сложа  на кутрето, напоследък експериментирам и не ми пречи да съм с декорация на тези 2 пръсти. А за палеца ще го стесня малко и ползвам за среден/безименен. Laughing

Ивче, благодаря за споделената информация bouquet
Вече поръчах.
Само един въпрос (засега) - за колко време горе-долу пристигат пратките от сайта?

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Намерих ги, че дори са и намалени - http://www.bornprettystore.com/sheetsset-feather-flower-nail-wat … etty-p-20699.html

Останалите мисля да ги ползвам пак, той този за показалеца ще стане и за безименния мисля. Ще си сложа  на кутрето, напоследък експериментирам и не ми пречи да съм с декорация на тези 2 пръсти. А за палеца ще го стесня малко и ползвам за среден/безименен. Laughing

Ивче, благодаря за споделената информация bouquet
Вече поръчах.
Само един въпрос (засега) - за колко време горе-долу пристигат пратките от сайта?

При мен за около месец и половина. Embarassed

# 731
  • Мнения: 5 478
 iv4enceto_91, жестооооко! Много мой стил! И аз съм фен на водните стикери. По-лесно се работи с тях, отколкото предполагах.

# 732
  • Мнения: 1 131
До скоро бях с един прекрасник на PERFECT (лек хамелеон),но за съжаление никъде не пише номер.Сега си скъсих ноктите и се чудя с какво да се разкрася Simple Smile И тук да кажа,че си търся скейлове на Golden Rose...от старите обаче.Ако някой има и не ги ще нека ми пише...много ще ме зарадва  Heart Eyes


# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Харемче, че то нови скейлове няма. Laughing

# 734
  • Мнения: 1 306
Намерих ги, че дори са и намалени - http://www.bornprettystore.com/sheetsset-feather-flower-nail-wat … etty-p-20699.html

Останалите мисля да ги ползвам пак, той този за показалеца ще стане и за безименния мисля. Ще си сложа  на кутрето, напоследък експериментирам и не ми пречи да съм с декорация на тези 2 пръсти. А за палеца ще го стесня малко и ползвам за среден/безименен. Laughing

Ивче, благодаря за споделената информация bouquet
Вече поръчах.
Само един въпрос (засега) - за колко време горе-долу пристигат пратките от сайта?

При мен за около месец и половина. Embarassed
Благодаря за отговора Hug
Ще се чака, а когато евентуално пристигнат - ще питам и как точно се ползват/поставят Blush

Общи условия

Активация на акаунт